Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » Баня в Стилі Прованс

Баня в Стилі Прованс

Хто не любить в зимовий час попаритися у справжній російській лазні? Або ви віддаєте перевагу сучасним саунам? Головне – зробити цікаве архітектурне рішення, яке не тільки буде радувати всередині, але і зовні. Одне з найпопулярніших сьогодні рішень – лазня в стилі прованс. Французька атмосфера буде витати в повітрі, а ви відчуєте себе справжнім заможним буржуа десь з далеких минулих століть.

Фасади будинків у французькому стилі

Стиль прованс в екстер’єрі

Дана стилістика використовується вже дуже давно в архітектурних рішеннях. Дизайнери віддають їй переваги через витонченості стилю, приємності форм, дивних сполучень кольорів і відтінків.

Фасад будинку в стилі кантрі

Головна особливість даної стилістики – мінімум пластику, скла та інших ненатуральних матеріалів в облицюванні будівлі. Іншими словами, перевага віддається натуральності.

Якщо ми, наприклад, візьмемо фасад будинку в стилі шато, то там можливо використання сучасних матеріалів на зразок пластика або ж створення великого за габаритами скління. Тут же акцент робиться переважно на натуральному або штучному камені.

Фасад будинку в стилі шале

Однак це не панацея. Сучасні дизайнери створюють не менш дивовижні інтер’єри в даному стилі, використовуючи не тільки камінь. Облицювання будинку в стилі прованс може здійснюватися і за допомогою штукатурки. Причому беруться будь-які варіанти – акрилові суміші, силікатні штукатурки, силіконові і багато інших.

Облицювання будинку в стилі прованс

заказать дизайн-проект фасада дома

Лиштва на вікна в стилі прованс

Цьому стилю властива мінімалістичний форм, ліній. Якщо ми візьмемо фасад будинку в стилі шале, то побачимо, що тут різноманітність форм і кривизна ліній більш актуальна. Прованс ж не такий. Це перш за все затишок, теплота, спокій.

Проекти будинків в стилі шато

Фасади будинків у французькому стилі

Отже, ми вирішили зробити баню в стилі прованс. В принципі, можна говорити про будь-якому іншому приміщенні, так як створюються вони за приблизно однієї і тієї ж схемою.

Стиль прованс в екстер'єрі

Важливо відзначити колірні особливості даної стилістики. Якщо уважно розглянути фотографії дизайнів, то можна побачити одну цікаву рису – практично у всіх інтер’єрах використовуються ніжні пастельні тони. Це може бути бежевий колір і всього його відтінки, часто зустрічається білий або світло-коричневий.

Фасади будинків у французькому стилі

Фасад будинку в стилі кантрі, наприклад, навпаки тяжіє до більшого колірному різноманітності. Французька ж розміреність вимагають колірного спокою.

Цікавою деталлю є лиштви на вікна в стилі прованс. Вони відрізняються оригінальною конструкцією, яку навряд чи зустрінеш в повсякденному житло. Це – одна з візитних карток французької естетики.

[su_spacer size=”200″]