Вікторіанські Ідеї Фасадів (фото приклади)

Вікторіанські Ідеї Фасадів (фото приклади)

Будинки у вікторіанському стилі широко поширені в Сіднеї і Мельбурні, і їх часто можна знайти недалеко від міських центрів, де історичні будиночки робітників і елегантні вікторіанські тераси можуть стояти поруч один з одним на тій же вулиці.

Незважаючи на декоративні інтер’єри, вікторіанські фасади роблять цей знаковий архітектурний стиль настільки впізнанним. Вікторіанський архітектурний період визначається трьома етапами – раннім, середнім і пізнім – і на кожному з етапів різні варіанти і кольору облицювання, лінії даху, вікна і декоративні елементи становили фасад будинку.

Кращі фасади будинків

Тут ми зібрали колекцію кращих будинків у вікторіанському стилі, які пропонує Австралія, всі з яких включають красиві вікторіанські фасади з різних матеріалів, які були популярні в трьох стилях цього періоду і сьогодні.

Фасади одноповерхових будинків

Вікторіанські фасади з дошкою

Цей автономний будинок для відпочинку в Альберт-Парку відрізняється симетричним дизайном і дахом, типовою для ранньої вікторіанської архітектури, проте у неї є декоративні мережива, які були більш поширені в середині і наприкінці вікторіанської архітектури.

Ще один вікторіанський фасад з дошкою, цей відреставрований робочий котедж в Карлтон відрізняється прибраним стилем і без веранди, що було характерно для ранньої вікторіанської архітектури.

Фасади будинків дизайн

Вікторіанські фасади з цеглою

Цегла був популярним вибором облицювання в ранній вікторіанської архітектурі – часто з місцевих цегельних заводів. Могочісленние цегляні кольору часто використовувалися для формування декоративних візерунків.

Ця тераса в Південному Мельбурні відрізняється декоративною цегляної роботою, популярної в архітектурі в середині вікторіанської архітектури, де для більшої частини дизайну використовувався червоний або коричневий цегла, а для створення декоративних візерунків і визначення кутів і вікон використовувався більш світлий цегла.

Красиві фасади будинків фото

У той час як вікторіанські тераси і будиночки робочих є зазвичай простими, окремо розташовані будинки також є стандартом цього архітектурного періоду, і часто є приголомшливими особняками, такими як цегляна красуня в Кобурзі.

Фасади будинків короїд фото

Видатні вікторіанські фасади

Оформлені та ліпні фасади були популярні в вікторіанської архітектурі з використанням світлих тонів. На цій великій терасі в Кенсінгтоні є біла цегла, декоративні вітражі і чавунна мережива, типова для пізніх вікторіанських фасадів.

Фасади будинків фото фотогалерея

Філігранні вікторіанські фасади

В середині 19-го століття чудо-мереживо стало більш поширеним в вікторіанської архітектурі, і багато тераси в Австралії були побудовані в філігранному вікторіанському стилі, з використанням інтенсивного використання декоративних чавунних мережив на верандах, балконах і балюстрадах.

Фасади приватних будинків фотографії

Фасад будинку фото фотографії

[su_spacer size=”200″]

Leave a Comment