Одноповерховий будинок з Терасою на 50+ фото новітніх дизайнерських ідей

Одноповерховий будинок з терасою – оптимальний формат для життя за межами міста. Майбутньому власнику доступні різні дизайнерські й архітектурні ідеї. Відчуття простору і затишку в домі важко уявити без наявності тераси. Це чудова можливість провести час на свіжому повітрі або влаштувати річний вечерю в оточенні природних ландшафтів.

Одноповерхові будинки з терасою і їх головна особливість

Будинок з терасою Одноповерховий будинок з терасою Проекти одноповерхових будинків з терасою Проекти будинків з терасою Одноповерхові будинки з терасою Проекти одноповерхових будинків з терасою і верандою Проект будинку з терасою Красиві одноповерхові будинки з терасою Проекти одноповерхових будинків з гаражем і терасою Проекти будинків з мансардою та терасою

Одноповерхові будинки з терасою спрямовані на створення відокремленого простору для своїх власників. Можливість вийти на відкритий майданчик, вдихнути чисте повітря і оглянути простори – заради такої можливості багато вирішуються переїхати за місто. Одноповерховий будинок з терасою також впишеться в рамки обгородженої ділянки в межах міста.

Проект будинку з терасою: у чому його основні переваги

Одноповерхові будинки з верандою Будинки одноповерхові з терасою Проект будинку з терасою і гаражем Проект будинку з верандою Будинок з терасою проект Дизайн тераси Проекти будинків з верандою фото Проекти терас Тераса будинку Будинок з терасами

Проект будинку з терасою в корені відрізняється від інших форматів нерухомості низку переваг:

 • Зручність. Можливо відкрити двері і провітрити приміщення, провести сімейну вечерю, розмістити лежаки для відпочинку і т.д.
 • Збільшення корисного простору. На відкритому майданчику можна зробити літню кухню, зону барбекю, встановити сушку для білизни або зберігати кімнатні квіти.
 • Додаткове освітлення будинку природним світлом.

Одноповерхові будинки з верандою: вимоги до будівництва

Одноповерхові будинки з мансардою та терасою одноповерхові будинки з терасою і гаражем Готові проекти одноповерхових будинків з терасою Проекти одноповерхових дерев'яних будинків з терасою Одноповерхові будинки з верандою Одноповерхові будинки з терасою фото Проекти будинків з терасою і мансардою Одноповерховий будинок з верандою Проект будинку з мансардою і терасою Одноповерхові будинки з терасою проекти

Одноповерхові будинки з верандою прийнято виконувати з південного боку, де сконцентровано більше світла і сонячного тепла. Рекомендується встановлювати веранду з найменш вітряної сторони. Для повноцінного виду веранда повинна бути обладнана панорамними або великими стулковими вікнами і дверима для виходу на майданчик.

Одноповерхові будинки з мансардою та терасою

Проекти одноповерхових котеджів з терасою Одноповерхові будинки з верандою проекти Одноповерховий будинок з терасою фото Одноповерхові цегляні будинки з верандою Проект заміського будинку з терасою Проекти одноповерхових будинків з верандою і гаражем Проекти будинків з верандою і мансардою Одноповерхові котеджі з терасою Проект заміського будинку з мансардою та терасою Проекти будинків з гаражем і терасою

Одноповерхові будинки з верандою і мансардою дозволяють максимально збільшити корисний внутрішній і зовнішній простір. Вихід на мансарду в будинках з натурального дерева ведеться за допомогою компактної сходи. На даному рівні можна влаштувати дитячу спальню, бібліотеку, гардеробну зону, а також вітальню або місце для зберігання господарського начиння. Головний акцент робиться на природне освітлення, тому мансарда оснащується великими вікнами з боку стіни або даху.

