Купити ламінат в Альберо — краще рішення для вашої підлоги!

T6GOuGCSBMUBqSqP3zRoYNZxTaFvugvhz3RqM8grUo3TLvIc7nUkYhYu-KsOq8iN_tkEhEZ-QoOwimchFlhr1dLeZZ-uX5ZwZ8tI3POv566QiS3QLyjl4baakQ_bASUtHlAjaTPTPGLxdqwQZApBChcJxdKAEBraHmsYlnbLDz1XePaTc1ZzeiLf2mLzyw

Розвиток та асортимент в Україні

Технології виготовлення стрімко розвиваються, а це означає, що якість та монтаж також вдосконалюються. Сучасні моделі дозволяють справитись з встановленням за декілька годин, а декор доповнюються різноманітними системами підключення. Ламінат можна розібрати та укласти в іншому приміщенні за потреби.

Покриття європейських виробників демонструють результат поєднання декількох шарів матеріалу. Від особливостей та характеристик кожного з них буде залежати безпека вашої підлоги. Вас чекає близько двох сотень моделей від відомих брендів, серед яких Beauty Floor (Франція), Finsa (Іспанія), Kaindl (Австрія), Krono Original (Німеччина, Польща), за доступними цінами.

Альберо – представляє собою великий спеціалізований інтернет-магазин. Покупцям запропоновано купити ламінат в Києві за посиланням albero.com.ua/kyiv/products/laminat_70 де є широкий асортимент покриттів для підлоги, серед яких і одне з найбільш популярний наразі – ламінат. Альберо пропонує моделі відповідно до ваших запитів та бюджету. Ламінат дешевший за паркетну дошку, хоча є міцним та довговічним. 

Вибір ламінату та чого слід уникнути

Серед багатьох покупців при виборі ламінату спостерігається ряд найбільш розповсюджених помилок. При їх виникненні покриття буде приносити вам радість своєю якістю та розкішним зовнішнім виглядом впродовж багатьох років.

  1. Неправильний вибір класу зносостійкості. Більшість людей прагне зекономити та тому часто обирають найдешевший варіант, не розбираючись у тому, чому вартість є низькою. Покриття зобов’язане відповідати призначенню приміщення та його основним параметрам, інакше воно швидко стане непридатним.
  2. Неправильна товщина. Шум від ламінату та швидке витирання свідчить про неправильний вибір товщини ламелей. Якщо в кімнаті будуть розташовані важкі меблі, тоді товщина має складати не менше 1 см. Для теплої підлоги навпаки – необхідна менша товщина, бо такий матеріал швидше прогрівається.
  3. Неправильний відтінок. Відтінок та фактура покриття не менш важливі, ніж інші характеристик. Для того, щоб приміщення виглядало гармонічно необхідно ретельно підібрати ламінат, щоб він гармоніював за кольором та стилістикою з іншими поверхнями.
  4. Плутання волого та водостійкості. Вола основним ворогом ламінату. Високий рівень вологи може зіпсувати навіть найдорожче покриття. Виробники вирішують цю проблему за допомогою вологостійкого та водостійкого матеріалу. Перший призначений для місць, де контакт з водою відбувається часто, а рівень вологи часто змінюється (балкон, ванна). Другий підійде для кухонь та коридорів, бо в його основі плити зі спеціальною парафіновою обробкою. Він витримує короткостроковий вплив родини, наприклад від взуття, прибирання тощо.
  5. Нераціональна економія на підкладці. Невідповідна, але дешева підложка змарнує всі зусилля, прикладені до монтажу. Якісні вироби із натуральних матеріалів екологічні та не виділяють неприємних запахів, а також вирівнює поверхню і забезпечує тепло та звукоізоляцію, що робить покриття більш довговічним.