Як побудувати будинок з найменшим бюджетом і, при цьому, не обмежувати себе в комфорті? Одноповерхові будинки з бруса об’єднують в собі цінову доступність, використання екологічно чистих матеріалів, а також вміщують всю необхідну житлову площу.
Така нерухомість відрізняється максимальним комфортом для розміщення цілої родини. Одноповерхові дерев’яні будинки популярні в якості заміських дач, де можна розмістити веранду, влаштувати великий відокремлений двір в оточенні природних пейзажів. Замовнику доступний величезний вибір дизайнерських проектів з індивідуальним плануванням.
Одноповерховий будинок з бруса – сучасний погляд на комфорт життя

Життя за містом дарує велику кількість переваг. Ви плануєте побудувати одноповерховий будинок з бруса? Це чудова ідея, так як він ідеально впишеться в оточення природних ландшафтів. Об’єкт такого плану найкраще виглядає на тлі просторого зеленого ділянки, де є можливість розмістити додаткові будови у вигляді гаража, лазні, тераси і т.д. В оточенні «кам’яних джунглів» одноповерхова будівля з натуральних матеріалів просто загубиться і буде виглядати негармонійно. Будинок з дерев’яного бруса простоїть багато десятиліть і даруватиме відчуття самоти з природою багатьом поколінням. Зовні будівля має досить компактні розміри, але всередині може запросто розміститися кухня, санвузол, спальня, вітальня для проживання цілої родини.
Проекти одноповерхових дерев’яних будинків з бруса: основні переваги

Проекти одноповерхових дерев’яних будинків з бруса дарують велику кількість переваг майбутньому власнику:
- Безпека. Екологічно чисті матеріали не виділяють токсинів під впливом прямих сонячних променів. Тривале перебування в будинку з натурального дерева позитивно позначається на здоров’ї.
- Високий показник теплоємності і звукоізоляції.
- Цінова доступність проекту, за рахунок використання невеликої кількості матеріалів і економії на зведенні фундаменту.
- Короткий термін побудови. За кілька місяців можливо створити повноцінний об’єкт, який готовий для в’їзду нових жителів.
- Довговічність. Матеріали піддаються розсиханню, гниття і деформації. Стійкість до кліматичних умов роблять будинок з бруса затишним навіть в самі будь-які морози.
Одноповерхові будинки з клеєного бруса: в чому особливість такого проекту

Одноповерхові будинки з бруса представлені в різних модифікаціях, серед яких «особняком» коштує будинок з клеєного бруса. Одноповерхові будинки з клеєного бруса відрізняються підвищеною тепло- і звукоізоляцією, завдяки сучасним технологіям обробки. В їх основі використовуються високоякісні колоди кедра, модрини, сосни та інших хвойних порід, які розпилюються на симетричні дошки. Даний матеріал забезпечує кращу регуляцію вологості, тому будинок пристосований для постійного проживання сім’ї. Клеєний брус на 50% міцніше цільного сорти дерева. Його ідеально рівна поверхня значно спрощує процес будівництва – весь спектр робіт можливо завершити за кілька місяців.
Одноповерхові дачні будинки з бруса – гармонія за межами міської суєти

У порівнянні з дачею з каменю або шлакоблоку, одноповерхові дачні будинки з бруса дарують більший комфорт і відчуття єднання з навколишньою природою. Дерев’яне покриття, стельове покриття наповнює приміщення атмосферою тепла і приватності. Відмінними рисами такого дизайнерського рішення є:
- Наявність панорамних вікон, які візуально розширюють інтер’єр і наповнюють кімнати світлом.
- Високі стелі близько 3-4 метрів.
- Всі приміщення розміщені один за одним, тому протяжність будинку може становити більше 50 метрів.
- Основний акцент робиться на теплоізоляцію. Дачні будинки з бруса протистоять агресивних погодних умов.
Одноповерхові дерев’яні будинки з бруса: ідеї в оформленні фасаду

Фасад – лицьова частина будинку, яка створює його єдиний вигляд. Одноповерхові дерев’яні будинки з бруса прийнято оформляти в скандинавському або класичному стилі, якому характерні прямі лінії, спокійні натуральні відтінки і відсутність декоративних орнаментів. Залежно від обраного сорту дерева фасад може бути оформлений в сірому, коричневому, червоному, жовтому або пісочних відтінках. Для захисту дерева від розсихання і шкідників використовуються спеціальні безбарвні склади. Для любителів мінімалізму найкраще розглядати облицювання з однотонного дерева без горизонтальних ліній. Візуально створюється однорідна деревна поверхню, яка гармонійно виглядає з навколишніми пейзажами.
Фото галерея: Проекти одноповерхових будинків з бруса
[su_custom_gallery source=”media: 3628,3642,3641,3640,3639,3638,3637,3636,3635,3634,3633,3632,3631,3630,3629,3643″ limit=”50″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]
Одноповерховий будинок з бруса: реконструкція старого сараю в повноцінне житло

Реконструкція сараю – це найбільш практичний підхід, якщо ви плануєте побудувати одноповерховий будинок з бруса. Достатня кількість внутрішнього простору дозволяє розподілити його між житловою зоною і створити повноцінні умови для життя всієї родини. У стінки колишнього сараю або ангара встановлюють великі віконні рами. Зверніть увагу: щоб візуально збільшити площу об’єкта, в країнах Скандинавії навколо двері додатково встановлюються вікна. Якщо гараж має обмежені габарити, то до нього додатково прилаштовують стіни і монтують дах. Таким чином, зі старого гаража може вийти затишний будинок з відмінною тепло- і звукоізоляцією.
Одноповерхові будинки з бруса: як організувати просторий гараж

Одноповерхові будинки з бруса спочатку спрямовані на економію простору, тому вони мають обмежені габарити. Кожен власник зацікавлений організувати гараж для зберігання автомобіля, як майстерні або складу. Основна перевага такої прибудови – її з’єднання з основним будинком і можливість установки двері для переходу між приміщеннями. З боку вулиця прийнято встановлювати ручні або автоматичні ворота, розраховані на в’їзд машини. Стіни і дах гаража можуть оформлятися в ідентичному дизайні, як і основна споруда, що візуально зробить його протяжним. Але можливі модифікації у вигляді прозорих стін і даху з полікарбонату. Важлива увага приділяється теплоізоляції, тому будівництво гаража вимагає використання якісного бруса, інакше існує ризик проходження вологи та холоду в основну частину будинку.
Одноповерхові проекти будинків з бруса: який стиль обрати?

Одноповерхові будинки з бруса прийнято виконувати в декількох дизайнерських напрямах:
- Скандинавський стиль. Відмітною рисами є високі трикутні дахи, які можуть додатково утеплятися мохом. Кольори стін і даху практично ідентичні, що робить такий стиль дуже лаконічним і практичним.
- Шале. Фасад може бути додатково декорований дерев’яними лиштвами. Наявність просторої веранди і пологої трикутної даху доповнюється білими або кольоровими перегородками для доповнення екстер’єру.
- Мінімалізм. Пряма дах, відсутність декоративних елементів, однотонний фасад і панорамне скління. Максимальний простір всередині підкреслюється гладкими і великими площинами стін.
Проекти дерев’яних одноповерхових будинків з бруса зсередини

Що з себе представляють проекти дерев’яних одноповерхових будинків з точки зору планування? Головне завдання – найбільш раціонально використовувати внутрішній простір під запити мешканців. Якщо ширина будівлі невелика, всі кімнати можуть розміщуватися «вагончиком» один за одним. Наприклад, в дальньому кутку встановлений санвузол, далі йде вітальня, після слід кухня і в іншому дальньому кутку – спальна кімната. На фото представлений проект просторого одноповерхового будинку, який призначений для перебування великої родини. Приміщення розмежовані по секціях на зону для відпочинку, місце для зустрічі гостей, приготування їжі та трапези. При можливості додатково можливо встановити прибудову у вигляді гаража, яка з’єднується дверима з основним будинком.
Одноповерховий проект будинку з бруса 8 на 10 метром – як раціонально використовувати простір

