Кабельні ноконечники та для чого їх застосовують

Наконечники кабельні — це зручний, ручного типу інструмент, що використовується для з’єднання кабелів або ж проводів. Важливо, що при цьому для цього не потрібно нічого зварювати чи паяти. Наконечники є необхідними майже у всіх випадках. Обійтись без них можна лише тоді, коли досить сильно тонкі.

Для чого необхідно застосовувати кабельні наконечники

У місці, де проводи з’єднуються відбувається сильне нагрівання та великий опір. А це при перехідному опорі може викликати загоряння. Тож аби максимально перешкодити виникненню ризику та впевнитись у своїй безпеці варто застосовувати кабельні наконечники. Адже вони зменшують цей опір за допомогою збільшення площі контакту, а також вони перешкоджають утворенню оксидної плівки.

Придбати кабельні наконечники можна в інтернет-магазині 16А, тут наявний великий асортимент якісних товарів. А отже можна бути впевненим у безпеці та надійності.

Обрати правильний товар, важлива частина вашої покупки. Тому треба уважно та відповідально віднестися до цієї справи. Для того, щоб вам було легше розібратися нижче наведено різницю між наконечниками.

Існують різні типи наконечників, а обирають їх в залежності від специфіки комутації.

Наконечники розрізняють: за розміром, матеріалом, видом конструкції та ізоляції.

Цей ручний інструмент може виготовлятися з алюмінію чи міді, або ж навіть з двох металів одночасно. Знайти їх ви можете в інтернет-магазині 16А.

Також важливо пам’ятати, що потрібно обирати наконечники так, щоб їхній діаметр сходився з діаметром зрізу жил. Лише в такому випадку наконечник буде міцно кріпитися в приладі.

Крім цього обираючи наконечники слід звернути увагу такі моменти:

  • отвори для болта
  • переріз кабелю
  • вид проводу
  • ширину площадки

У асортименті інтернет-магазину 16А міститься надзвичайно великий вибір кабельних наконечників різних категорій. Серед них: HT, SC,  DT, DT(G), DL, DTL, FDD / MDD, GT, BV, MPD, RV, PTN, RNB, SNB, EN, GL, DBV, SV, TE.

DВV 2-14 кабельний наконечник
DT-10 кабельний наконечник мідний луджений під опресовку АСКО A0060070001
EN-2510 гільза мідна луджена без ізоляції АСКО A0060110009

Що ж, якщо ви надумати придбати кабельні наконечники, здійснивши цю покупку в інтернет-магазині 16А ви точно не пожалієте. Оскільки тут вас зустрінуть привітні працівники, що допоможуть зробити вам правильний вибір. А крім цього в 16А  уся продукція відповідає сертифікатам якості. Інтернет-магазин 16А співпрацює лише з найкращими виробниками та постачальниками. Тож ви можете не сумніватися у безпеці та надійності. 16А гарантує оригінальність, а також висока якість усієї своєї продукції.