Фасадний декор з пінопласту Київ – Вибір між простим і складним

На цій сторінці нашого сайту ми хотіли б описати вигоду застосування ліпнини на фасаді з комерційної точки зору. Фасадний декор з пінопласту – як кращий матеріал для втілення будь-яких архітектурних рішень. Київ, Україна.

Про архітектурі фасадів Києва написано багато статей і наукових робіт. Нашому місту, звичайно, далеко до таких помпезних столиць як Рим, Відень або Париж. Довгі десятиліття чи століття перебування в якості столиць імперій дозволили цим містам накопичити величезний культурний пласт в архітектурі будівель. Концентрація фінансових ресурсів з легкістю дозволяла здійснити будь-які задуми архітекторів мул побажання можновладців. Київ, звичайно теж був столицею великого освіти, але давно. З тих часів, як архітектурної спадщини залишилися хіба що споруди культового характеру – церкви або руїни колишніх будівель.

[gdl_gallery title=”dom-s-ximerami-dom-ikskyul-gildenbanda-zamok-barona-shtejngelya-dom-rycarya-dom-odinokogo-rycarya-dom-sinej-borody-dom-podgorskogo-zdanie-nacionalnogo-banka-ukrainy” width=”150″ height=”150″ galid=”1″ ]

Те, що зараз радує наше око, більшою мірою побудовано 100-150 років тому і то якщо ці будівлі регулярно реставрувалися – фасадний декор оновлювався. На відміну від колишніх столиць імперій – Київ не мав особливих фінансових можливостей для створення архітектурної розкоші у вигляді палаців, палацових комплексів, скульптурних композицій, грандіозних пам’яток і т.д. Міські будівлі якими ми пишаємося і які описані в різних путівниках здебільшого побудовані завдяки звичайної комерційної конкуренції.

Якщо стоїть завдання якось виділитися на тлі сусідніх будівель, привернути до себе додаткову увагу потенційних клієнтів для отримання в майбутньому більшої вигоди – фасадний декор з пінопласту на фасаді вашого будинку кращий спосіб досягти цієї мети. Чим пафосу й оригінальне буде оформлення фасаду будинку, тим більше на нього звернуть увагу, і в кінцевому підсумку ви отримаєте велику фінансову вигоду від реалізації задуманого проекту.

Приклади таких споруд в Києві знають всі: Будинок з Химерами, Будинок Ікскюль-Гільденбанда, Замок Барона Штейнгеля, Будинок лицаря, Будинок самотнього лицаря, Будинок синьої бороди, Будинок Підгорського, Будівля Національного банку України тощо

Вибір між простим і складним

Тому, якщо ви забудовник котеджного містечка, офісного або комерційного об’єкта ви добре знаєте важливість зовнішнього оформлення фасаду будинку. Упаковка товару завжди грала і грає істотну роль в обсягах продаж того чи іншого товару. Побудований комерційний об’єкт – ця такий же товар як і цукерка в красивій коробці або окремо упаковане яблуко на прилавку. Застосування таких елементів фасадної ліпнини як віконне обрамлення, Рустовой камені на кутах будинку, карнизи, колони легко вирішують завдання підвищення комерційної вартості об’єкта.

Фасадний декор з пінопласту Київ - Вибір між простим і складним

Навіть мінімальна оздоблення фасаду будинку декором з пінопласту істотно змінює його кінцеву ціну. Проста обробка віконного отвору молдингом і підвіконням істотно змінює зовнішній вигляд фасаду будівлі. Карнизна смуга під звисом покрівлі кардинально змінює ринкову вартість продаваного об’єкта будівництва. Комплекс стандартного набору декорування фасаду будинку надає завершеність зовнішнього вигляду і максимально піднімає вартість об’єкта. Пропоновані нами вироби власного виробництва ідеально підходять для кардинальної зміни зовнішнього вигляду фасаду вашого будинку. Фасадний декор з пінопласту – вироблений нами в Києві вже понад 10 років максимально задовольняє вимоги по співвідношенню ціна – якість – довговічність.