Кухонна Шафа ~ Сучасні, стильні рішення дизайну в інтер’єрі кухні

Конструкції сучасних кухонних шаф численні, легко монтуються і встановлюються. Вони існують в запаморочливий асортименті кольорів та оздоблення. Сучасні кухонні шафи зазвичай вважаються глянцевими і пластиковими, але є багато інших варіантів. Від мінімалістською деревини, нержавіючої сталі до чистого скла – сучасний мебляр може порушувати і дивувати творчістю.

Біла кухня в французькому стилі: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Архітектор створила цю чудову кухню в французькому стилі. Це виглядає традиційно, але тільки з першого погляду. Білі шафи добре поєднуються з білими стінами, що маскують всю техніку та кухонну стільницю за формованими дверима. Тільки мармуровий острів видає, що це кухня. Його дерев’яна стільниця створює окремий консольний стіл для сніданку.

Мінімалістичний дизайн кухні: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Вбирающиеся стіни шаф демонструють красивий, відповідний острову, мармуровий фартух в центрі. Інша частина використовується для зберігання. Незважаючи на сильний вплив французького стилю, шафи дуже мінімалістичні і виразно демонструють сучасний підхід до дизайну кухні.

Кухня Арт Деко з глянцевим фартухом: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

У наші дні багато стилів отримують сучасне бачення. Art Deco не є винятком. Ця дивовижна кухня оснащена мінімалістськими шафами Art Deco з глянцевим фартухом і золотими металевими акцентами. Але зірка інтер’єру – це, звичайно ж, кухонний острів, прикрашений багатошаровими дерев’яними панелями, золотими ніжками і контрастною білою стільницею.

Чорно біла кухня: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Чорно-біла кухня простягається від підлоги до стелі. Фактично вона займає всю стіну цього сучасного будинку. Його білий кухонний острів контрастує з видимим основним корпусом, в якому зберігається вся кухонне начиння і піч. Цей контраст приносить велику динаміку в інтер’єр, в той час як обідній стіл з натурального дерева займає його ще більше. Незважаючи на те, що вони зроблені з дерева – кухонні шафи настільки мінімальні, що виглядають дуже суворими і сучасними.

Велика кухня: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Великі кухні – безумовно нова тенденція. Тут ми маємо мінімалістські кухонні шафи, які займають дві стіни і, ймовірно, можуть зайняти половину будинку. Вони замаскують холодильник і відкривають тільки духовку і мийку. Утримувати кухню, подібну до цієї, чистою і ідеальною досить легко. Шафи складають основну частину дизайну; ніякі додаткові деталі не потрібні – отже, строгий дизайн кухні.

Нестандартні кухонні шафи: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Нестандартні кухонні шафи – ще одна відмінна сучасна кухонна тенденція. Вони можуть займати менше простору, ніж вбудовані. Вони також пропонує зовсім інший вид кухні. Це дуже свіжий погляд, який також має нотки розкоші. Зрозуміло, вам потрібно буде управляти простором ретельно, оскільки ці шафи зазвичай мають меншу ємність.

Сучасні кухонні шафи в мінімалістському стилі

У цьому будинку в Швейцарії є сучасна кухня з окремо вартим блоком і контрастним кухонним островом. Зроблений з елегантністю і нейтральним кольором, він добре поєднується з інтер’єром, який має дерев’яні підлоги і стеля – контрастують з білими стінами.

Біла шафа в мінімалістському стилі: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

На кухонному острові є подовжувач барної стійки для сніданку, і, схоже, він підсвічується вбудованим освітленням.

Строгий дизайн меблів: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

У той час як деякі мінімалістські кухонні шафи намагаються змішати зі стінами, інші цілеспрямовано виділяються. Цей неймовірно суворий дизайн виглядає привабливим. Крім того, в сучасній кухні більше стін використовуються для створення більшого простору для зберігання. Таким чином, простір над раковиною і кухонною зоною тепер може бути вільним від нависає меблів.

