Будинок з 2-х Контейнерів із Застосуванням Переробленої Сировини

Кажуть, що сміття для однієї людини, то скарб для іншого. І ніде це так не відображено, як в цьому будинку з 2-х контейнерів, розробленому датською архітектурною фірмою Lendager Arkitekter.

Цей будинок з перероблених матеріалів є експериментальним житлом, мета якого є скорочення викидів вуглецю за рахунок використання вторинної сировини будівельних матеріалів (наприклад, двох транспортних контейнерів, які складають основу цього будинку). У той час як будівельні технології стали набагато ефективніше, перспективні архітектори тепер зосереджені на творчій і матеріальний бік речей.

Будівлі з контейнерів

Цей екологічно чистий будинок серйозно скоротив викиди CO2 (86 відсотків у порівнянні зі звичайними будинками!). Але він також був спроектований і побудований щоб довести, що це фінансово здійсненно. У цьому випадку це 1,700,000 Dkk (датська крона) або США 310 321 дол. США – що входить в бюджет деяких датських сімей. Екосвідомість і економічність – шлях майбутнього датчан.

Як утеплити контейнер

Цей проект втілений в одному екземплярі в Нюборзі, Данія, але план полягає в створенні цілої спільноти цих експериментальних будинків. Власник Lendager Architects Андерс Лендагер коментує результати використання перероблених матеріалів: «Ми спочатку вважали, що скорочення на 65 відсотків CO2 було нереалістичним, але коли ми проводили оцінку життєвого циклу по всіх матеріалів протягом усього проекту ми побачили, що скоротили викиди CO2, пов’язані з будівництвом , на 86 відсотків, порівняно з еталонним будинком.

Бачачи таку статистику, ми здивовані, що ніхто більше не працює над подібними проектами. Чому це не включено в усі, що ми робимо, як архітектори? Чому в проект будівлі не входить, що певний відсоток будівельних матеріалів повинен бути перероблений? ”

Контейнер для будинку

Основна конструкція складається з двох збірних транспортних контейнерів, а дах і фасадна облицювання виконані з перероблених алюмінієвих содових банок.

Будівництво житла з контейнерів

Глибокий звис даху забезпечує тінь і, таким чином, пасивне охолодження в інтер’єрах

Будівлі з контейнерів

Фасад з гофрованої сталі має промисловий вид.

Модульні будівлі з контейнерів

Фото будинків з контейнерів

Функціонуючі вікна в фасаді в поєднанні з відкритим плануванням створюють пасивну вентиляцію по всьому будинку.

Будинок з одного контейнера

Заходьте і перевірте це!

Споруда будинку з контейнерів

Проекти з контейнерів

Засклена веранда оброблена переробленим цеглою – прекрасна естетична особливість в сільському стилі. Цегла також поглинають тепло сонця, яке можна перенести в будинок, коли температура всередині будинку падає.

Проекти будинків з 40 футових контейнерів

Скляна закрита тераса запрошує вас в 1390 кв. футів. з просторою вітальнею, з’єднаної з кухнею, головною спальнею, трьома невеликими кімнатами, ванною кімнатою, підсобним приміщенням і пасивної холодильною камерою. Поруч з кухнею знаходиться теплиця, а тераса, що виходить на південь, завершує цей невеликий, розумний дизайн будинку

Вартість будинку з контейнерів

Яскраві ідеї рясніють в цьому будинку

Готові будинки з контейнерів

У той час як будинок побудований з використанням перероблених матеріалів, їх естетика не входить занадто далеко від розуміння вашого звичайного житлового дизайну.

Контейнер житловий будинок

Інноваційний паркет є несподіваним елементом під ногами. Пол в кухні виконаний в шампанських пробках, а плитка для ванни зроблена з переробленого скла

Будинки з контейнера фото

Подивившись на готовий продукт, ви ніколи не будете думати, що цей будинок побудований з пари транспортних контейнерів і купи відходів!

Ось деякі закулісні знімки цієї роботи в процесі …

Скільки коштує будинок з контейнерів

Як побудувати будинок з морських контейнерів

Як утеплити контейнер для житла