Przejdź do treści
ArtFacade » 333k+ Pomysłów na Projekt Domu » Nowoczesne Małe Biura / 3+ Pomysły na pracę zdalną

Nowoczesne Małe Biura / 3+ Pomysły na pracę zdalną

Tendencja do przenoszenia pracowników etatowych do odległych lokalizacji staje się przyczyną popularyzacji nowoczesnych mini-biur z dala od zgiełku miasta i centrów biurowych. Chcesz pracować w domu w zacisznym, wygodnym otoczeniu, aby nie rozpraszać się.

Aby osiągnąć ten cel, firmy architektoniczne wyszły poza tworzenie biura w domu czy mieszkaniu i zaprezentowały małe, oddzielne konstrukcje przystosowane do pracy. Czasami takie rozwiązania są szczególnie kreatywne i praktyczne.

Rozważmy 3 opcje dla prywatnych przestrzeni biurowych, wykonanych w postaci oddzielnych obiektów lub przybudówek do domu.

Nowoczesne mini biuro Lighthouse

Mikro-budynek z wyrafinowaną ergonomią z Knowhow Shop. Wykonany w formie ultranowoczesnej kapsuły, odpowiedni dla kreatywnych młodych ludzi.

Jest wystarczająco dużo miejsca na kilka stanowisk pracy. Jest to szczególnie wygodne dla pary, która przeprowadziła się razem w odległe miejsce.

Projekt koncepcyjny, skośne kształty, przemyślana aranżacja okien i szyberdach zapewniają naturalne światło.

Modne mini biuro z naciskiem na prymitywizm

W kontekście projektowym jest to przeciwieństwo poprzedniej opcji. Takie miejsce pracy jest odpowiednie dla tych, którzy są zmęczeni wysokimi technologiami wokół i chcą poczuć się jak najbliżej prymitywizmu i natury.

W pełni ekologiczne kreatywne mini-biuro mało przypomina nowoczesny obiekt, ale wpisuje się we wszystkie trendy architektoniczne – naturalne materiały, bezpieczeństwo, panoramiczne okna, integracja z otoczeniem.

Biuro kryte strzechą jest harmonijnym dodatkiem do domku w modnych stylach chalet lub barnhouse. Jest zaprojektowany na palach i nadaje się do montażu na zboczu, dzięki czemu z okna przed miejscem pracy otwiera się w oddali panoramiczny widok.

Nowoczesne mikro biuro – kreatywny pawilon

Mała konstrukcja z cedru w ogrodzie zapewnia wypoczynek w przytulnym, cichym otoczeniu. Pomimo tego, że elewacja budynku jest wykonana w ciemnym kolorze, wnętrze jest tutaj miękkie w tonacji drzewnej, jest w nim dużo światła dziennego.

Wewnątrz jest minimum mebli, co zapewnia swobodę i ergonomię przestrzeni. Projekt jest nieregularny. Ale wszystkie te pochyłe powierzchnie, ściany i sufity są pomyślane pod kątem montażu pochyłych przeszkleń, optymalizując przestrzeń wewnętrzną.

To proste, ekonomiczne, przeciętne z dwóch poprzednich wersji nowoczesnego mini-biura. Tutaj nacisk kładziony jest na lokalizację, aw środku jest miejsce tylko na jedno – odpowiednie dla tych, którzy lubią pracować w prywatności.