Вбудована кухона шафа білого кольору з мармуровим фартухом: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Так йде справа з цієї ультра-мінімалістською кухнею. Єдине, що ширяє над плитою тут – це карниз з підсвічуванням. Кухонний фартух прикрашений тим же матеріалом, що і кухонний острів – приносить динаміку в білу кімнату. Шафи приховують все, окрім печей, які надають кімнаті строгий вигляд. Сучасний дизайн кухні бере все можливе з вбудованої шафи, який буквально перетворює сучасну кухню.

Золота ніша в білой вбудованой кухонній шафі: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Мінімалістські кухонні шафи, безумовно, допоможуть тримати кухню в хорошому стані – але деякі старі ідеї повертаються. Наприклад, ніші були найпопулярнішими елементами дизайну, але в даний час у них багато сучасних кухонних варіантів. Тут золота ніша перегукується з металевими світильниками, які прекрасно виділяються на тлі білих кухонних шаф.

Глянцеві фасади сучасних кухонних шаф

Сіра глянсова оздоблення фасадів кухонних шаф в поєднанні з нержавейкой: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Дизайнер створив ці сучасні кухонні шафи для відкритого простору інтер’єру кілька років тому. Його завдання полягало в тому, щоб об’єднати їх в вітальню. Ось де глянсова обробка допомогла зберегти візуально відокремлену кухню. Дуже стильний відтінок сірого добре поєднується з технологією з нержавіючої сталі на кухні і акцентами з натурального дерева в вітальні.

Червоні глянцеві фасади кухонних шаф: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Червоні глянцеві кухонні шафи вкрай специфічні при виборі, але коли відтінок кольору і оздоблення правильні – вони виглядають чудово. Засклений відтінок вишні на цій кухні добре контрастує з білими поверхнями. Нержавіюча сталь акцентує острів кухні. Червоний колір дуже інтенсивний, тому будьте впевнені, що ви закохалися в нього, щоб швидко не втомитися від нього. І зробіть іншу частину кухні нейтральної – це допоможе збалансувати колір.

Чорні фасади кухонних шаф в поєднанні з світлим деревом: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Чорний блиск кухонних фасадів виглядає ультрасучасному і стильно. Природна деревина добре його підкреслює. Ідея дизайну кухні абсолютно унікальна, оскільки вона з’єднує шафи з кухонним островом кухонним столом. Існує достатньо місця для прихованого зберігання, а також для відображення декоративних предметів, таких як фотографії – рідко зустрічаються на кухні.

Нестандартна форма кухонних шаф з глянцевими фасадами: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Багато сучасні дизайнери йдуть з легкими просторово-ефективними формами прямокутників, але інші також багато експериментують. Це унікальна кухня, безсумнівно, є результатом цього. Його вигнуті кути дають йому футуристичну атмосферу. І на острові кухні є скульптурна композиція. Є чимало футуристичних кухонь, але лише деякі виходять на ринок. Звичайно, якщо ваше серце налаштоване на дизайн – ви завжди можете замовити аналогічний дизайн. Вся справа в бюджеті і просторі.

Скляні кухонні шафи

Скло і дзеркала не можуть бути самими практичними кухонними матеріалами, але вони багато використовуються в сучасному дизайні кухні. Ця кухня має дивовижні особливості шафи. Скляні вставки варіюються від прозорого до кольорового і тонованого. Важко уявити собі рівень обслуговування, який їм буде потрібно.

Кухня сірого кольору з скляними фасадами: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

З іншого боку, відображають скляні поверхні роблять простір більшим і повітряним.

Модульна кухня з фасадами з тонованого скла: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Японський дизайнер пішов далі, ніж звичайно. Він створив модульну кухню – повністю з тонованого скла, переобумовленої зовнішній вигляд сучасної кухні. У комплекті з стільницею з нержавіючої сталі кухня демонструє прекрасний посуд і начиння, якими ви володієте.

Комбіновані кухонні шафи

Корпус цього комбінованого кухонної шафи має багато функцій. Він складається з двох секцій, в яких поєднуються закриті шафи і відкрита стелажна секція. Кухня пропонує багато місця для зберігання як посуду, так і книг.

