Przejdź do treści
ArtFacade » 333k+ Pomysłów na Projekt Domu » Ciemny zewnątrz domu / 3 zalety projektu

Ciemny zewnątrz domu / 3 zalety projektu

Ciemna grafitowa fasada domu to modne, nowoczesne rozwiązanie mieszkalne z domieszką futurystycznego designu. Dzięki dużej ilości szkła i naturalnego drewna taka fasada nie wygląda ponuro, ale różni się drogim stylowym wyglądem – N.A.O.

Rozważ 3 zalety ciemności w kontekście projektu elewacji domku.

Efektowność ciemnej zewnętrznej strony domu

Grafitowy matowy kolor wygląda na zewnątrz modnie i drogo. Ze względu na pofałdowaną powierzchnię, w zależności od położenia słońca, tworzą się na niej czarne pasy, które dodają dynamizmu konstrukcjom i powierzchniom.

Kolor ten skutecznie podkreśla nowoczesność budynku w ultra modnym minimalizmie. Jednocześnie łączy się z naturalnym brązem, beżem, jasnymi tonami i pozwala stworzyć wyraźną granicę między wnętrzem a zewnętrzem.

Aby uzupełnić efektowność grafitowej elewacji, architekci dostarczyli panoramiczne ramy okienne w tym samym kolorze.

Akcentowanie domu ciemną powierzchnią zewnętrzną

Fasada w kolorze grafitowym harmonijnie współgra z naturalnymi odcieniami dzikiej przyrody i jednocześnie wyróżnia się kontrastem na tle zieleni i błękitnego nieba. To stawia dom w centrum uwagi.

Z powodzeniem grał na łące otoczonej lasem. A dzięki temu, że na elewacji i we wnętrzu częściowo występuje naturalne drewno, oglądane przez panoramiczne okna, domek jest dosłownie wkomponowany w otoczenie.

Oryginalność elewacji domu w ciemnym kolorze

Pomimo swojej efektowności ciemna elewacja budynku mieszkalnego jest nietypowym rozwiązaniem. Taki dom nie pozostaje niezauważony w niemal każdej scenerii. To wybór koneserów niecodziennych i dość odważnych, ale pięknych pomysłów.

Ciemna elewacja domu wygląda surowo i lakonicznie, zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i architekturze. Główną cechą elewacji grafitowej jest widoczność i piękno. Ale do tego ważne jest, aby poprawnie pokonać takie wykończenie, aby obiekt nie wyglądał na nudny i szary.

ArchitectsN.A.O
PhotoShinichi Hanaoka