Фотоелектричні панелі: переваги використання і рекомендовані моделі

Протягом останніх років у нашій країні набули розповсюдження сонячні батареї в якості відновлювального джерела електричної енергії. Подібні станції використовуються в комерційних та побутових цілях. На ринку є панелі різноманітних габаритів, особливостей конструкції та потужності.

Переваги отримання електрики з енергії сонця

Цей метод вироблення електроенергії протягом десятків років активно використовується в країнах Європи та Північної Америки. Це обумовлено низкою переваг фотоелектрики:

1. Висока ефективність та економічність. Сонячна батарея здатна забезпечити струмом усі електроприлади в житловому будинку. Немає необхідності сплачувати шалені суми в рахунках за комунальні послуги.

2. Повна відсутність шкоди для довкілля. СЕС у процесі роботи не виділяє забруднюючих повітря речовин та не шумить.

3. Гарантована окупність. Доведеться витратити чималу суму для того щоб купити сонячну панель, однак вона повною мірою виправдає свою вартість через 3-5 років.

4. Автономність. Установки із вбудованим акумулятором роблять власників незалежними від централізованої електромережі. 

5. Варіативність щодо способу монтажу. Сонячна електростанція може бути розміщена на даху будівлі або безпосередньо на землі.

Надійні та енергоефективні моделі СЕС

Flex Solar 40W

Компактна складна монокристалічна панель для генерації енергії із сонячного випромінювання номінальної потужності 40 Вт. Станція оснащена вбудованою мікросхемою, яка здатна визначати тип підключених приладів. 

На корпусі є три роз’єми: USB, PD и DC, а також світлодіодний індикатор стану заряду. Ефективність модуля 25%, максимальна сила струму — 2 ампери.

Risen RSM40-8-410М TITAN S

Сонячна батарея монокристалічного типу від виробника, який створив повністю автоматизований цикл виробництва. Відрізняється високою стійкістю до деградації, та низьким температурним коефіцієнтом — 0,34. 

Ефективно виробляє енергію в похмурі дні, має позитивний толеранс потужності. Сертифікація 100% EL гарантує відсутність дефектів.

EcoSun 50WT 18V

Монокристалічна гнучка панель, що відрізняється продуманою конструкцією і простотою монтажу. Станція може бути встановлена на даху будинку, на дереві або на автомобілі. Оптимальне рішення для зарядки мобільних гаджетів та компактних побутових приладів.

Потужність — 50 Вт, сумісна із ПЗС EcoFlow, Bluetti, Jackery. Можна використовувати в будь яку погоду, стандарт захисту від атмосферних опадів та забруднень ІР67.

Jarrett Solar 250W

Кремнієва СЕС монокристалічного типу із дротовим підключенням. Не дивлячись на компактні габарити, має високу пікову потужність — 250 Вт. 

Складана конструкція спрощує транспортування панелі. Може бути встановлена на землі або на даху будівлі.