Комбінована меблі для кухні: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Завдяки вбудованій сходах навіть верхні полиці легко доступні. Але це не все. Існує окремий кухонний острів для миття і приготування їжі з товстої мармуровою стільницею і найсучаснішим краном.

Прихований кухонний блок: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Комбіновані сучасні кухонні шафи іноді просто чудові. Наприклад цей прихований кухонний блок має не тільки інтригуюче металеве покриття, але і механізм затвора для маскування раковини й грубки. При відкритті він пропонує робочу поверхню, вбудоване освітлення і плаваючі полки для посуду і спецій.

Металеві кухонні шафи

Сталеві кухонні шафи – це те, що ви не часто можете побачити. Брутальна естетика виглядає абсолютно унікально, особливо в дизайні кухні.

Металеві кухонні шафи в індустріальному дизайні кухні: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

У них безумовно є індустріальний підхід тільки з великою дозою мінімалізму.

Сталеві шафи, з нержавіючої сталі: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Якщо ви прихильник полірованого промислового виду – нержавіюча сталь може бути вашим кращим варіантом. Вона підходить не тільки для стільниць. Сталеві шафи можуть додати кухні стерильний вид, але це легко може виправити кілька дерев’яних акцентів. Зрозуміло, естетика металевих шаф вкрай практична, так що вам не доведеться турбуватися про частого обслуговування.

Чорні, мідні, цинкові, матові, металеві: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Квадратні і прямокутні металеві шафи для кухні мають матовий чорний, мідний, цинковий і інші відтінки. Змішування і зіставлення їх дійсно можуть створити незвичайний зовнішній вигляд.

Металеві кухонні шафи в поєднанні з деревом і мармуром: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Металеві кухонні шафи не повинні використовуватися для всієї кухні. Вони можуть добре поєднуватися з мінімалістськими дерев’яними шафами, а також підкреслювати красу мармуру. Нержавіюча сталь – не єдиний варіант. Більш модна золота латунь може принести так багато гламуру на вашу сучасну кухню, було б важко відвести очі від цього.

Дизайнерські кухонні шафи

Архітектори інтер’єру іноді пропонують дуже незвичайний дизайн кухні, який поставляється як єдине ціле. Ви можете підійти до такого шафі з усіх боків. Це дозволяє зробити простір для приготування їжі і прання, а також пропонує багато місця для зберігання.

Незвичайні кухонні меблі: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Шафи, які більше схожі на стелажі, замасковані тонкими дверцятами, в яких вирізані лазером незвичайні малюнки. Ці отвори дозволяють ідентифікувати вміст кожного шафи і легко отримати доступ до нього.

Дизайнерські рішення: Сучасні Кухонні Шафи: фото, дизайн, приклади

Сучасні кухонні шафи пропонують велику гнучкість з точки зору зовнішнього вигляду вашої кухні. Є багато нових цікавих тенденцій і дизайнерських рішень, які допоможуть вам реалізувати своє бачення і, можливо, відкрити щось абсолютно нове і несподіване.

[su_spacer size=”200″]

Стильні та практичні ідеї сучасних кухонних меблів

Комора, ймовірно, є одним з кращих способів організувати вашу кухню. Забудьте про незліченних шафах, оскільки одна хороша комора може заощадити місце і відкрити масу простору. Ідеї сучасної комори – це стиль і ефективність. Ви можете заховати свій безлад в ній. Добре організована комора – велика мотивація для підтримки порядку.

Не дорогі ідеї зберігання на кухні

Кухонна етажерка | Сучасний, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Почнемо з самого простого прикладу. Ці відкриті стелажі прекрасно виглядають в сучасній кухні в стилі прованс (кантрі) з бетонними підлогами і елегантними меблями. Мідні каструлі і кошики з тканини для зберігання додають сучасне дотик, в той час як відкриті полиці заохочують порядок і акуратність.

