Ідеальний обігрівач кімнати – який він?

З настанням холодів щороку зростає попит на електрообігрівачі. Їх використовують як додаткове джерело тепла в міжсезоння, доки не включать централізоване опалення. Від вибору конкретної моделі безпосередньо залежатиме ефективність пристрою, швидкість нагрівання приміщення, а також споживання електроенергії.

Підібрати недорогий та надійний кімнатний обігрівач ви зможете у нашому онлайн каталозі на сайті. Ми пропонуємо широкий асортиментний ряд побутової кліматичної техніки від провідних світових виробників за найкращими цінами в Україні. Це дозволить вибрати відповідний електрообігрівач для будь-якого житлового приміщення чи офісу.

Який електрообігрівач найкраще купити додому

На українському ринку побутової техніки представлений величезний вибір електричних обігрівачів, які різняться між собою за типом конструкції, функціоналом, технічними характеристиками та іншими критеріями.

Існує чотири основні типи пристроїв, які відрізняються принципом роботи:

  • • масляні радіатори;
  • •інфрачервоні обігрівачі;
  • • конвектори;
  • • тепловентилятори.

Однозначної відповіді питання, який із видів побутових обігрівачів краще, немає, оскільки в кожного варіанта є свої переваги, особливості та нюанси, які необхідно врахувати.

Масляні радіатори – це потужні пристрої, які зовні нагадують чавунну батарею. Усередині них розташований нагрівальний елемент, а весь вільний простір заповнений технічним маслом. Принцип роботи досить простий – ТЕН розігріває масло, яке віддає тепло. Наявність термостата не допускає перегріву, а також дозволяє підтримувати задану температуру в автоматичному режимі. Цей тип приладів ідеально підходить для рівномірного прогрівання кімнати в цілодобовому режимі. Серед недоліків варто виділити інертність, пов’язану із тривалим прогріванням масла, тому радіатор довго виходитиме на заданий режим роботи.

Інфрачервоні обігрівачі видають тепло майже миттєво. Вони обладнані спеціальними лампами, що генерують хвилі в ІЧ-діапазоні. За своєю природою таке випромінювання дуже схоже на сонячне тепло, тому воно сприятливо впливає на організм людини. Особливість пристроїв цього типу – вони нагрівають предмети, а не повітря. Цей тип приладів підходить для локального та швидкого обігріву (наприклад робоче місце за комп’ютером), тому їх часто беруть для офісу.

Конвектори – популярні та недорогі обігрівачі, які часто встановлюють на стіну. Їх особливість – плоский корпус та мала вага. Є універсальні моделі, які комплектуються колесами для окремої установки та мобільності. Принцип роботи ґрунтується на явищі природної конвекції. Холодне повітря заходить знизу, проходить через нитку розжарення, а через отвори вгорі корпусу виходить теплий потік. Конвектори відмінно впораються з обігрівом житлового приміщення, і можуть працювати цілодобово, але для локального нагріву певної ділянки краще вибрати інший тип пристроїв.

Тепловентилятори видають спрямований потік теплого повітря, тому краще використовувати їх для швидкого обігріву ніг, або робочого місця. Застосовувати цi пристрої у якостi основного джерела тепла витратно, та не дуже безпечно.