Перейти до вмісту
ArtFacade » ~ Колір Фасада Будинку ~

~ Колір Фасада Будинку ~

Якщо ви не знаєте який колір фасаду будинку вибрати, фотографії в нашій галереї дозволять вам легко його підібрати. У нас є безліч варіантів, які відрізняються оригінальністю, гармонією і всіма сучасними естетичними якостями. Ви зможете легко підібрати свій варіант з наших модних сполучень кольору фасаду з дахом, комбінацій двох і декількох кольорів на фасаді і не загубитися у величезній палітрі фарб.

Підібрати по 69+ фото модних сполучень з дахом, декором, вікнами, цоколем: комбінація, палітра, онлайн

Іноді при обробці фасадів ми взагалі не думаємо про поєднання кольорів. Таким чином, тільки коли робота закінчена, з’ясовується, що будинок часто здається кілька ненормальним, брудним, він абсолютно не гармоніює, іншими словами – рішення колірного фасаду будинку «ні до біса».

Тому перед фарбуванням, особливо приватних будинків, необхідно дотримуватися кількох правил.

Найбільш оптимальною комбінацією є комбінація двох або трьох кольорів палітри. Тобто сірий колір займає основне місце, в якому, наприклад, намальована дах і стіни, а інші елементи фасаду і декору темніше. Цей універсальний метод можна застосовувати у всіх ситуаціях.

У більшості випадків важливо використовувати стандартний білий колір, наприклад, при фарбуванні фронтонів та інших фасадних елементів.

Білий блискуче ідентифікує основні елементи будинку, а також оригінальність інших квітів, які відображають дах, стіни і т. Д.

Наприклад в який колір повинен бути пофарбований будинок з сіркою дахом? Є багато варіантів. Оптимальним рішенням є вибір того ж гармонійного земного кольору, яким може стати коричневий колір. Сіра дах і коричневий фасад виглядають дуже привабливо. З сірої дахом також цікаво поєднувати бежеві і пастельні кольори.

Ситуації, описані вище, можуть означати, що загальні кольору для дизайну фасадів – пастелі, коричневий, сірий і м’який білий. Але вибір кольорової гами ще не закінчений.

Дуже популярні сьогодні незвичайні кольори, наприклад, шавлія або темно-синій. Вони виглядають оригінально на тому ж сірому тлі.

Цікаві білі комбінації і бірюза, а комбінувати їх можна по-різному: бірюзовий і білий фасад даху – і навпаки.

А для тих, хто хоче скористатися сучасними технологіями, існує безліч відмінних способів поекспериментувати з квітами фасаду, даху та інших елементів.

Підібрати комбінації кольорів фасадів можна легко на спеціалізованих сайтах виробників лакофарбової продукції.

Модні кольори фасаду будинку з коричневим дахом

Не дарма прийнято вважати, що приватний будинок, подібно до людини, повинен бути прекрасним не тільки всередині, а й зовні. Таким чином, гармонійне колірне рішення і правильно підібрані матеріали мають велику вагу в тому, як будівля будуть сприймати.

Правильний вибір колірного рішення як фасаду, так і даху визначають загальний вигляд будинку в цілому, роблячи його більш затишним і привітним або ж надійним і неприступним для інших будівлею.

Згідно з технологічними особливостями будівництва процес обробки фасаду проводиться відразу після завершення робіт з будівництва даху. Дах буде служити своїм власникам довгі роки, а ось фасади цілком можна міняти кожен 5-7 років.

Необхідно також враховувати те, що колірна палітра кольорів, в яких представлені матеріали для обробки фасадів приватних будинків представлені на сучасному ринку в досить багатому асортименті, в той час як для покрівельних матеріалів це різноманіття не таким значним. Таким чином, ми бачимо, що спершу необхідно вибрати матеріал для покрівлі та його колірного рішення.

Яким буде колір фасаду будинку з коричневої дахом? Остаточно визначитися з тим, як вдало підібрати поєднання кольорів в зовнішній обробці будинку, є досить-таки складним завданням. На кінцевий результат впливає безліч факторів: сумісність відтінків кольору, розташування будинку або ж особливості архітектурних рішень.

Сьогодні ми остаточно вирішимо, як правильно підібрати колір фасаду будинку з коричневої дахом, розглянувши всі можливі варіанти. Сам по собі коричневий колір є символом стабільності, відданості і надійності. У психології він вважається кольором комфорту і безпеки. Цей колір часто використовується в оформленні інтер’єрів, роблячи їх більш солідними, а також має в своєму розпорядженні до створення домашнього вогнища.

