Тип 10 | Фасадна ліпнина на вікна – зовнішня обробка: фото, креслення

Тип 10 | Фасадна ліпнина на вікна – зовнішня обробка: фото, креслення

Для декоративного оформлення вікна на фасаді будівлі використовується ліпнина. Зовнішня обробка дозволяє створити оригінальний екстер’єр будівлі, продемонструвати оточуючим фантазію автора. Сьогодні на будівельному ринку є велика різноманітність матеріалів і форматів фасадної ліпнини. Бажаєте створити щось запам’ятовується і особливе? Вибирайте ансамбль з наявністю достатньої кількості деталей. Фасад можна оформити як в лаконічному і стриманому дизайні, так і елегантному, розкішному форматі.

Оздоблення вікон зовні - тип 10

[column col=”1/2″]

ТИП 10-1

Декор вікон фасад фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 10-2

Обрамлення віконних прорізів фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 10-3

Лиштва на вікна фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 10-4

Декоративне оздоблення вікон зовні фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Переваги фасадної ліпнини на вікна

  • В першу чергу, вона здатна прикрасити екстер’єр будинку. Це оптимальне рішення для тих, хто втомився від нудної архітектури. Можливо втілити в життя найсміливіші ідеї.
  • Захист вікна від попадання вологи, розвитку цвілі і грибка, а також надійна тепло- і шумоізоляція. Ліпнина має достатню товщину для захисту приміщення від холоду, вогкості.
  • Ліпнина з більшості матеріалів дуже проста в установці. Незважаючи на свій громіздкий формат, вона може мати невелику вагу. Тому будівля може перетворитися в лічені години.
  • Велика розмаїтість форматів. Декоративні елементи можуть бути виконані з різних матеріалів, мати різну форму і дизайн.

Навіть саме безлике будівля здатна заграти новими фарбами, стати більш свіжим і живим за допомогою ліпнини. Фасад відображає зовнішність будинку, тому можливо продемонструвати благородство, вишуканість екстер’єру оточуючим.

Пінопласт – надійний і універсальний матеріал для фасадної ліпнини

Архітектурні елементи з пінопласту здатні виглядати також розкішно і помпезно, як і заготовки з натурального каменю, гіпсу. Створити справжній витвір мистецтва можливо, за рахунок здатності пінопласту до обробки. Даний матеріал порівняно недавно почав застосовуватися в будівництві. Його практичні та естетичні особливості даруватимуть захват користувачеві довгі роки.

Пінопласт може мати абсолютно будь-яку форму, тому дизайн будівлі можна оформити за індивідуальним проектом.

Покривається матеріал штукатуркою, затерла або іншим розчином, який робить ліпнину більш міцною і довговічною. Користувач може оформити фасад фальш колонами, віконницями, карнизами з рельєфного пінопласту. Сучасний дизайн будівлі можна оформити суворої випирає рамкою. Пінопласт по праву вважається найбільш екологічним і практичним матеріалом, який буде радувати вас довгі роки.