Фасад будинку в стилі французького шале (15 фото)

Фасад будинку в стилі французького шале (15 фото)

Традиційні французькі сільські будинки, розташовані в сільській місцевості Франції, відображають невимушену романтичну елегантність, створену сільським, але вишуканим зовнішнім виглядом.

З правильними кольорами, текстурами, озелененням і архітектурними елементами ви можете прикрасити зовнішній вигляд будь-якого будинку, щоб він виглядав як французьке шале. Встановіть бюджет обробки будинку, перш ніж приступати до трансформації свого будинку.

Невеликий будинок в стилі шале

Кольори і архітектура

Внутрішні фарби Франції є нейтральними і земними. Кам’яна сіра, тепла коричнева, кремова карамель, курна бежева, ледь біла, цегляна фарба і м’яке золото підкреслюють екстер’єри. Використовуйте поєднання кольорів фарби, щоб додати візуальний інтерес.

Будинок в стилі шале проект

Наприклад, нанесіть курну бежеву фарбу на зовнішні стіни і теплу коричневу обробку. Кілька фронтонів, різноманітні арки і круті дахи відбивають типові французькі архітектурні особливості країни. Додайте цегляні або кам’яні блоки навколо вікон і дверей, створюючи декоративні арки для поліпшення атмосфери.

Побудова арочного портика буде підкреслювати головний вхід з французьким чарівністю країни.

Будинок в стилі шале всередині

Сайдинг і текстура

Оскільки оригінальні французькі заміські будинки були побудовані протягом кількох поколінь, власники часто робили доповнення та ремонти з легко доступними матеріалами. Це призвело до неузгодженості дерева і натуральних каменів в різних структурах.

Побудувати будинок в стилі шале

Установка штучного каменю чи цегли на всю зовнішню стіну або секцію стіни створює справжній французький вигляд будинку.

Будинки в стилі шале проекти фото

Покриття зовнішніх стін штукатуркою також відображає дух Старого Світу. Пофарбовані пиломатеріали, віконні коробки і ковані перила забезпечують додаткові варіанти дизайну, щоб підкреслити стиль.

Заміський будинок в стилі шале

Ставни

Встановіть теплі, привабливі жалюзі і передні віконниці поруч з вікнами, зверненими до передньої частини, щоб доповнювати французький стиль шале. Ці жалюзі, часто зроблені з дерева, щільно прилягають до зовнішніх стін.

Маленький будинок в стилі шале

Деякі жалюзі, виготовлені з вінілового матеріалу, дуже нагадують деревину за невеликі гроші і не вимагають майже ніякого обслуговування.

Стиль шале фасад

Темні жалюзі забезпечують яскравий контраст з світлими зовнішніми стінами. Додайте декоративне, коване залізо до ставням, щоб поліпшити стиль.

Оздоблення фасаду будинку в німецькому стилі

Ландшафтний дизайн і вхідна група

Ландшафтний дизайн з деревами, кущами, травою і квітучими рослинами може поліпшити внутрішній зовнішній вигляд будинку. Заповніть вікна коробками із зеленню, яскравими квітами і каскадом лози.

Фасади шале фото

Фасади будинків в стилі прованс

Помістіть пару великих вазонів з круглими або конусоподібними вічнозеленими деревами поруч з головним входом. Створіть гравійний двір перед вашим будинком, щоб підкреслити випадкове, земне відчуття французького стилю.

Будинки в стилі шале

Встановіть ковані залізні вхідні бра поруч з передніми дверима, щоб висвітлювати область теплим, привабливим світлом.

Оздоблення будинку в стилі шале

Поміняйте існуючу вхідні двері на сільську дерев’яну і додавайте старовинний латунний дверний молоток і ударну пластину, щоб збільшити візуальний ефект.

Внутрішнє оздоблення будинку в стилі шале

Оздоблення фасаду в стилі шале

[su_spacer size=”200″]