Одноповерхові будинки з верандою: сучасні дизайнерські рішення

Одноповерховий будинок з гаражем і терасою Проект будинку з верандою і терасою Одноповерховий цегляний будинок з терасою Проект будинку з терасою і мансардою Фото одноповерхових будинків з верандою Будинок одноповерховий з верандою Одноповерхові будинки з великою верандою Проекти будинків з терасою і гаражем Фото одноповерхових будинків з терасою Проекти котеджів з гаражем і терасою

Одноповерхові будинки з верандою дарують простір для творчих ідей дизайнера. Інтер’єр такої нерухомості прийнято оформляти в стилі мінімалізм, так як вона найкраще передає простір і наповнює будинок світлом. Панорамні вікна і двері гармонійно виглядають зі скляним столом і сучасними м’якими стільцями. Диван варто підбирати в спокійних відтінках в контраст з кольором підлоги і стін. Люстра не повинна бути химерною, а, навпаки, виглядати лаконічно.

Фото галерея: Одноповерховий будинок з терасою

[su_custom_gallery source=”media: 3663,3662,3661,3660,3659,3658,3655,3654,3653,3652,3656,3657,3651,3650,3649,3648″ limit=”50″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]

Красиві одноповерхові будинки з терасою: вибір дизайну фасаду

Будинок з верандою проект Одноповерховий дачний будинок з верандою Проекти одноповерхових дачних будинків з терасою Проекти будинків з верандою і терасою Одноповерхові будинки з мансардою та терасою Проекти будинків з мансардою і верандою Проект дачі з терасою Проект будинку з великою терасою Проект будинку з верандою і мансардою Проект сучасного будинки з терасою

Як можна помітити, практично всі красиві одноповерхові будинки з терасою мають фасад з дерева. Альтернативою є панелі, що імітують структуру натуральної деревини. Такі будинки встановлені на масивні бетонні фундаменти, тому головне завдання дизайнера – створити контраст у вигляді теплих пастельних відтінків. Такий стиль найкраще виглядає на тлі навколишнього пейзажу, адже не дарма одноповерховий будинок з терасою покликаний розміщуватися за межами міста.

Одноповерховий дачний будинок з верандою: організація виходу на вулицю

Проекти приватних будинків з терасою Будинок з мансардою і верандою Будинок з великою терасою Фото будинку з терасою План будинку з терасою Проект мансардного будинку з терасою Будинок з гаражем і терасою Котедж з терасою Планування будинку з терасою Будинок з верандою і гаражем

Одноповерховий дачний будинок з верандою може мати відкриту планування з можливістю виходу на прилеглу ділянку. Вдалим рішенням стане проведення сходів з відкритого майданчика на загальну територію будинку. Важливо зберегти єдину концепцію екстер’єру – для цього сходи оформляється в ідентичному дизайні, як і фундамент. Перевага віддається кам’яної, цегляної, бетонної кладки. Замість звичних поручнів варто встановити багаторівневу стіну.

Проекти одноповерхових котеджів з терасою: погляд зсередини

Одноповерхові будинки з гаражем і терасою

Одноповерхові будинки з терасою представлені в трьох основних напрямках:

 1. Будинок + велика тераса. Зовнішня майданчик має велику площу, де може розміститися басейн, барбекю, зона відпочинку з пуфами і столик.
 2. Будинок з окружної терасою. Крите простір триває навколо всього будинку з наявністю невеликого огорожі
 3. Будинок з верандою + терасою. Оптимальне рішення для місцевості з мінливим кліматом.

Проекти одноповерхових дерев’яних будинків з терасою: як візуально розширити простір будинку?

Одноповерхові будинки з гаражем і терасою

Наявність панорамного скління, в тому числі прозорих високих дверей дозволяє наповнити приміщення денним світлом. Проекти одноповерхових дерев’яних будинків з терасою включають максимум відкритого простору. Завдяки накриття світлих відтінків створюється атмосфера свободи, забезпечується захист від опадів. Вулична майданчик може служити місцем відпочинку сім’ї, розміщення деякої меблів, а також зони для фітнесу або пробіжок.

