ТИП 5 | Декор вікон на фасаді – облицювання: фото, креслення

ТИП 5 | Декор вікон на фасаді – облицювання: фото, креслення

Декор вікон займає важливий етап в оформленні будівлі в цілому. Погодьтеся, що ми нерідко звертаємо увагу саме на вікна, проходячи крізь будівлю. Багатьом жителям України знайома процедура декорування вікон на фасаді за допомогою пінопласту. Деякі вважають, що даний матеріал не підходить для проведення фасадних робіт, але ми готові зруйнувати даний стереотип. Архітектура будівлі з застосуванням пінопласту здатна також естетично виглядати, як і натуральний камінь, гіпс. Можна отримати аналогічний ефект, додатково не переплачуючи – перша перевага облицювання вікна зовні пінопластом.

Декор вікон, фасад із застосуванням елементів з пінопласту

Для того, щоб лист пінопласту став більш естетичним і оригінальним його необхідно обробити. За допомогою контурного різання можна досягти рельєфної форми матеріалу. Після покриття пінопласту штукатуркою його буде складно відрізнити, наприклад, від колони, виступу з каменю. Накладки з пінопласту сьогодні доступні у великій різноманітності для декору вікон на фасаді. Ви можете вибрати формат під індивідуальний проект будівлі, враховуючи тонкощі екстер’єру. У каталозі нашої компанії кожен зможе знайти готові фасадні елементи – від лаконічних і стриманих до елегантних і ексклюзивних.

Зовнішнє оформлення вікон за допомогою пінопласту – порівняно молода технологія, яка сьогодні вважається інноваційною. Важко повірити, але все більше і більше великих компаній, закладів, розкішних особняків, дорогих квартир зовні оформляються саме елементами з пінопласту. Люди зрозуміли цінність цього матеріалу, за рахунок його доступності та практичності.

Оздоблення вікон зовні - ТИП 5

[column col=”1/2″]

ТИП 5-1

Оздоблення вікон зовні декоративним пінопластом

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 5-2

Декоративне оздоблення вікон зовні фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 5-3

Декоративне оформлення вікон зовні пінопластом фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 5-4

Облицювання вікон зовні пінопластом фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Переваги обробки вікон пінопластом на фасаді

Оздоблення вікон зовні пінопластом має такі переваги:

  • Високі експлуатаційні характеристики, порівнюючи з іншими твердими матеріалами. Довговічність пінопласту дозволяє використовувати його протягом довгих років.
  • Дуже маленький вагу. Незалежно від довжини, обсягу матеріал практично невагомий. Одночасно він має високу щільність і гнучкість. Це набагато спрощує виконання монтажних робіт.
  • Стійкість до дії вологи, атмосферного тиску, температури.
  • При невеликій вазі матеріал має достатню твердість і міцність.
  • Цінова доступність. Користувач зможе дозволити собі придбати достатню кількість елементів для облицювання.
  • Привабливий зовнішній вигляд, велика різноманітність розмірів, форм.