Дахи, виконані саме в коричневому кольорі зустрічаються найбільш часто, будь то великий особняк або маленький сімейний будиночок біля озера. В процесі будівництва часто виникає питання – яким кольором пофарбувати будинок, якщо дах коричнева?

Дивно, як поєднання кольорів для фарбування фасаду будинку в такому випадку представлено великою кількістю варіацій.

Ідеальним доповненням коричневому служать в першу чергу пастельні кольори, створюючи більш м’який і невимушений зовнішній вигляд. Більш цікавими варіантами поєднання стануть блакитний і бірюзовий відтінки, які внесуть в загальну картину будинку відчуття яскравості і свіжості. М’який рожевий колір підійде любителям ніжних колірних поєднань.

Переймаючись питанням «В який колір пофарбувати фасад будинку?», Важливо не зупинятися на одному єдиному колірному рішенні, адже сам фасам є безліч компонентів, які можуть бути оформлені по-різному.

Так, наприклад, на різних фото поєднань кольорів фасаду будинку ми бачимо, що особливо гармонійно з коричневої дахом будуть поєднуватися білі сходинки і віконні рами. Класичні чорний і білі кольори також є вдалим рішенням, але не варто ними зловживати.

У який колір фарбувати фасад будинку з сірим дахом

Тим, для кого особливо важливо те, щоб їх будинок був виконаний в ідеальному стильовому оформленні, настійно слід подумати про те, як професійно підібрати поєднання кольорів для фарбування фасаду будинку.

Так чи інакше, вибір відповідних кольорів залежить від самих цілей власників: кому-то, наприклад, потрібно заховати будівлю будинку серед навколишніх дерев, а хтось, навпаки, прагне виділити його, підкресливши індивідуальність.

Перш за все варто наголосити на тому, що колірне рішення даху вибирати, орієнтуючись переважно на фасад будинку. Класичним і досить популярним варіантом є поєднання темної покрівлі зі світлими стінами.

Однак цей варіант є лише одним з багатьох. Варто пам’ятати про певний набір правил, яких необхідно дотримуватися, щоб досягти чудового візуального ефекту, що придбає будівлю.По-перше, колір даху повинен правильно підходити до інших елементів будівлі. По-друге, він повинен обов’язково гармоніювати з місцевістю. І, нарешті, колір даху повинен поєднуватися з архітектурною концепцією будівлі в цілому.

Як підібрати колір фасаду будинку з сірої дахом? На те, як же будуть сприйматися кольору разом, можуть впливати багато факторів, такі як освітлення і фактура матеріалів. Саме тому перед тим, як купувати сировину для всього фасаду, слід зробити пробу на шматочок стіни.

Підібрати колір фасаду будинку буде нескладно, якщо знати особливості кожного колірного рішення. Активно використовувати сірий колір в інтер’єрних рішеннях перетворилося в особливу модну новинку. Якийсь час вважалося, що такий колір є занадто похмурим і негідним того, щоб бути основним.

Разом із тим у дійсності сірий колір прекрасним чином може доповнити будь-який інтер’єр, необхідним чином пом’якшуючи дію інших кольорів. Можна з упевненістю вважати, що такий колір може бути як основним, так і поєднуватися з іншими.

Звичайно, можна скористатися готовими фото поєднання кольорів фасаду будинку, однак більш цікавим буде самостійно вирішити це питання. Думаючи над тим, в який колір пофарбувати фасад будинку з сірої дахом, потрібно не забувати про те, що схожі відтінки чудово доповнюють один одного.

Класичний вид фасаду додасть використання природних кольорів. Модні кольори фасадів будинків представлені також пастельними квітами, використання яких несе в собі менші ризики, ніж більш інтенсивних, адже темні кольори частіше стають настирливими, ніж більш нейтральні.

Якщо раптом виникнуть сумніви, яке колірне рішення вибрати для великої поверхні фасаду серед споріднених квітів, слід вибрати той, який стане найменш яскравим. На фото кольори фасадів будинків видно, що сміливо можна створювати темні і більш сміливі кольору на маленьких поверхнях або ж поєднуючи їх зі світлими тонами.

Необхідно пам’ятати, що використовуючи різноманітні поєднання кольорів для фарбування фасаду будинку, ви тим самим робите його більш різноманітним і додаєте якоїсь оригінальності. При цьому правильним рішенням буде обмежитися декількома квітами, оскільки використання багатьох квітів може створити негативне відчуття.

Колір Фасада Будинку з Зеленим Дахом

Дах будинку – це не тільки засіб, який захищає від негоди, але і важливий елемент декору всього будинку і навіть цілого житлового ділянки. Для того, щоб дах будинку ідеально поєднувалася з дизайном фасаду, потрібно ретельно вибирати основну колірну палітру і правильно скомбінувати все варіанти кольорів, а також їх відтінків.