Проекти великих одноповерхових будинків з терасою і верандою

Проекти дерев'яних будинків з терасою Будинку з терасою і гаражем Фото будинків з мансардою та терасою Будинок з верандою і мансардою Проекти будинків з терасою на даху будинку з мансардою та терасою фото Гарні будинки з терасою Гарні будинки з верандою Гараж з терасою Тераса проект

Проекти великих одноповерхових будинків з терасою і верандою відрізняються такими архітектурними особливостями:

 • Наявність високої стелі, який висунутий вперед основний житлової зони. Створюється відчуття монументальність будови і відкритого планування.
 • Установка басейну і обідньої зони за межами будинку.
 • Високі панорамні вікна і двері з розсувним механізмом.
 • Переважання світлих відтінків в поєднанні з фактурою дерева. Таке рішення візуально робить планування відкритою.

Проект заміського будинку з терасою: специфіка облаштування

Будинок з терасою і верандою Тераса для будинку Заміський будинок з терасою Будинок тераса

Проект заміського будинку з відкритою терасою дозволяють реалізувати різні дизайнерські ідеї:

 • Установка огорожі. Для створення завершеного гармонійного дизайну будинок доповнюється огорожами. Вони можуть бути виконані зі скла або кованого металу, а також цегляної кладки.
 • Наявність висувного тенту. Для комфорту господарів і гостей передбачено накриття, яке захистить місце відпочинку від опадів.
 • Мансарда з виходом на терасу – прекрасна можливість насолоджуватися свіжим повітрям щоранку.

Одноповерхові котеджі з терасою – установка вуличного освітлення

Будинок з терасою Одноповерховий будинок з терасою Проекти одноповерхових будинків з терасою Проекти будинків з терасою Одноповерхові будинки з терасою Проекти одноповерхових будинків з терасою і верандою Проект будинку з терасою Красиві одноповерхові будинки з терасою Проекти одноповерхових будинків з гаражем і терасою Проекти будинків з мансардою та терасою

Наявність відкритого планування тераси дозволяє впровадити стильне освітлення. Дизайнери рекомендують зупинитися на плоских люстрах, які вбудовуються в структуру стелі. Стиль мінімалізм і хай-тек краще всього підкреслить простір будинку. Світлодіодні круглі світильники виробляють достатньо світла, щоб ввечері і вночі власники могли проводити час на вулиці.

Фото одноповерхових будинків з верандою: ідеї оформлення інтер’єру

Одноповерхові будинки з верандою Будинки одноповерхові з терасою Проект будинку з терасою і гаражем Проект будинку з верандою Будинок з терасою проект Дизайн тераси Проекти будинків з верандою фото Проекти терас Тераса будинку Будинок з терасами

Одноповерховий будинок з терасою має відмінну рису – максимум світла і простору. Перевага віддається:

 • Дерев’яною або м’яких меблів в пастельних, натуральних відтінках.
 • Стіни з дерев’яних панелей або кам’яної кладки виконані в найсвітліших відтінках. Пол виконується на кілька тонів темніше з каменю або дерева.
 • Стеля прийнято оформляти з дерева теплих відтінків.
 • Люстри мають максимально просту форму.
 • При можливості в приміщенні висаджуються мініатюрні чагарники або дерева.

Одноповерхові будинки з терасою і гаражем

Одноповерхові будинки з мансардою та терасою одноповерхові будинки з терасою і гаражем Готові проекти одноповерхових будинків з терасою Проекти одноповерхових дерев'яних будинків з терасою Одноповерхові будинки з верандою Одноповерхові будинки з терасою фото Проекти будинків з терасою і мансардою Одноповерховий будинок з верандою Проект будинку з мансардою і терасою Одноповерхові будинки з терасою проекти

Одноповерхові будинки з терасою і гаражем включають кілька будівель, розміщених на одній ділянці. Гараж прийнято розміщувати в стороні від основного будинку з окремим під’їздом для автомобіля. Нерідко дизайнери вирішують об’єднати гараж і будинок єдиної багаторівневої дахом для зорового збільшення корисного простору.

