ТИП 6 | Оформлення віконних прорізів: фото, креслення

ТИП 6 | Оформлення віконних прорізів: фото, креслення

В процесі проектування фасаду будівлі важливо враховувати питання оформлення віконних прорізів. Саме вони будуть виділяти будинок з числа інших на вулиці, створювати його образ, враження проходять повз людей. Зовнішній вигляд вікон здатний подарувати екстер’єру будівлі не тільки оригінальність, але і зробити їх більш захищеними від впливу зовнішніх факторів. Важливий етап, до якого варто поставитися з розумом – вибір якісного матеріалу для обрамлення віконних прорізів. Сідайте зручніше і ми починаємо!

Оздоблення вікон зовні - ТИП 6

[column col=”1/2″]

ТИП 6-1

Зовнішнє оздоблення вікон пінопластом фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 6-2

Обрамлення віконних прорізів фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 6-3

Фасадна ліпнина на вікна з пінопласту фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 6-4

Лиштва на вікна з пінопласту фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Який формат обрамлення вікон варто вибрати

Однозначної відповіді для всіх власників нерухомість просто не існує – кожен матеріал індивідуальний. Наприклад, для будинку з дерева найкраще йтимуть лиштви з дерева в традиційному стилі. Для цегляного будинку суто цегляна кладка або металеві пластини. Про все по порядку:

  • Деревні лиштви.

Вони здатні надати будівлі природний стиль, зв’язок з природою, сільський шарм. Найбільше підходить таке обрамлення для заміської дачі або будинку-хати. Такий матеріал досить дорогий і здійснюється без врахування замовлення. Великий плюс – дуже естетичний формат і багатий зовнішній вигляд.

  • Цегла.

Таке обрамлення є в широкій колірній гамі, тому можна створити певний контраст з основною стіною будинку. Цегла не повинен надто виступати від поверхні, тому потрібно підбирати досить тонкі елементи. Дана облицювання економічна, проста в установці і порівняно проста в плані дизайну.

  • Камінь і його імітація.

Тут ми говоримо про плитку, натуральних породах і штучної кам’яної кладки. Обрамлення вікон з каменем має бути не надто потужним, нагромадження. Варто розглядати такий формат, коли стіни мають однорідну поверхню. Саме так ви досягнете гармонійного стилю. Камінь здатний надати будинку дуже красивий і багатий формат. Елементи з вапняку, черепашнику, гальки ідеально підійдуть для цих цілей. Пам’ятайте: обрамлення з кам’яної породи потрібно вибирати для міцних стін, через тяжкості матеріалу.

  • Сайдинг.

Розглядайте добірні профілі – вони збираються немов конструктор. Їх легко і швидко встановлювати, вони мають стильний дизайн. Дана облицювання дуже лаконічна, проста.

  • Гіпс.

Передати настрій класичного, елегантного і аристократичного дизайну. Віконні отвори в оформленні гіпсових колон, пілястрів, рельєфних форм будуть робити будівлю розкішним. Недолік – гіпс не сильно любить вплив вологи, вимагає періодичної реставрації, за рахунок появи тріщин.

  • Поліуретан, пінопласт.

Ліпнина з даних матеріалів дуже доступна в плані бюджету. Область вікон стане досить красивою і, одночасно, захищеної від впливу холоду, вологи, грибка, цвілі.