Przejdź do treści
ArtFacade » 333k+ Pomysłów na Projekt Domu » Modna Zewnętrzna Okładzina Drewniana Domu w Stylu Stodoły

Modna Zewnętrzna Okładzina Drewniana Domu w Stylu Stodoły

Barnhouse to połączenie tradycji i trendu. Przede wszystkim tendencja dotyczy interpretacji materiałów budowlanych minionych stuleci na współczesne trendy w projektowaniu mieszkań – loft, minimalizm, eko. Zewnętrzna okładzina drewniana domu w stylu stodoły jest uważana za jedno z głównych wymagań dla rozważanego kierunku architektury. Możesz również użyć kamienia, metalu i szkła.

Równocześnie warto pobić drzewo, aby budynek swoim kształtem i podobieństwem konstrukcyjnym do magazynu czy stodoły pasował do wyglądu ultra modnej chaty.

Komfort i niezawodność zewnętrznej okładziny drewnianej domu

Budynek w stylu stodoły powinien uosabiać stabilność, wytrzymałość konstrukcyjną i bezpieczeństwo mieszkańców. Zastosowanie naturalnych materiałów na zewnątrz pomaga podkreślić tę koncepcję.

Drewno wizualnie i praktycznie stwarza komfort w domu, poprawia mikroklimat, podkreśla przyjazność dla środowiska mieszkania. W tym samym czasie z powodzeniem grał na terenach podmiejskich. Tutaj nacisk kładziony jest na to, że można uzyskać pocieszenie od najprostszych rzeczy, którymi jest natura. Wszakże zewnętrzna drewniana okładzina domu jest wytworem otaczającego świata, a człowiek po prostu ją wykorzystuje i stosuje do własnych celów.

Przebywając w takim domu czujesz się bezpiecznie i komfortowo. I to są prawie główne kryteria nowoczesnej architektury prywatnej. Dziś ważne jest, aby człowiek uzyskał zwrot z materiałów budowlanych, konfiguracji domu w praktycznym kontekście, aby nie zakłócać tworzonego wokół piękna i harmonii.

Połączenie tradycji i mody w zewnętrznej okładzinie drewnianej domu

Architekci nie sprzeciwiali się naturze i skupili się na domu. Dopasowują budynek do krajobrazu. Najprostsze formy, lakonizm i naturalność eksterieru pozwoliły zachować harmonię między architekturą a otoczeniem.

Elewację wykończono lamelami z naturalnego modrzewia. W tym samym czasie konstrukcja została wykonana nie solidnie, ale grzebień. Ta technika dodała domowi wyrazistości, ale nie wybiła go z ogólnego obrazu.

Drewniana okładzina domu w stylu stodoły podkreśla jego tradycyjną konstrukcję. Wpływa na to również kształt i konstrukcja domku. Jednak dzięki lakonizmowi i specjalnej konfiguracji dekoracji elewacji udało się uzyskać nowoczesny akcent. Barnhouse wygląda prosto i modnie, ale nie dyktuje tutaj trendów, ale dostosowuje się do naturalnego krajobrazu.

ArchitectsPL.Architekci
ImagesTom Kurek