067 209 83 08

044 221 70 40

Каталог Фасадного Декору

Каталог фасадного декору з ПінопластаВ сучасний час, з огляду на різноманіття оздоблювального матеріалу для ремонту в приміщеннях і матеріалів для оформлення фасадних елементів будинків, можна створювати будь-які шедеври з різними декоративними елементами з пінопласту. До таких виробів відносяться ліпнина, карнизи, колони, русти, замки, підвіконня та багато іншого.

Наша компанія пропонує вироби з пінопласту для створення вишуканих і декоративних елементів не тільки в інтер’єрі, але і в оформленні фасадів будівель. На нашому сайті представлений каталог декору, в якому будь-який споживач зможе знайти гарні декоративні елементи для будь-якого фасаду. Тут представлені різноманітні фасадні колони, ліпнина, підвіконня, карнизи і багато іншого.

Дуже важливо створити на фасаді будинку приємну картину, яка відповідала б смакам і уподобанням його власника. Наш каталог фасадного декору допоможе у виборі найбільш вишуканих і красивих декоративних елементів. Оформити такими елементами будь-якого фрагменту фасаду будинку: вікна, підвіконня, двері, кути і багато іншого.

Ліпнина з пінопласту, архітектурні елементи будівель і споруд

Ліпний декор останнім часом користується чималим попитом серед покупців і компаній з оздоблення фасадів. Це й не дивно. Адже за невисокою ціною можна придбати якісні декоративні елементи фасаду. Дуже актуальним в сучасний час стало обрамлення вікна ліпниною з пінопласту матеріалу. Основними перевагами, якими володіють ліпнини з пінопласту, служать наступні:

  1. Матеріал стійкий до різних температурних умов.
  2. Ліпнини з пінопласту матеріалу довговічні.
  3. За вагою такі вироби досить легкі.
  4. Матеріал не піддається горінню, здатний самозатухаючим в разі непередбачених обставин.
  5. Немає можливості вицвітати і жовтіти, вироби зберігають свій первісний вигляд на довгі роки.
  6. Можна використовувати в будь-якому дизайні.
  7. Приваблива вартість виробів.

Дизайнери все частіше намагаються застосовувати саме ліпний декор. Це пов’язано з тим, що його витончені лінії, вишуканий стиль і доступність дуже приваблюють до придбання. Продається ліпнина з пінопласту зі спеціальним покриттям під фарбування. Такі декоративні елементи досить легко встановлювати, можна навіть зробити це самостійно без будь-яких спеціальних інструментів. Завдяки ліпному декору можна оформляти екстер’єр без великих витрат на декоративні елементи. Він додасть неповторний образ і індивідуальність приміщенню. Широке застосування ліпний декор отримав в обрамленні фасадів будівель і будинків. Завдяки легкості матеріалу, можна створювати будь-яке оформлення, яке додасть індивідуальність дому.

Вироби їх пінопласту нашої компанії давно отримали визнання серед покупців, тому що в продажу представлені тільки якісні вироби. Каталог фасадного декору від «Анкор Фасад Декор» вразить своїм різноманіттям вибору декоративних елементів з пінопласту матеріалу. Створюйте гарний фасад Вашого заміського будинку, а наші вироби допоможуть в цьому. Порадуйте себе і свій будинок витонченим ліпним декором, який втілить незабутній вид і привнесе нотки елегантності і розкоші!

Бібліотека ліпнини для ArchiCAD

Наша компанія «AnkorDeco» c задоволенням пропонує архітекторам Безкоштовна Бібліотеки Елементів каталогу для ArchiCAD завантажити безкоштовно. За допомогою даної бібліотеки процес декорування фасаду будинку значно спрощується. Елементи бібліотеки розроблені для версій ArchiCAD 12 і вище. За рахунок значного зменшення механічної роботи у архітектора з’являється більше часу на суто творчий підхід до дизайну фасаду будинку.

Якщо у вас виникнуть будь-які технічні питання по роботі з бібліотекою фасадної ліпнини будь ласка звертайтеся будь-яким зручним для вас способом.

КАТАЛОГ PDF

Віконний молдинг, фасадний карниз, Рустовой камінь, кронштейн, колона, декоративний підвіконня і багато іншого

БІБЛІОТЕКА ArchiCAD

Віконний молдинг, фасадний карниз, Рустовой камінь, кронштейн, колона, декоративний підвіконня і багато іншого

БІБЛІОТЕКА AutoCAD

Віконний молдинг, фасадний карниз, Рустовой камінь, кронштейн, колона, декоративний підвіконня і багато іншого