Одноповерховий проект будинку з бруса 8 на 10 метром вимагає максимально практичного підходу до організації житлової площі. Вся область ділиться на дві області:
- Житлова: тут розміщується ліжко, комоди для зберігання речей, передбачається невеликий кут для зустрічі гостей, де встановлюються дивани та телевізор. Інший кут використовується в якості кухні і обідньої з компактним столом і стільцями.
- Санвузол: найбільш компактно впишеться душова кабіна, але можна передбачити невелику ванну, а також раковина, туалет і пральну машину
- Горище: зберігання речей в основному будинку є неможливим, тому вихід на горище можливий за допомогою висувається сходи. Вона не займає місце, а при необхідності її можна завжди засунути. Зверху зберігаються речі, література, домашнє начиння і інші господарські предмети у вигляді пилососа. Наприклад, можна організувати місце для прасування речей.
Одноповерхові брусові будинки: вибираємо зовнішнє скління

Одноповерхові брусові будинки відрізняються один від одного не тільки стилем фасаду, але і зовнішнім склінням. Від розміру вікон і їх кількості залежить зовнішній вигляд будинку і інтенсивність внутрішнього освітлення. Якщо ви цінуєте простір і бажаєте зробити житлову область більш розширеної – встановіть панорамні вікна, висота яких займає половину стіни. Для створення більш приватної зони слід розглянути невеликі віконні стулки на рівні зросту дорослої людини. Вони можуть розміщуватися хаотично, а на одній стіні їх кількість може сягати понад 5 шт.
Дерев’яні будинки з бруса: як створити міцну дах майбутнього об’єкта

Дерев’яні будинки з бруса по праву вважаються найбільш довговічними. Їх відмітною особливістю є міцна масивна дах, яка протистоїть агресивних погодних умов. Розташуванням будинку на рівнині в оточенні природних ландшафтів пов’язано з ризиком підриву даху від поривчастого вітру. Для цього в якості основи використовуються тонкі дерев’яні балки, які утворюють цілісну систему. Кожна балка з’єднується один з одним великим числом кріплень. Для опори використовуються горизонтальні більш масивні балки, які часто виготовлені з цільного дерева. Вони забезпечують якісну підтримку всієї конструкції. На додаток під поверхнею зовнішньої даху встановлені панелі з ламелей.
Сучасні будинки з бруса: ідеї в дизайні інтер’єру

Сучасні будинки з бруса прийнято облаштовувати в гармонії з зовнішнім дизайном будинку:
- Меблі переважно дерев’яна. Головне завдання – створити контраст з відтінками стін і підлогового покриття.
- Якщо будинок має великі габарити встановлюють каміни з виведеними димоходом. Для цього передбачається камінь, який забезпечує пожежну безпеку.
- Килимове покриття – обов’язковий елемент будинку з бруса. Створюється відчуття цілісності інтер’єру і домашнього затишку.
- Мінімальна кількість прикрас у вигляді картин, статуеток забезпечує сучасний стиль і лаконічність. Важливо зберегти цінне простір.
У цій ви ознайомилися з усіма основними тенденціями в облаштуванні та плануванні одноповерхових будинків з натурального бруса. Проекти невеликих одноповерхових будинків стануть вдалою основою для будівництва заміського дачного житлового об’єкта для всієї родини. Завдяки використання екологічно-чистих будівельних матеріалів майбутній власник отримує комфортні умови життя. Це відмінне рішення в співвідношенні «ціна = якість» на довгі роки.
Фото галерея: Проекти одноповерхових будинків з бруса
[su_custom_gallery source=”media: 3182,3201,3200,3199,3198,3197,3196,3195,3194,3193,3192,3191,3190,3189,3188,3187,3186,3185,3184,3183″ limit=”50″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]