+38 067 209 83 08

+38 044 221 70 40

Розцінки на утеплення фасаду пінопластом, Умань | Фото Галерея робіт

Фасадні роботи в Умані

Алексей
тел.: +380979671469
email: alexeionyschuk@gmail.com

Оздоблення фасаду травертином + декор

Травертин – камінь пісочно-золотого кольору, який має нерівномірну фактуру. Саме цей матеріал затребуваний в декоративних будівельних роботах. Технологія монтажу травертину на фасад на сьогоднішній день користується підвищеною популярністю. Облицювання будівлі даними каменем дозволяє створити чудовий результат. Травертин може бути як натуральним, так і штучним. За своїй властивості камінь дуже міцний і довговічний, тому може впевнено служити до декількох сотень років.

Оздоблення фасаду рідким травертином – вибір практичних людей, які не бажають витрачати величезні суми на натуральну породу. У продажу ви знайдете спеціальну декоративну суміш з акрилу, яка призначена для внутрішніх і зовнішніх облицювальних робіт. При нанесенні матеріалу стіна стає схожою на оформлену каменем. Далі застосовується рівень і інструмент, яким наноситься рівний малюнок. У підсумку ми отримуємо стіну з симетричними формами, схожими на натуральну кладку травертином. Поверхня повністю відповідає природним особливостям каменю.

Фасадні роботи ціна, Умань | Фото Галерея робіт

Облицювання травертином: ціна в Україні

Наша компанія виконує роботи різної складності з облицювання фасаду натуральним і штучним, а також рідким травертином. Замовлення виконується в термін з гарантією якості під ключ. Актуальну вартість ви можете дізнатися у наших менеджерів. Травертин фото будинків ви можете побачити на нашому сайті. Роботи виконуються професіоналами, що дозволяє досягти результату будь-якої складності.

Монтаж травертину проводиться з давніх-давен. Цей матеріал цінується, завдяки:

  • Благородної структурі поверхні. Камінь має рельєфним зображенням, який робить стіну оригінальною.
  • Екологічно-чистий матеріал.
  • Дуже довговічний камінь, за рахунок міцної мінеральної структури.
  • Економічний варіант – не вимагає в подальшому косметичного ремонту.
  • Відмінно протистоїть високих і низьких температур, попадання вологи.
  • Різноманітність форм, фактур і забарвлень. У продажу ви знайдете оригінальні рішення для облицювання фасаду.

Кріплення травертину до стіни: методи

Мокрий метод найбільш економічний. Це відмінне рішення для захисту стін від агресивного холоду і вологи. Фасад знайде звукоізоляцію. Робота виконується в кілька шарів: базовий, який відповідає за зчеплення і міцність; теплоізоляційний – для збереження тепла в приміщенні; фінальний – декоративне оформлення.

Способи укладання травертину включають нанесення на фасад натуральних або штучних кам’яних плит. Вони кріпляться за допомогою залізного каркасу, який створює прошарок між плитами і стіною. Це дозволяє повітрю циркулювати, виключаючи появу вологи. Для початку наноситься теплоізоляційний шар, потім повітряний і в кінці металевий каркас із закріпленими на ньому плитами.

Травертин або його імітація розміщується в суворій послідовності один біля одного. Простір між плитами штукатуриться, а після висихання перевіряється на предмет тріщин. Підготовлений бетонний або штукатурний фасад повинен простояти мінімум півроку для кращого проведення робіт. В іншому випадку існує ризик виникнення тріщин.

Слід звертати увагу на розмір і вага плит. Натуральний травертин досить важкий, тому потрібно ретельно підготувати стіну для установки декору. Найбільш простим і зручним в монтажі є рідкий травертин.

Утеплення фасадів вартість робіт, Умань | Фото Галерея робіт

Штукатурка фасаду ціна Умань | Фото Галерея робіт

Штукатурка короїд ціна за роботу Умань | Фото Галерея робіт

Розцінки на фасадні роботи Умань | Фото Галерея робіт