Але перш за все, для того щоб загальний вигляд будинку гармонійно вписувався в навколишній ландшафт, кольору вибирати потрібно виходячи від того, де розташована будівля – будь то ліс, гори або морський берег.

Щоб готовий результат після будівництва приємно вас вразив, слід заздалегідь підготувати план, на якому буде продумано, яке ж поєднання кольорів для фарбування фасаду будинку і даху буде найбільш вдалим.

Звичайно, сам власник вирішує, продумувати це подумки, потім перенісши все на папір, або ж звернутися за допомогою до фахівців цієї справи, який професійно підбере як матеріал для оброблення, так і гармонійну комбінацію кольорів. Крім того, сучасні технології дозволяють також створити цифровий макет майбутнього житла, який дозволить легко підібрати колір фасаду будинку і покрівлі.

В який колір пофарбувати фасад будинку з зеленим дахом? Зелений колір є досить поширеним колірним варіантом для крові. Для кожної людини на підсвідомому рівні цей колір позначає прагнення до розвитку і гармонію в природі. Колір символізує зелену траву, яка починає радувати нас після затяжної, холодної і безбарвною зими.

Зелений колір даху будинку дає більшу свободу вибору, адже цей колір досить легко поєднувати. Звичайно, є і виключення. Найменш вдалими комбінаціями будуть зелений і темно-сині або бірюзові відтінки, не варто також оформляти фаса в один тон з дахом.

Люди, які цінують оригінальність, можуть сміливо вибирати яскраві кольори, аж до червоного.

У більшості випадків для обробки фасаду використовуються кольори, які мають відношення до природи – жовті, коричневі, пастельні. Ці колірні рішення відмінно доповнюють один одного. Так, наприклад будинок з жовтими стінами, який доповнений вікнами і дверима з темних кольорах, виглядає по-особливому затишно і презентабельно.

На фото поєднання кольорів фасаду будинку виглядає досить різноманітно. Однак ми бачимо, що найчастіше зустрічаються фасади білого і сірого кольорів. Білий є абсолютно нейтральний, його можна комбінувати з усіма кольорами.

Сірий – це прекрасний фон для більш яскравих елементів будівлі. Обидва ці кольори в поєднанні з зеленим дахом є досить гармонійним варіантом.

Нерідко постає питання «Який колір даху вибрати для дерев’яного будинку?». Але і тут все просто. Само по собі натуральне дерево має привабливий пастельний відтінок, який можна сміливо комбінувати практично з усіма кольорами, в тому числі і зеленим. Якщо ж в підборі кольорової палітри все-таки виникають труднощі, можна використовувати підбір кольору даху і стін будинку онлайн.

Фісташковий Колір Фасада Будинку

Обделка фасадів будинку відбуваються завдяки різноманітним матеріалами, що надає будівлі більш натуральний і вишуканий колір. Будь то камінь, дерево, цегла або штукатурка – всі ці матеріали або ж їх комбінації можуть до невпізнанності змінити зовнішній вигляд всього будинку.

Щоб підібрати колір фасаду будинку, необхідно враховувати цілий набір факторів, таких як клімат, територіальне розташування, технічні особливості, призначення будівлі, розміри, тип оздоблювальних матеріалів, елементи конструкції і так далі.

Важливо пам’ятати, що правильні комбінації відтінків допомагають створити високоякісні архітектурні ансамблі, вражаючі своєю красою.

Споконвічний питання: в який колір пофарбувати фасад будинку? Вибираючи колірне рішення для фасаду, необхідно керуватися декількома простими правилами. По-перше, більш світлі тони є краще, ніж яскраві і насичені їх аналоги.

По-друге, відмінно комбінуються один з одним відтінки, які походять від одного кольору. Щоб домогтися класичного вигляду будівлі, необхідно вибирати природні фарби. Таким чином, правильно скомбінована колірна палітра додасть будинку особливу індивідуальність і оригінальність.

Якщо придивитися до фото, поєднання кольору фасаду будинку можливо виконати у великій варіації. Так, для фарбування стін часто використовують теплі кольори, серед яких коричневий, червоний і помаранчевий.

Популярною є комбінація білих і сірих відтінків. Важливо пам’ятати, що використовувати такі кольори потрібно в обмежених кількостях, адже зловживання може зробити зовнішній вигляд будинку абсолютно позбавленим смаку.

Зовнішній вигляд будинку повинен бути привабливим і акуратним, а яскраві колірні рішення особливим чином виділяють споруда з ландшафту і візуально додають розмір самої будівлі. Білий колір оздоблення фасаду можна легко комбінувати з іншими цікавими відтінками.

