ArtFacade » PRODUKTY » Biblioteki 3D » Najlepsze Modele 3D Wsporników Architektonicznych

Najlepsze Modele 3D Wsporników Architektonicznych

Oferujemy Państwu pobranie najlepszej kolekcji modeli 3D wsporników (konsol) od producenta dekorów elewacyjnych. Modele 3D dobierane są z uwzględnieniem maksymalnej praktyczności zastosowania w projektach architektonicznych dowolnego stylu. Biblioteka prezentowana jest w uniwersalnych formatach 3D: STL, SKP, 3DS, OBJ. Ponadto wszystkie części posiadają zdjęcia w formacie JPG dla łatwego wyboru i wstawienia do oferty handlowej dla klienta.

100+ modeli wsporników architektonicznych

Elementy biblioteki 3D są całkowicie gotowe do wdrożenia do Twojego projektu architektonicznego od zewnątrz lub wewnątrz, frezowania 3D, do drukarki 3D, do CNC lub do produkcji prawdziwego produktu (kup wspornik).

container-1 wp-block-buttons”>
container-2 wp-block-buttons”>

Dzięki naszej kolekcji modeli wsporników 3D możesz łatwo tworzyć piękne projekty zewnętrzne lub wewnętrzne w dowolnym stylu architektonicznym. Modele są lekkie – do 40 000 wielokątów każdy. Nie będzie to obciążać całego projektu. Każdy element można łatwo skalować do wymaganego rozmiaru. Można to łatwo zrobić w programie takim jak Sketch. Konstrukcja modeli ma klasyczne cechy i wysoką szczegółowość poszczególnych części. Nasze modele wsporników 3D pozwolą udoskonalić Twój projekt architektoniczny.

container-3 wp-block-buttons”>
container-4 wp-block-buttons”>

Przykład modelu 3D wspornika

Poniżej przykłady modeli 3D naszych zamków. Klikając na zdjęcie, możesz obracać, powiększać i przeglądać bardziej szczegółowo.

container-5 wp-block-buttons”>
container-6 wp-block-buttons”>
container-7 wp-block-buttons”>

Przykłady wykorzystania modeli 3D wsporników

Najczęściej taki element wystroju elewacji jak wspornik służy do ozdabiania dolnej części okna – dekoracyjnego parapetu. Nasza kolekcja pomoże Ci z łatwością dobrać model 3D wspornika zgodnie z proporcjami i konfiguracją, która pasuje do Twojego projektu.

Równie popularne jest zastosowanie wsporników w górnej części okna – wizualne wsparcie gzymsu okiennego. Ta technika pozwala znacznie zwiększyć wysokość okna i nadać wyglądowi otwarcia okna więcej piękna i przepychu.

Z łatwością wybierając żądany typ i kształt wspornika z naszej biblioteki 3D, z pewnością stworzysz wysokiej jakości i piękny projekt zewnętrzny lub wewnętrzny dla swojego klienta. Jeśli zajmujesz się produkcją tego typu produktu, możesz bez problemu zrealizować zamówienie według naszych modeli 3D w dowolnym stylu

Dowolny model 3D wspornika można łatwo edytować lub przeskalować do potrzeb konkretnego projektu. Z różnych części naszych elementów 3D możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny projekt.

Możesz kupić nasz zestaw modeli 3D zamków w całości lub osobno. Aby kupić osobno – wyślij zapytanie. W takim przypadku cena modelu wyniesie 5 USD / szt.

container-8 wp-block-buttons”>
container-9 wp-block-buttons”>
Tagi: