Крісла-дивани: що це і чи варто купувати?

RO-qjK468zCSrEoWLHk0Nrjs2UKiKs_3-y1NnPUxnbSpTH-31Oy8sKYcfOVFdOwgTZhwOISlVNXe4JGvoUqErcM8uYGqhscqAhRjDs4bzfqOG8IBpbrIJ7zWQP92PSckFVLvCcLg

Купити крісло-диван — рішення, яке частіше всього приймають люди, для яких потрібне додаткове спальне місце, але можливості встановити повноцінний диван чи ліжко немає. Такі моделі займають мало місця та у повсякденному житті можуть використовуватись як звичайне крісло. Але коли в домі гості чи вам потрібно відпочити, його розкладають та отримують повноцінне спальне місце. Завдяки чому все більше людей замислюються над придбанням саме такого варіанту, адже асортимент дійсно вражає своїм різноманіттям. Достатньо перейти за посиланням https://ddn.ua/ua/krislo-dyvan.html, де можна купити крісло-диван за вигідною ціною.

Переваги такого рішення

Таке крісло дозволяє в будь-який момент отримати зону для сну. Все, що потрібно — розкласти виріб та застелити постіль. Далі крісло використовується по тому ж алгоритму, як розкладний диван. Коли вам не потрібне спальне місце, виріб складається та трансформується у звичайне крісло, яке займає не більше місця, ніж стілець для комп’ютера.

Як обрати крісло-диван?

Купуючи м’які меблі для дому, офісу чи дачі, хочеться придбати якісний та надійний виріб з великим запасом по довговічності. Для цього зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Механізм розкладання та його особливості. Принцип роботи у всіх варіацій однаковий — одна з частин випадає вперед та розгортається в повноцінне спальне місце для однієї дорослої людини. Але по типу механізму розкладання краще обирати «дельфін» чи «акордеон».
  2. Внутрішнє наповнення. Ця характеристика напряму залежить від цінового діапазону. Дорогі моделі мають ортопедичне наповнення, що дозволяє досягти найбільшого показника комфорту. У бюджетних представників часто зустрічаються пружини або пінополіуретан.
  3. Зовнішнє оздоблення. Для повсякденного використання краще обирати моделі з тканинним покриттям, що має високу стійкість до механічних пошкоджень, бруду та вологи.
  4. Розміри. Такий виріб має бути зручним для того, щоб з комфортом розмістити одну дорослу людину. Якщо цього немає, користуватися кріслом диваном в якості повноцінного чи додаткового місця для сну та відпочинку буде незручно.

Не менш важливим є те, як ви себе почуваєте при використанні крісла-дивана. Як у сидячому положенні, так і лежачи має бути комфортно. Якщо цей момент не врахувати, дискомфорт с кожним новим разом відчуватиметься сильніше. Згодом це проявиться у міцності сну, якості відпочинку та загальному самопочутті. Крісла-дивани можуть 100% замінити повноцінний диван чи ліжко, але лише у тому випадку, коли ви правильно його підібрали.