Відкриті дерев'яні полиці на кронштейнах для посуду | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Інша аналогічна концепція має дерев’яні настінні полки, ідеально контрастують з плитковими стінами кухні. Не існує строгого поділу посуду, спецій і посуду, але всі вони бездоганно організовані і створюють декоративний фон, що нагадує кафе.

Висувні ящики | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Коли ви не маєте багато місця для зберігання, ви дійсно можете скористатися своїм кухонним островом. В даний час все більше і більше популярні конструкції кухонних островів для зберігання.

Дизайн рішення сучасних кухонних шаф

Класичні кухонні шафи для зберігання | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

У вашому будинку немає кухонної шафи? Стильний і спроектований з метою кухонна шафа може прекрасно вписуватися в ваш кухонний інтер’єр, не сильно виділяючись. Дизайнерські шафки поставляються із заздалегідь організованою системою всередині них, тому все, що вам дійсно потрібно зробити, це заповнити їх і помістити речі на місце, щоб уникнути плутанини.

Синій кухонна шафа для зберігання в кухонній ніші | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Завдяки їх різними варіантами внутрішнього наповнення ви можете вибрати, наскільки жорсткою буде ваша організація. Тут менші ткані кошика для зберігання роблять безліч категорій, за якими ви можете розділити свою їжу. І на відміну від того, який був до цього, він максимально використовує внутрішній простір.

Складна двері кухонного шафи | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Кухонні меблі не повинна містити тільки їжу. Цей привабливий, витончений шафа робить ідеальний домашній бар. Його подвійні двері частково рекламують те, що всередині. Крім того, чому б не взяти дзеркало, щоб скрасити невелику комору і змусити її здаватися більше?

Архітектурні проекти

Комбінації кухонного простору для зберігання | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Настінні полки бувають різних форм. Один з кращих способів заощадити місце – це використовувати полки в нішах, які забезпечують строгий, мінімалістичний вигляд. Якщо ваша кухня не має структурних ніш, і ви не хочете їх створювати – шукайте простору, такі як сходи. Вони самі по собі створюють затишні куточки для зберігання.

Велика кухня з прихованим кухонним шафою для зберігання | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Комора або ніша не повинні бути глибокими. Кілька рядів тонких плаваючих полиць можуть бути досить, щоб впоратися зі звичайною завантаженням продовольства. Зверніть увагу, як архітектор акцентував простір комори чорним на тлі білої кухні.

Прихована кухонні комора - як зробити | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Ще один такий контрастний дизайн доводить, наскільки цікавим може бути конструкторські рішення. Крім того, ці великі дверні ручки додають точки стилю до кухні. Інші способи виділити вашу комору включають візерункові шпалери і декоративні настінні покриття.

Комора для кухні | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Якщо ви не хочете хвалитися своїм щомісячним продовольчим набором, вам знадобиться одна або двоє дверей. Розсувні двері шаф дуже популярні навіть в найсучасніших будинках, але є багато інших варіантів. Скляні двері менш затребувані, але ми впевнені, що декоративна двері вашої комори може стати фокусом і елементом дизайну на вашій кухні.

Маленькі сучасні комори

Використання простору | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Якщо у вас мало місця, вам краще створити там комору. Вона збереже всю вашу їжу, звільнивши місце для посуду і посуду. Організуйте її добре, і вона буде виглядати бездоганно навіть при відкритих дверях. Архітектор розмістив декоративні кошики для зберігання на підлогу під полицями, щоб запобігти безлад, і його секретна комора виглядає неймовірно.

Кухонна комора з розсувними дверима | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Дизайнер використовує розсувні двері з грубого дерева в білій кухні, яка може миттєво перетворити звичайну кухню в дизайнерську мрію. Незалежно від того, як захаращували і забивали вашу комору, декоративна двері завжди врятує ситуацію.

Кухонний буфет в ніші з дзеркальним фартухом | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Кухонний буфет зазвичай менше, ніж шафи, тому. Якщо вам не вистачає місця, він може стати компромісом між зберіганням столовим посудом і снек-баром. Архітектор обробив цей буфет прохолодною шевронною дерев’яної плиткою і мармуровою стільницею. Результат вийшов приголомшливо розкішним з відтінком сільської сучасного дизайну.

