Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » Фахверкові будинки – Кращі 11 фото

Фахверкові будинки – Кращі 11 фото

Фахверковий будинок – це спосіб будівництва дерев’яних каркасних конструкцій з виставленими назовні структурними брусами. Цей середньовічний метод будівництва називається дерев’яним каркасом. Фахверкове будівлю, так би мовити, виставляє свій дерев’яний каркас на загальний огляд. Дерев’яні стінові каркаси експонуються зовні, а проміжки між дерев’яними колодами заповнюються штукатуркою, цеглою або каменем.

Зовнішнє оздоблення будинку в стилі фахверк

Спочатку це був типовий тип будівельного методу в XVI столітті, але опалубка стала декоративною і неструктурной в дизайні для сьогоднішніх будинків.

Фахверкові будинки своїми руками

Хорошим прикладом справжньої фахверкової архітектури XVI століття є маєток тюдорському епохи, відоме як Маленький Моретон Холл (близько 1550 г.) в Чеширі, Сполучене Королівство. Відомим прикладом цього ефекту є будинок Натана Дж. Мура в Ок-парку, штат Іллінойс.

Це будинок Френк Ллойд Райт ненавидів, хоча сам молодий архітектор розробив цей традиційний будинок – садибу під впливом Тудора в 1895 році. Чому Райт ненавидів його? Хоча Tudor Revival був популярний, будинок, над яким Райт дійсно хотів працювати, був його власним оригінальним дизайном, експериментальним сучасним будинком, який став відомий як стиль Прері.

Фахверкові будинки недоліки

Його клієнт, однак, хотів традиційного дизайну гідного еліти. Стиль Tudor Revival був надзвичайно популярний для певного сектора середнього класу американського населення з кінця 19-го і початку 20-го століть.

Маленький фахверковий будинок

Для економії циліндричні колоди були розрізані навпіл, тому одне колоду можна було використовувати для двох (або більше) стовпів. Шліфування сторона була традиційно зовні, і всі знали, що це половина деревини.

Фахверкові будинки проекти

Після 1400 р н.е. багато європейських будинки були кам’яною кладкою на першому поверсі і Фахверк на верхніх поверхах. Цей дизайн був спочатку прагматичним – не тільки перший поверх був більш захищений від мародерів, але, як і сьогоднішні фундаменти, кладка першого поверху могла добре підтримувати високі дерев’яні конструкції.

Фахверкові будинки що це

Це модель дизайну, яка перетинається сьогоднішніми з різними стилями відродження. У Сполучених Штатах, колоністи принесли з собою ці європейські методи будівництва, але суворі зими зробили фахверкове будівництво непрактичним.

фахверк конструкція

Деревина розширювалася і накладення штукатурки і цегляної кладки між деревними породами не могло запобігти холодні протяги. Колоніальні будівельники почали покривати зовнішні стіни дерев’яною вагонкою або кладкою.

Фахверкові будинки фото

Облицювання була популярним європейським будівельним методом до кінця середньовіччя і до царювання Тюдорів. Те, що ми думаємо, як архітектура Тюдорів часто має фахверковий вид. Деякі автори вибрали слово «Елізаветін» для опису фахверкових структур. Проте, в кінці 1800-х років стало модно наслідувати середньовічним методам будівництва.

Стиль фахверк фото

Будинок тюдоровского відродження висловив американські успіхи, багатство і успішність. Дерево наносили на зовнішні поверхні стін в якості прикраси. Хибна опалубка стала популярним типом орнаменту в багатьох стилях будинку дев’ятнадцятого і двадцятого століть.

Будинки в стилі фахверк фото

До недавнього винаходу швидкого транспорту, такого як вантажний потяг, будівлі були побудовані з використанням місцевих матеріалів. У районах, які природним чином перебували в лісистій місцевості домінували будинку з дерева. Уявіть себе на землях, заповнених деревами – сьогоднішньої Германи, Скандинавії, Великої Британії, Швейцарії, гірським регіоном Східної Франції, – а потім подумайте про те, як ви можете використовувати ці дерева для будівництва будинку для своєї сім’ї. Коли ви складаєте їх разом, щоб зробити будинок, ви можете складати їх горизонтально, як дерев’яний будиночок, або ви можете складати їх по вертикалі, як паркан.

Стиль фахверк своїми руками

Третій спосіб використання деревини для будівництва будинку – це побудувати примітивну хатину – використовувати деревину для збірки рами, а потім поставити ізоляційні матеріали між рамами. Скільки і які матеріали ви будете використовувати, буде залежати від того, наскільки сувора погода, де ви будуєте.