Вирішили обновити вхідну групу? 3 основних види вхідних дверей + зовнішній декор: фото, дизайн

Якщо ви хочете змінити вхідну групу свого заміського або приватного будинку – установка нових вхідних дверей стане чудовою відправною точкою. Вам потрібно буде розглянути варіанти дизайну дверей, а потім вибрати той, який підходить вашому будинку. Не дивуйтеся, якщо знайдете безліч варіантів на вибір. Але спочатку давайте сузим поле для вибору, подивившись на 3 основних види дизайну вхідних дверей, які використовуються сьогодні.

Одностулкові двері

Більшість будинків, з якими ви стикаєтеся, матимуть одностулкові двері. Двері можуть бути спроектована за допомогою спеціального скла, щоб збільшити кількість світла, яке входить в будинок, а також додати класичну привабливість. Одностулкові двері зазвичай проектуються з використанням міцного і довговічного матеріалу для підвищення безпеки і підвищення вартості вашого майна. Одностулкові двері можуть бути дуже економічними. Зазвичай вони не займають занадто багато місця і можуть бути дуже легкими і не навантажуючими вашу вхідну групу.

Одностулкові коричнева вхідні двері, вхідна група з колонами і облицюванням декором дверного отвору - Вирішили обновити вхідну групу? 3 основних види вхідних дверей + зовнішній декор: фото, дизайн

При виборі одностулкових дверей враховуйте такі аспекти, як якість та енергоефективність. Сучасні двері будуть мати деякі додаткові функції, які дозволять вам зберегти тепло в холодні зимові місяці. Якщо ви не хочете мати простий дизайн вхідної групи з одностулкової дверима, подумайте над тим, щоб додати архітектурні деталі декору, суцільний колір або різьблену обробку на двері.

Одностулкові двері з вставками зі скла

Обшивка чорної вхідних дверей панелями з бічними вставками зі скла | Вирішили обновити вхідну групу? 3 основних види вхідних дверей + зовнішній декор: фото, дизайн

Інший загальний тип вхідних дверей, з якої ви, ймовірно, стикаєтеся у багатьох будинках – це одностулкова двері з вставками зі скла. Бічні вставки зі склом забезпечують природне світло у вашому домі і також створюють привабливу атмосферу. Правильно встановлена ​​одностулкова двері з бічними вставками може надати витонченість і клас вхідній групі, в іншому випадку ви отримаєте нудний вхід. Ви можете самі створити двері, використовуючи прості методи – такі як однотонна фарбування і великі форми. Переконайтеся, що ви використовуєте високоякісне обладнання на ваших вхідних дверей.

Двостулкові двері

В основному ви знайдете двостулкові двері в передмістях. Вони охоплюють більш широку область, ніж одностулкові двері, що робить будинок більш привабливим. Двері з подвійним входом ідеально підходять, якщо ви хочете домогтися розкішного і класичного дизайну в будинку. Однак майте на увазі, що вони можуть бути важкими залежно від матеріалу, з якого вони зроблені.

Модний малюнок на дерев'яній вхідних дверей | Вирішили обновити вхідну групу? 3 основних види вхідних дверей + зовнішній декор: фото, дизайн

Більшість домовласників заміських будинків вважають за краще встановлювати двостулкові двері не тільки через моду, а й тому, що вони міцні і забезпечують оптимальну безпеку. Також є багато можливостей для гри з різними архітектурними проектами та використання інших матеріалів, таких як коване залізо, для створення приголомшливого дизайну двері. Подвійні двері можуть розширити зовнішній вигляд будівлі і зробити його більш просторим, тому що вони покривають велику площу. Якщо ви виберете двері з подвійним входом, переконайтеся, що вони енергоефективні.