Фасад Двоповерхового Будинку: Як досягти ідеалу?

Двоповерховий будинок – та золота середина, яка забезпечить високий рівень комфорту при відсутності незатребуваного житлового простору. Двоповерхова планування передбачає природне поділ площі будинку на активну зону і місце для відпочинку.

Проекти двоповерхових будинків і котеджів дають велике поле для реалізації цікавих дизайнерських рішень. Фасад двоповерхового будинку – як полотно, готове перетворитися в шедевр архітектурного мистецтва.

Красиві фото цікавих проектів фасадів двоповерхових будинків і котеджів

Фасад двоповерхового будинку
Фасад двоповерхового будинку
Фасад двоповерхового будинку
заказать дизайн-проект фасада дома

Облаштування фасадів 2-поверхових будинків

При облаштуванні фасадів 2-поверхових будинків використовують як полімерні матеріали, так і природного походження. Будинки, побудовані з колод і бруса, не вимагають обов’язкової зовнішньої обробки. В таких проектах зовнішній вигляд будівлі формується зовнішньою поверхнею стін. Перепади висот, а також використання одно- і двосхилих ділянок даху роблять фасад більш живим і динамічним.

Облаштування фасадів 2-поверхових будинків

З точки зору навантаження на фундамент, другий поверх легше першого. Фото двоповерхових будинків дають розуміння того, які методи допомагають витягти максимум з архітектурних форм будівлі та навколишнього оточення. За допомогою спеціальних прийомів можна домогтися візуального ефекту, коли фасад другого поверху виглядає «важче». Для цієї мети використовують велику площу скління нижній частині будинку і контрастне забарвлення фасаду.

Приватні будинки фото двоповерхові

Розбавити однотонну фактуру фасадної поверхні допоможе схема скління, при якій використовуються вікна різного розміру, зміщені відносно один одного. Також можлива комбінація матеріалів різного походження. Наприклад, алюмінієві панелі виглядають набагато краще в поєднанні з обробкою з натурального дерева.

Фасади двоповерхових будинків: фото

Зонування фасаду може бути як вертикально, так і горизонтально-орієнтованим. На прикладі нижче центральні елементи фасадної поверхні виконані за допомогою однотонної фасадної штукатурки. Решта ж зони облицьовані цеглою. При цьому на кутових ділянках фасаду розташовані вікна, що візуально полегшує масивний об’єм будівлі.

Гарний фасад двоповерхового будинку

Важливою складовою домашнього комфорту є кількість сонячного світла, що надходить в приміщення. Великі панорамні вікна на торцевих стінах доповнені склінням уздовж довгої сторони будинку. Такі вікна виконані у вигляді вузької смуги, що проходить через кілька кімнат.

Фото красивих двоповерхових будинків

Для заміського будинку доречним рішенням буде використовувати природні оздоблювальні матеріали – горизонтально чи вертикально орієнтовані дерев’яні дошки. Строгий мінімалізм ефектно виглядає на тлі доглянутого газону і яскравою природи.

Приватні двоповерхові будинки: фото

Двоколірний фасад будинку

Для додання легкості великоваговим формам використовують контрастну забарвлення. Верхній поверх має світлу обробку, а нижній облицьований темними композитними панелями. Цікавою деталлю екстер’єру є комбінація різних за розміром панелей.

Двоколірний фасад будинку

Зонування фасаду двоповерхового будинку

Зонування фасаду може бути реалізовано як за рахунок контрастного фарбування і комбінування матеріалів, так і за допомогою імпровізованої рамки навколо однієї з ділянок зовнішньої поверхні будівлі. Так, зона спалень і тераса виділені за допомогою більш темних смуг на тлі білого забарвлення конструктивістського двоповерхового котеджу.

Зонування фасаду двоповерхового будинку

Дизайн фасаду двоповерхового будинку

Дизайн фасаду двоповерхового будинку в колоніальному стилі може бути гармонійно доповнений такими елементами екстер’єру, як ажурні огорожі і навісні світильники. Також помітними деталями фасаду є торці несучих балок, пофарбовані в контрастний фасаду темний відтінок.

Дизайн фасаду двоповерхового будинку

Чепурні двоповерхові будинки в стилі High-Tech: фото

Для котеджів в стилі High-Tech відмінним вибором буде безшовна обробка, що поєднує в собі однотонні і фактурні поверхні. Комбінація може включати в себе 2-3 цветофактурних рішення.

Чепурні двоповерхові будинки в стилі High-Tech: фото

Однотонний фасад двоповерхового будинку

Для будинків з високим цоколем підійде поєднання однотонно пофарбованого підстави і фактурної обробки основного фасаду. Зокрема, буде доречною обробка на основі натурального дерева.

Однотонний фасад двоповерхового будинку

Зображені на фото красиві фасади двоповерхових будинків виконані за типовими проектами відомих архітектурних бюро. При облицюванні двоповерхової будівлі з плоским дахом фасад може бути розділений 4 горизонтальними площинами, що проходять через верхню і нижню лінію вікон.

Красиві фасади двоповерхових будинків на фото

Підсвічування фасаду 2 х поверхового будинку

У вечірній час доби однотонний фасад двоповерхового будинку буде ефектніше виглядати при наявності елементів архітектурного підсвічування. Можливо поєднання верхньо-і ніжненаправленних джерел точкового світла.

Підсвічування фасаду 2 х поверхового будинку

Двоповерховий будинок з гаражем фото

Фасад великого модернового особняка з гаражем в світлих тонах можна доповнити вставками з облицювальних плит, цегли або декоративного каменю.

Двоповерховий будинок з гаражем фото

Секрети оформлення фасаду двоповерхового заміського будинку

Для дачного або невеликого заміського будинку в 2 поверху підійде облицювання за допомогою яскраво забарвлених вертикально-орієнтованих композитних панелей. Яскравий колір основного фасаду можна підкреслити за допомогою білої окантовки віконних і дверних прорізів, сходових перил та підпірок вхідного навісу.

Секрети оформлення фасаду двоповерхового заміського будинку

Заміський будинок, фасад якого оформлений на стику «кантрі» і модерну, можна поліпшити, використовуючи комбінацію з двох цветофактурних рішень для облицювання верхнього поверху. У поєднанні з нависає частиною покрівлі таке рішення створює візуальний ефект затінення частини фасаду.

Секрети оформлення фасаду двоповерхового заміського будинку

Для двоповерхових будинків, верхня частина яких побудована у вигляді мансарди, підійде однотонна фарбування фасаду. Це може бути традиційний «мокрий» фасад або навісна вентильована система «під штукатурку». Однотонну забарвлення розбавить грамотне озеленення прибудинкової ділянки.

Двоповерховий будинок з мансардою

Двоповерховий будинок з мансардою

Як видно з фото приватних двоповерхових будинків, для фасадного оформлення таких будівель немає єдиних рішень. Архітектори та дизайнери використовують різні прийоми, що дозволяють не тільки вписати споруду в навколишнє середовище, і зробити її фасад гармонійним і візуально привабливим.

заказать дизайн-проект фасада дома