3D Кронштейни & Консолі / Кращі Моделі

Пропонуємо скачати кращу колекцію 3D моделей кронштейнів (консолей) від виробника фасадного декору. 3D моделі підібрані з урахуванням максимальної практичності застосування в архітектурних проектах будь-яких стилів. Бібліотека представлена в універсальних 3D форматах: STL, SKP, 3DS, OBJ. Так само всі деталі мають картинки в форматі JPG для простого підбору і вставки в комерційну пропозицію для замовника.

100+ моделей декоративного кронштейна

Елементи 3D бібліотеки повністю готові до впровадження в ваш архітектурний проект екстер’єру або інтер’єру, 3D фрезерування, для 3D принтера, для ЧПУ або виробництва реального вироби (купити кронштейн).

За допомогою нашої колекції 3D моделей кронштейнів ви з легкістю створите красивий дизайн екстер’єру або інтер’єру в будь-якому архітектурному стилі. Моделі мають невелику вагу – до 40000 полігонів кожна. Це не створить велике навантаження на весь ваш проект. Кожен елемент легко масштабується під необхідний вам розмір. Це легко зробити наприклад в такій програмі як скетчап. Дизайн моделей має класичні риси і високу деталізацію окремих частин. Наші 3D моделі кронштейнів дозволять добитися досконалості вашого архітектурного проекту.

Приклади застосування 3D моделей кронштейнів

Найчастіше такий елемент фасадного декору як кронштейн використовується для оформлення нижній частині вікна – декоративного підвіконня. Наша колекція допоможе вам з легкістю підібрати по пропорціям і конфігурації 3D модель кронштейна підходить під ваш дизайн

Не меншою популярністю користується застосування кронштейнів у верхній частині вікна – візуальне підтримування віконного карниза. Такий прийом дозволяє істотно збільшити висоту вікна і додати зовнішньому вигляду віконного отвору більшої краси і помпезності.

Легко підібравши необхідний тип і форму кронштейна з нашої 3D бібліотеки ви обов’язково створите якісний і красивий проект екстер’єру або інтер’єру для вашого замовника. Якщо ви займаєтеся виробництвом даного виду виробами, ви без зусиль зможете виконати замовлення за нашими 3D моделям в будь-якому стилі

Будь-яка 3D модель кронштейна легко редагується або масштабується під потреби конкретного проекту. З різних деталей наших 3D елементів ви зможете скласти свій, унікальний дизайн.

Ви можете купити наш набір 3D моделей кронштейнів як цілком, так і окремо. Що б купити елементи окремо – надішліть запит. Ціна моделі в такому випадку буде 5 $ / шт.