Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » 3-х Поверховий Будинок з 31-го Морського Контейнера

3-х Поверховий Будинок з 31-го Морського Контейнера

Розташований в 5 милях від Брісбена, Квінсленд, Австралія і спроектований Тоддом Міллером з Ziegler Build, цей 3-поверховий будинок площею 6 000 кв. Футів виконаний з 31 нового 20-футового вантажного контейнера і включає кабінет, домашній офіс, майстерню, тренажерний зал і блискучий басейн з морською водою, а також чотири спальні і чотири ванні кімнати.

Будинок з контейнерів

Крім того, він включає в себе резервуар для води ємністю 3000 л, сателітну проводку і сонячну батарею. Всі ці функції самі по собі вражають, але архітектурні елементи транспортних контейнерів додають цей додатковий штрих вуличного шику до вже розкішно захоплюючого простору.

Будинки з контейнерів

Будинок знаходиться на ділянці 706 м2 в районі Грейсвілл і виходить вікнами на річку. Стіни скління відкриваються до статі на кожному рівні, що забезпечує відмінний вид і дозволяє охолоджуючим бризом тропічного клімату Квінсленда проникати в різні зони всередині.

Будинок з морських контейнерів

Передня частина являє собою оригінальний профіль з візуальним ефектом, створюваним текстурами контейнерів, а також додаткової деталізацією деревом.

Будинки з контейнерів фото

Приголомшливе мистецтво графіті створює динамічний фасад на одній зі сторін будинку, який гармонійно поєднується з вуличними шикарними елементами естетики.

контейнер будинок

Кольори графіті витягуються з фундаменту, тягнуться вгору і згортаються прямо за рогом.

Будинки з контейнерів

Басейн з морською водою виконує дві функції, пропонуючи місце для купання, а також охолодження повітря до того, як він потрапить в будинок. У той час як на цій стороні будинку немає будь-якого графіті, внутрішня зона підпорядкована басейну.

Будинок з контейнерів ціна Україна

Сімейна кімната, розташована поруч з басейном, має велике полотно сучасних графіті, що створює безпосередній зв’язок з мистецтвом на зовнішній стороні будівлі. Навіть кольори всередині полотна схожі на кольори, які використовуються на зовнішніх картинках.

Будинок з контейнерів ціна

У безпосередній близькості від сімейної кімнати довгий зал охоплює ширину будинку, що з’єднує бічний двір з входом і сходовим прольотом в фойє, який веде до вітальні, кухні і їдальні, а також до 3 спалень, кабінету і вбиральні.

будинок контейнер

Комбінація оцинкованих труб і стінок з гофрованої сталі створює унікальний промисловий вид, який творчо врівноважує стіну з картинами. Крім того, повторення в стелі дерев’яної облицювання пом’якшує загальну картину і створює зв’язок з видом за дверима.

Проекти будинків з контейнерів

Деревина також використовується в інших творчих композиціях, таких як вхідні двері з дерева різних розмірів і товщини.

Будинки з контейнерів проекти

Сходи ведуть вгору до загальної зоні зліва і до приватних зон справа.

Будинки з контейнерів ціна

У той час як нижній рівень відрізнявся індустріальної естетикою всередині контейнера, другий рівень пропонує багатший, теплий вид, створений з більш глибокими стінами. А в той час як стіни мають дуже глибокий відтінок, великі простори скління залишають кімнати світлими і яскравими.

Проекти будинків з морських контейнерів

Архітектурні деталі стовп і балки відображають конструкцію контейнера і порожнечі. Створені цими деталями ефекти дозволяють подвоювати висоти і велику відкриту планування. Белые кухонные шкафы контрастируют с древесно угольной стеной. В то время как рука тянется к столу из красного дерева.

Как построить дом из контейнеров

Прямо поруч з кухнею знаходиться обідня зона, встановлена в власному контейнері, у якого зняті більшість її сторін, текстура контейнера на стелі нагадує дошку.

Будівництво будинків з контейнерів

Передпокій поділяє спільну зону від спалень і офісу, а сходи в кінці залу веде в майстерню. Гліфт освітлення в коридорі – кумедний контраст з індустріальним простором.

Будинки з морських контейнерів ціна

Дивно, скільки різних текстур використовувалося в цьому дивовижному будинку.

Будинок з контейнера своїми руками

Спальня величезна і має великий гардероб за стіною головах.

Будиночок з контейнера

В окремій ванній кімнаті приголомшлива настінний розпис, яка триває в оточенні ванни – абсолютно неймовірна.

Цей будинок з 31-го контейнера включає в себе 3 рівня відкритих просторів і захоплюючі обробки стін, стелі та підлоги. Цікаві порожнечі і художні особливості створили будинок, який є одночасно практичним і захоплюючим. Це будинок, яким можна пишатися.