Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » Фасадні Панелі

Фасадні Панелі

Хочете швидко і дешево облицювати фасаду свого будинку (може навіть власноручь)? Думаєте, що облицювальні фасадні панелі допоможуть вам в цьому? Ця стаття допоможе зробити вам правильний вибір матеріалу (чи ні :)). Є наші, суб’єктивні, уподобання на початку статті і більш розгорнутий опис різних видів оздоблювальних панелей для фасаду будинку включаючи: фото, розміри, приклади використання, плюси і мінуси різних сучасних фасадних матеріалів. Сподіваємося вам буде корисна наша стаття.

[su_spacer size=”111″]

Плюси і мінуси облицювального сайдингу для зовнішньої обробки будинку, вибір матеріалу, ціна питання

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Дерев'яний сайдинг для зовнішньої обробки будинку - Фасадні Панелі Для Зовнішньої Оздоблення Будинки

[/column]
[column col=”1/2″]

Дерев’яний сайдинг (вагонка)

Якщо ви за натуральність, екологічність і просто хочете жити в нормальній, природному середовищу – дерев’яний сайдинг ваш вибір! Тим більше, що сучасні захисні матеріали дозволяють істотно збільшити термін служби без реставрації. Ціна матеріалу $ 3-5 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Вініловий сайдинг - Сайдинг вініловий для зовнішньої обробки будинку - Фасадні Панелі Для Зовнішньої Оздоблення Будинки

[/column]
[column col=”1/2″]

Сайдинг вініловий

Якщо для вас питання вартості стоїть на першому місці – вініловий сайдинг ваш вибір. Головні мінуси такого облицювання фасаду – це шкідливі випаровування (іноді просто смердить), особливо на сонячній стороні і вицвітання. Ціна матеріалу $ 4-12 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Металевий сайдинг - Металеві фасадні панелі - Фасадні Панелі Для Зовнішньої Оздоблення Будинки

[/column]
[column col=”1/2″]

Металеві фасадні панелі (касети)

Суперсучасне рішення оздоблення фасаду будинку. Екологічність, натуральність і довговічність. Більше використовується в промисловому будівництві або в дійсно дизайнерських, архітектурних проектах приватних будинків. Ціна матеріалу від $ 30 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Пластикові фасадні панелі (сайдинг) під камінь - Фасадні Панелі Для Зовнішньої Оздоблення Будинки

[/column]
[column col=”1/2″]

Пластикові фасадні панелі під камінь

Матеріал синтетичний, але за рахунок більш складного виробництва і, відповідно, більшою вартості в порівнянні з вініловим сайдингом цілком застосовуваний матеріал для оздоблення фасаду будинку. Менше дешевих, неякісних виробників даного виду облицювання фасаду. Дуже поширене застосування в інтер’єрі для імітації природного каменю або цегли. Ціна матеріалу від $ 20 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Фасадні панелі під цеглу - Зовнішній сайдинг для облицювання фасаду будинку: види, типи, матеріали, розміри, фото приклади, опис

[/column]
[column col=”1/2″]

Фасадні панелі під цеглу

Матеріал синтетичний, але за рахунок більш складного виробництва і, відповідно, більшою вартості в порівнянні з вініловим сайдингом цілком застосовуваний матеріал для оздоблення фасаду будинку. Менше дешевих, неякісних виробників даного виду облицювання фасаду. Ціна матеріалу від $ 20 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Фіброцементний сайдинг - Фасадні Панелі Для Зовнішньої Оздоблення Будинки

[/column]
[column col=”1/2″]

Фіброцементний сайдинг

Екологічний, супердолговечний облицювальний матеріал для фасаду вашого заміського будинку. Імітація будь-яких натуральних – дорогих матеріалів. Ціна матеріалу від $ 20-40 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

[column col=”1/2″]

Фасадні, цокольні, клінкерні термопанелі

[/column]
[column col=”1/2″]

Фасадні, цокольні, клінкерні термопанелі

Незважаючи на всі переваги клінкерних термопанелей і маючи більш ніж 14 річний досвід в обробці фасадів будинків, ми швидше можемо рекомендувати не об’єднує два процеси в один – утеплення і облицювання плиткою. Знаючи методи і якість будівництва на сьогоднішній день у вас на 100% виникне необхідність вирівнювання стін за допомогою утеплювача. Окремо утепливши і відповідно армований поверхню під облицювання клінкерною плиткою вам це обійдеться просто дешевше в порівнянні з вартістю готових клінкерних термопанелей і їх монтажем на вирівнює обрешітку. До того ж вам буде легше окремо вибрати якісний утеплювач і облицювальну плитку. Ціна матеріалу від $ 10-20 за м.кв. Плюси і мінуси, розширений опис нижче в статті.

[/column]

[su_spacer size=”111″]

Фасадні панелі – зовнішній сайдинг має кілька цілей. Розгляд кожного з них допоможе вам знайти правильний варіант для вашого будинку. Найпомітнішою метою є естетика. Матеріал, який ви обираєте для зовнішньої обробки вашого будинку, в значній мірі впливає на його загальний архітектурний стиль. Фасадні панелі – сайдинг також захищають ваш будинок від погодних умов і покращує ізоляцію. Різні матеріали працюють краще для різних кліматів, таких як дуже гарячі, а також дуже холодні.

Нарешті, правильний тип зовнішнього сайдинга – фасадних панелей впливає на вартість вашого будинку. Ми розбиваємо кожен тип на підтипи, включаючи вініл, пластик, цемент, дерево і багато іншого нижче, щоб допомогти вам знайти кращий варіант для фасаду вашого будинку. Першим і найважливішим чинником, який слід враховувати є тип зовнішнього сайдинга – панелей для будинку. Нижче ми обговоримо плюси і мінуси кожного типу обробки фасадними панелями. Тип, який ви вибираєте, також визначає додаткові доступні варіанти дизайну. Якщо вам потрібен дизайн фасаду будинку, який буде виділятися з інших – зовнішня обробка фасадними панелями може бути ідеально підходить для цього. Ми допоможемо допомогти вам вибрати кращий спосіб використання цього популярного продукту в облицюванні зовнішніх стін будинку, розглянувши всі переваги і недоліки різних варіантів обробки фасадними панелями в цій статті.