Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » 4-х Поверховий Приватний Будинок в Кубічному Стилі

4-х Поверховий Приватний Будинок в Кубічному Стилі

Цей сучасний 4-поверховий будинок розташований в Карлсруе, Німеччина, в історичному місці, в оточенні будинків традиційної архітектури. Єдиними свідками старовини є стіни паркану, які примикають до ділянки з трьох сторін і невеликий павільйон біля вхідних стіни. Архітектори розмістили будинок в задній частині ділянки, при цьому будинок легко доступний через парадну частину. Частина куба, який утворює будинок, була вирізана, залишивши там палубу, яка служить навісом. Є два входи в будинок, обидва розташовані на першому поверсі, який знаходиться на рівні землі. Один з входів – це традиційний, доступний від навісу через короткий сходовий проліт. Інший – на бічній стороні будинку, через бетонну рампу і веде до ліфта.

Рольставні на вікна

З чотирьох рівнів три знаходяться над землею, а один з них полувкопан. Цей найнижчий рівень вміщує басейн і технічні приміщення. Рівень землі є основним житловим простором, а два верхніх поверхи служать для дитячих і нічних зон для батьків.

штори жалюзі

Передні фасади являють собою бетонну раму з металевим каркасом і скляними стінами. Потрійне скління має великі енергетичні властивості, які регулюють температуру в будинку під час спекотного і холодного сезонів.

Індивідуальні зовнішні віконні віконниці забезпечують ще кращу регулювання температури і світла, а також забезпечують конфіденційність при необхідності.

Жалюзі на вікна своїми руками

Вікна зі ставнями

Рівень басейну втоплений з трьох сторін, в той час як викопана сторона цього рівня повністю засклена, приносячи необхідну кількість природного світла і деякого сонячного світла.

Рулонні жалюзі на вікна

Верхній поверх для батьків. Простір залишається відкритим і є терасою на даху, викладеної горшечними бамбуковими деревами. Скляні стіни від підлоги до стелі відкривають прекрасний вид на газон і древній павільйон біля воріт.

Жалюзі для вікон

автоматичні жалюзі

Жалюзі з електроприводом

Захист вікон від злому

Захист на вікна

[su_spacer size=”200″]