ТИП 1 | Декоративне оздоблення вікон зовні будинку: фото, креслення

ТИП 1 | Декоративне оздоблення вікон зовні будинку: фото, креслення

Оздоблення вікон – важливий параметр, який дозволяє не тільки зробити вікна більш міцними, але і більш естетичними для оточуючих. Декоративне оздоблення вікон зовні здатна надати цілого будинку закінчений і оригінальний зовнішній вигляд. Важливий факт: за допомогою якісної облицювання вікна можливо значно компенсувати тепловтрати, що особливо актуально в період опалювального сезону. Також обробка виключає виникнення грибка, цвілі, розвитку вологості в області вікна і зниженні атмосферного тиску в приміщенні. Естетична потреба в створенні стильного зовнішнього вигляду будівлі – відмінний шанс змінити вид пластикових вікон.

Якщо ви тільки що встановили нові вікна, то не варто затягувати з оздоблювальними роботами. Під впливом навколишнього середовища монтажна піна швидко сохне, отвори залишаються повністю негерметичними. До того ж, це досить неестетично.

Оздоблення вікон зовні своїми руками

Сьогодні існує величезна різноманітність оздоблювальних матеріалів, які будуть підходити за індивідуальними запитами користувача. До кожного екстер’єру можливо знайти оптимальне рішення. Можливі варіанти проведення облицювальних робіт:

  • За допомогою штукатурки.
  • Використання сендвіч-панелей.
  • Оздоблення гіпсокартоном.
  • Оформлення металевими пластинами.
  • Облицювання деревиною.
  • Використання натурального або штучного каменю.
  • Застосування пластикових панелей.

Оздоблення вікон зовні замковий камінь, замок, купити, ціна

Можливо використовувати синтетичну плитку під натуральний камінь, так і натуральні породи, які доступні у великій різноманітності. Даний матеріал створить надзвичайно стильний і благородний дизайн будівлі. Керамограніт, Клікерная плитка, галька та інші види каменю сьогодні використовуються в декоративному оздобленні вікон зовні. Камінь можна клеїти за аналогічною технологією, як і звичайну плитку, тому у вас не виникне труднощів.

Оздоблення вікон зовні пінопластом фото - ТИП 1

[column col=”1/2″]

ТИП 1-1

Дизайн вікон зовні пінопластом фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 1-2

Декоративне оздоблення вікон зовні пінопластом фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 1-3

Декоративне оформлення вікон зовні пінопластом фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 1-4

Сучасне оформлення вікон пінопластом фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Класична технологія

Для додання вікнам естетичного, акуратного вигляду можна просто вирівняти укоси, закрити тріщини, різні щілини в отворах. Це захистить монтажну піну від руйнування, яка є основою при установці склопакета. Такий варіант найбільш економічний і практичний. Для поліпшення зовнішнього вигляду будівлі можливо використовувати кольорові, неоднорідні склади.

Прикраса за допомогою ліпнини

Декоративне оформлення вікон зовні ліпниною – сучасна тенденція. Гіпс, бетон, пінопласт, пінополіуретан – дані матеріали не тільки дуже довговічні і надійні, але і створюють ідеально рівну поверхню. Приклеюються такі заготовки за допомогою розчину, що клеїть.