Серед модних кольорів фасадів будинків знаходиться і зелений, який відмінно комбінується з навколишнім середовищем. Його часто використовують для обробки фасадів великих особняків або заміських дач. Крім того, сучасна архітектура допускає використання фіолетових і навіть чорних колірних рішень.

Цікавим вибором для оформлення фасаду неодмінно стане популярний нині фісташковий колір. Будучи яскравим і в той же час освіжаючим, фісташковий колір фасаду будинку колір допоможе наповнити душу радістю і неодмінно підніме настрій. Енергія і легкість, якими володіє фісташковий колір, просто не залишать байдужими, саме тому він буде мати гарний вигляд на фасаді будівлі.

Якщо подивитися в Інтернеті фото кольору фасадів будинків, можна зрозуміти, що хорошим вибором для оформлення стане також і теракотовий, який є сучасним і в той же час пробуджує відчуття спокою. Таке оформлення може бути зроблено як з яскравих відтінків, так і більш м’яких.

Важливо пам’ятати, що особливості самої будівлі визначає поєднання кольорів, адже неправильно підібрана колірна палітра може зіпсувати всю красу архітектури. Необхідно врахувати фактуру матеріалів і розмір окремих частин фасаду. Гладка фактура здатна збільшити яскравість, груба ж неодмінно пом’якшить кольору. Підбираючи колірну гаму для фасаду, необхідно подбати також і про те, щоб правильно виділити всі його елементи – двері, дах, вікна.

Колір Фасаду Будинку з Червоним Дахом

Процес будівництва будинку неодмінно завершується етапом накривання даху і оформленням фасаду. Саме в цій стадії необхідно докласти максимум зусиль, щоб створити правильне поєднання кольорів ключових елементів екстер’єру, тому що тільки таким чином будівля матиме естетичний і привабливий вигляд.

Зробити це належним чином буде досить складно навіть для тих, хто має витончений смак. Нерідко в такій ситуації власники будинку звертаються за допомогою до професійних дизайнерів. Але чим же керуються самі фахівці, створюючи колірні варіації для обробки будинку?

Кольорове рішення для зовнішнього оформлення будівлі є набагато більш значущим чинником, ніж ми б могли уявити. Правильно використовуючи ті або інші кольори, можна непомітно приховати деякі архітектурні недоліки будинку, а також виділити його переваги.

Можна також змінити візуальне сприйняття форми або вплинути на ступінь природного освітлення, що є особливо важливим фактором під час будівництва в широтах, де клімат не є помірним.

Як ми вже зрозуміли, підібрати колір фасаду будинку буде нелегко, проте великий асортимент сучасних будівельних матеріалів дозволить створити навіть найцікавіше колірне рішення. Можна легко скористатися готовими фото поєднання кольорів фасаду будинку або підібрати колір фасаду будинку онлайн, однак подумати над цією проблемою самому або за участю фахівця стане куди більш правильним рішенням.

Виділяють три стандартних способу підбору поєднання кольорів для фасаду та даху. У першому колір стін самого фасаду зливається з колірним рішенням даху. Такий варіант не є найбільш правильним, однак іноді зустрічається в інтер’єрах.

Другий варіант – класичний. Він являє собою поєднання світлого фасаду і темної покрівлі. Такий варіант є одним з найбільш прийнятних. І, нарешті, третій варіант є поєднанням темного фасаду і світлої даху. Такий вибір стане найбільш оригінальним з представлених.

Отже, в який колір пофарбувати фасад будинку з червоним дахом? Як стверджують психологи, червоний колір в оформленні як інтер’єру, так і екстер’єру здатний активно підвищувати життєві сили, покращувати рівень мозкової діяльності і працездатності.

Єдине, що слід пам’ятати: він не повинен бути переважаючим, а служити доповненням до більш спокійним відтінкам.

Так, червоний дах буде ідеально поєднуватися з пастельними квітами, які зроблять зовнішній вигляд будинку гармонійним. Такий варіант також підходить і в тому випадку, якщо ви ставите питанням «Який колір даху вибрати для дерев’яного будинку?». Натуральне дерево саме по собі має приємний і м’яким відтінків, а значить, здатне врівноважити червоний колір даху.

Хоч поєднань кольорів для фарбування фасаду будинку існує ціла безліч, не можна забувати, що вибір кольору оформлення фасаду залежить в першу чергу від архітектурного стилю, в якому було споруджено будинок. Найбільш поширеними такими стилями є етнік, класичний, готика, альпійський і багато інших.