Фасадний Декор з Пінопласта Власноручь – Вибір за Вами!

Будь-кому з нас завжди хочеться придбати будь-який товар за найменшою ціною і максимальної якості. Іноді ми розглядаємо можливість самостійного виготовлення того чи іншого необхідного нам продукту. Коли господар приватного будинку починає займатися утепленням фасаду, що на сьогоднішній день дуже актуально, часто постає питання про декорування зовнішніх стін будинку – застосуванні елементів фасадного декору. Гарний фасад свого приватного будинку завжди буде радувати око як господареві, так і оточуючим.

Як зробити декор з пінопласту вручну

Повертаючись до питання виготовлення фасадного декору своїми руками давайте розглянемо технічні та практичні моменти самих виробів з пінопласту і найбільш актуальні питання по цій темі:

  • як зробити декор з пінопласту
  • лиштви з пінопласту своїми руками
  • вироби пінопласту своїми руками
  • фігурне різання пінопласту своїми руками

Головний критерій для прийняття рішення купувати готові фасадні вироби або давати завдання ФАСАДЧИК – виконує утеплення вашого будинку це геометрична форма елементів які ви хочете застосувати на фасаді будинку. Ви напевно дуже часто бачили фасади будинків з простими рамками навколо вікон і з двох або трьох ступінчастими карнизами під звисом покрівлі. Так само часто зустрічаються прості прямокутні Рустовой камені на кутах будинку. Такого роду декор фасаду виготовляється виконавцями фасадних робіт вручну при виконанні утеплення фасаду. Проста прямокутна форма елементів декору дозволяє виготовити їх своїми руками прямо за місцем.

Елементи, як і стіна будинку, армуються за звичайною технологією армування утеплювача на фасаді – клей, сітка. Кути деталей додатково зміцнюються спеціальними куточками. Інша справа якщо ви хочете застосувати деталі архітектурного декору складної геометричної форми. Заокруглення, хвилі, безліч сходинок, опуклості – такими деталями відрізняється імітація архітектурних елементів від їх реального застосування на фасаді будинку. Складність геометрії виробів не дозволяє виконати армування пінопласту захисним шаром вручну. Тому в даному випадку є одне правильне рішення – це купити готові елементи фасадного декору у виробника.

Приклади готового зовнішнього декору з армованого пінопласту

Лиштва з пінопласту своїми руками
Фасадний декор з пінопласту своїми руками
Фасадна ліпнина з пінопласту власноручь
Фасадна ліпнина з пінопласту своїми руками
Лиштва з пінопласту власноручь
Декор з пінопласту для інтер'єру
Русти з пінопласту власноручь
Ліпнина для фасаду будинку
Гіпсова ліпнина на фасад
Як клеїти ліпнину на фасад
заказать дизайн-проект фасада дома

Ліпнина на фасаді будинку своїми руками

Пілястри з пінопласту своїми руками

Декор для фасаду з пінопласту

Колони з пінопласту своїми руками

Фасадна ліпнина з бетону

Поделки пінопласту своїми руками

Фігурне різання пінопласту власноручь

Декор з пінопласту для фасаду своїми руками