Przejdź do treści
ArtFacade » 333k+ Pomysłów na Projekt Domu » 3 Pomysły na małe miejsce pracy

3 Pomysły na małe miejsce pracy

Tendencji do masowego przechodzenia pracowników biurowych do pracy zdalnej towarzyszą nowe pomysły na drobne prace w domu. Tutaj, przy kompaktowej przestrzeni, ważne jest osiągnięcie jej ergonomii, wysokiej jakości oświetlenia i prywatności.

Rozwiązanie wszystkich trzech zadań jednocześnie w jednym projekcie przedstawiło biuro architektoniczne Hello Wood. Zaproponowali przeniesienie miejsca pracy poza mieszkanie lub dom i zainstalowanie go jako osobnej stacji do pracy na podwórku.

Pomysł na przeniesienie małego miejsca pracy poza przestrzeń mieszkalną

Nie musisz przeznaczyć osobnego pokoju na gabinet, co mogłoby negatywnie wpłynąć na komfort codziennego życia.

Po zainstalowaniu małego oddzielnego budynku na podwórku na domowe biuro, część dzienna nie ucierpi z tego powodu, a nawet, przeciwnie, rozładuje się. W końcu możesz teraz usunąć pulpit z domu i wyposażyć na jego miejscu, na przykład, strefę rekreacyjną.

Ponadto, mieszkając z rodziną, pracownik zawsze będzie mógł przejść na emeryturę. Jest to szczególnie ważne w kontekście komfortu pracy i produktywności. Jednocześnie nie będzie przeszkadzał w pracy dla tych, którzy z nim mieszkają.

Mały pomysł na otwarte miejsce pracy

Dzięki dużym oknom po bokach i przeszkleniom na dachu, tworzy się w przestrzeni dobre nasłonecznienie i otwierają się z niej widoki.

Po zamontowaniu konstrukcji w malowniczej części dziedzińca, na tle naturalnego krajobrazu, będziesz mógł pracować nie w zamkniętej przestrzeni biurowej, ale praktycznie na świeżym powietrzu za szybą.

Pomysł na nietuzinkowy projekt na małe miejsce pracy

Środowisko pracy nie musi być nudne i nudne. Aby pozbyć się efektu przebywania w zamkniętym pudełku, architekci dodali kreatywne projekty i nietypowy złamany kształt.

Innym pomysłem na aranżację małego miejsca pracy jest bycie przyjaznym dla środowiska i blisko natury. Stworzono tu atmosferę spokoju i bliskiego kontaktu z otoczeniem. Jednocześnie budynek spełnia wszystkie niezbędne wymagania do wydajnej, bezpiecznej i wygodnej pracy zdalnej.

ArchitectsHello Wood
ImagesZsuzsa Darab