Прихований кухонна шафа | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Інший спосіб прикрасити свою невелику комору – додати до неї освітлення. Металеві підвіски ніколи не зашкодять інтер’єру кухні. Це особливо корисно, коли у вашій коморі немає вікон.

Дизайнерські ідеї зберігання на сучасній кухні

Оригінальні рішення зберігання на кухні | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Так як великі приміщення часто мають відкриту планування – вони часто можуть отримати вигоду з окремої комори. Дизайнери вирішили використовувати загартоване скло для створення цієї сучасної металевої комори. Вони зберегли світло для інтер’єру завдяки структурі меблевих шаф.

Кухонну шафу посередині кухні | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Ця кухня показує ще один приклад дизайну кухні в стилі лофт з окремо вартим кухонним шафою. Він не тільки забезпечує простір для зберігання, але і розділяє різні області простору. Кубічна конструкція, відокремлена від іншої частини кухні розсувними дверима з матового скла, виглядає сучасно і стильно.

Ідеї скляній комори

Кухонні меблі з скляними розсувними фасадами | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Це дизайн, про який ми говорили на початку. Стильна комора відокремлена не більше ніж склом. Хоча цей конкретний дизайн також пропонує стриманий варіант. Плиточная стіна створює атмосферу в стилі ресторану, а витяжні дерев’яні ящики додають відтінок сільського дизайну до розумної чорно-білої кухні.

Кухонні шафи від підлоги до стелі чорного кольору | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Ця сучасна кухня, оброблена чорним деревом виставляє на показ комору з розсувними суцільними скляними дверима. Верхнє освітлення створює привабливий акцент, як якщо б сонце світило зверху, щоб висвітлити зелені соковиті дині і гострі солоні огірки.

Як максимально приховати кухонні меблі | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Інший сучасний дизайн кухонних меблів частково маскує вміст гофрованими скляними скельцями і знайомими дерев’яними ящиками. Дерев’яна обробка відсилає нас на кухонний острів, а комора простягається над верхніми шафами, щоб забезпечити більше місця для зберігання.

Пристінні кухонні меблі

Меблі для вузької кухні | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Коли простір обмежений, маленька кухня з шафою уздовж одного боку може бути саме тим, що вам потрібно, щоб отримати кухню, яка виглядає складною і може вмістити все. Кубічний стелаж – ідеальний варіант, тому що він доступний за ціною і місткий. Він може розтягуватися від стіни до стіни і забезпечити кожному предмету зберігання своє виділений простір.

Меблі для вузької кухні з великими вікнами | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Архітектор вирішила проблему клаустрофобії вузької кухні використанням атріуму і всієї стіни вікон. Незважаючи на те, що доріжка між раковиною і комори вузька, кухня як і раніше здається повітряної і відкритою завдяки їм.

Прості сучасні ідеї кухонних меблів

Шафи для посуду | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

Сучасні виробники пропонують різні конструкції кухонних меблів. Ця шафа виглядає як ідеальне місце для каструль, сковорідок і іншого приладдя, які зазвичай захаращують простір кухонних ящиків. Зверніть увагу на бічне вбудоване сховище вин, яке дозволяє зберігати вино в одному місці і відображати його. Ідеальний сучасний дизайн кухні.

Підвісні відкриті кухонні полиці з металу | Сучасна, стильний кухонна шафа: системи зберігання, рішення, фото в інтер'єрі, дизайн ідеї, приклади

У той час як кухонна шафа вимагає деякої площі, а кухонний острів, можливо, вже був куплений без ящиків – верхня комора з нержавіючої сталі могла вирішити проблему простору, а також стати декоративним дисплеєм. Як ви можете бачити, ідеї сучасних кухонних меблів дуже різні, і, схоже, не дотримуються будь-які певні правила дизайну. Ви створюєте їх всюди, де у вас є місце, і вам не потрібно завжди ховати їх за закритими дверима.