Кращий вибір водостічних систем у Хмельницькому

До вашої уваги представлено компанію ТОВ «Буд Прогрес», що займається продажем та встановленням покрівель з бітумної, композитної, натуральної черепиці, мансардних вікон, водостічних систем, металевого штахетника, сайдинга та блок хауса. На вибір є продукція різних виробників, з якими компанія співпрацює десятиліттями. Фірма пропонує монтаж водостоку в Хмельницькому під ключ, представивши варіанти систем із металу та ПВХ.

Які водостічні системи варто встановлювати?

Щоб оснастити будинок якісною водостічною системою, варто звертати увагу на продукцію, що відповідає наступним критеріям:

 • є сертифікованою та відповідає нормам, стандартам;
 • має офіційну гарантію від виробника;
 • вироблена по удосконалених запатентованих технологіях.

Водостічні системи ПВХ та метал від компанії ТОВ «Буд Прогрес» відповідають всім цим параметрам, тож є кращим варіантом для вашого будинку. За цих обставин компанія пропонує фірмову продукцію за цінами масового сегмента, що робить її доступною для кожного власника будинку, дачі, ділянки.

Як обрати?

Компанія пропонує водостічні системи для різних умов використання в малих, середніх та великих будинках. Під час вибору враховуйте:

 • Матеріал виготовлення
  Міцний та витривалий метал або легкий, простий, дешевий пластик. В залежності від матеріалу система прослужить від 10 до 100 років.
 • Розмір водостічних труб
  Обирається в залежності від того, як багато та наскільки швидко потрібно відводити воду. Це залежить не лише від площі покрівлі, але й кута її нахилу, конфігурації тощо.
 • Конфігурація системи
  Кількість водостічних труб, жолобів, воронок, відводів, кутників, їх розташування підбирається індивідуально з врахуванням розмірів, форми, конфігурації покрівлі.

Також враховуйте дизайн, колір, адже від цього залежить, наскільки естетично буде виглядати конструкція. Спеціалісти допоможуть визначитися з конфігурацією, матеріалом виготовлення, розмірами та іншими параметрами водостічної системи. Проте, зробивши це самостійно, ви заздалегідь зможете зорієнтуватися з вартістю обладнання, обсягами робіт з його встановлення.

Переваги замовлення водостічної системи в компанії ТОВ «Буд Прогрес»

Замовити якісну водостічну систему в компанії ТОВ «Буд Прогрес» варто ще й з наступних причин:

 • Швидке доставлення продукції на ваш об’єкт по Хмельницькому й області;
 • професійний монтаж «під ключ»;
 • гарантія якості не лише на продукцію, але й на роботи.

Для замовлення водостічної системи, покрівлі чи іншої продукції з каталогу компанії з професійним монтажем лишається зв’язатися з менеджером або залишити заявку на сайті.