Одноповерхові будинки з терасою: ідеї в оформленні спальні

Проекти одноповерхових котеджів з терасою Одноповерхові будинки з верандою проекти Одноповерховий будинок з терасою фото Одноповерхові цегляні будинки з верандою Проект заміського будинку з терасою Проекти одноповерхових будинків з верандою і гаражем Проекти будинків з верандою і мансардою Одноповерхові котеджі з терасою Проект заміського будинку з мансардою та терасою Проекти будинків з гаражем і терасою

Спальня – місце, де відчувається гармонія, спокій, тому до її оформлення приділяють велику увагу. Одноповерхові будинки з терасою відрізняються просторої і світлої спальною кімнатою. Одна стіна повинна контрастувати зі стіною навпроти, тому її фарбують в темні бетонні кольору. Структура стін також відрізняється – одна може бути покрита грубою штукатуркою, а друга гладкими дерев’яними дошками.

Одноповерхові дачних будинків з терасою: як оформити кухню

Одноповерховий будинок з гаражем і терасою Проект будинку з верандою і терасою Одноповерховий цегляний будинок з терасою Проект будинку з терасою і мансардою Фото одноповерхових будинків з верандою Будинок одноповерховий з верандою Одноповерхові будинки з великою верандою Проекти будинків з терасою і гаражем Фото одноповерхових будинків з терасою Проекти котеджів з гаражем і терасою

Чим відрізняються одноповерхові дачних будинків з терасою? Звичайно ж, просторою кухнею, яка об’єднана з обідньою і вітальні. Зонування кухонної області виконується за допомогою випирає стіни, до якої притулений меблевий гарнітур або холодильник. «Перлиною» служить стіл-острів, на якому встановлена панель, можливо обробляти продукти і одночасно обідати.

Одноповерхові будинки з великою верандою: як правильно організувати простір

Будинок з верандою проект Одноповерховий дачний будинок з верандою Проекти одноповерхових дачних будинків з терасою Проекти будинків з верандою і терасою Одноповерхові будинки з мансардою та терасою Проекти будинків з мансардою і верандою Проект дачі з терасою Проект будинку з великою терасою Проект будинку з верандою і мансардою Проект сучасного будинки з терасою

Одноповерхові будинки з великою верандою – це простір для реалізації всіх творчих ідей:

 • Окреме місце виділяється під вуличні дивани та столик, де можна зустріти гостей і провести час родиною.
 • Обов’язково встановлюється барбекю.
 • Можливо передбачити невеликий басейн або джакузі в віддаленому кутку веранди.

Одноповерхові будинки з гаражем і терасою: як організувати під’їзд автомобіля

Проекти приватних будинків з терасою Будинок з мансардою і верандою Будинок з великою терасою Фото будинку з терасою План будинку з терасою Проект мансардного будинку з терасою Будинок з гаражем і терасою Котедж з терасою Планування будинку з терасою Будинок з верандою і гаражем

Якщо гараж розміщений ззаду будівлі, можна передбачити під’їзд збоку будівлі. Такий підхід дозволяє повністю звільнити місце перед будинком і зробити терасу приватній. Одноповерхові будинки з гаражем і терасою прийнято оформляти в єдиній дизайнерській концепції. Під’їзд автомобіля може бути викладений однотонної вуличної плиткою, а сам будинок візуально закритий масивної кам’яною кладкою.

Фото галерея: Одноповерховий будинок з терасою

[su_custom_gallery source=”media: 3683,3703,3702,3701,3700,3699,3698,3697,3696,3695,3694,3689,3688,3693,3692,3690,3687,3686,3685,3684″ limit=”50″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]

Одноповерховий будинок з терасою – найкращий варіант для комфортного життя всієї родини. Можливість організувати зовнішній простір під зону відпочинку робить таку планування затребуваною на ринку нерухомості України. Тераса підходить для будинку будь-якого розміру, а її планування можна адаптувати під індивідуальні запити майбутнього власника.