ТИП 4 | Оздоблення вікон на фасаді будівлі - обрамлення: фото, креслення ~ 3D Арт Фасад Фото
ТИП 4 | Оздоблення вікон на фасаді будівлі – обрамлення: фото, креслення

ТИП 4 | Оздоблення вікон на фасаді будівлі – обрамлення: фото, креслення

Оздоблення вікон на фасаді будівлі – дуже важливий нюанс, який здатний виконувати як естетичну, так і функціональну роль. Обрамлення для вікон прямим чином пов’язано з зовнішнім оздобленням фасаду. Важливо підбирати ідентичні по стилістики матеріали, які будуть гармонійно виглядати на загальному воне. Сьогодні все більше і більше власників нерухомості звертають увагу на пінопласт. Саме цей матеріал по праву вважається економічним, практичним і естетичним після обробки.

Обрамлення вікон фасади буде залежати від проекту будівлі, його екстер’єру. Користувач має можливість вибрати величезну лінійку елементів з пінопласту. Ви будете приємно здивовані результатом після обрамлення вікон пінопластом. Естетичний параметр даного матеріалу нічим не поступається гіпсу, натуральному каменю.

Оздоблення вікон зовні - ТИП 4

[column col=”1/2″]

ТИП 4-1

Декор з пінопласту для фасаду фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 4-2

Декор фасаду приватного будинку фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 4-3

Декор для фасаду будинку з пінопласту фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 4-4

Фасадний декор фото будинків

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Пінопласт – зразок практичності, естетики та економії ваших коштів

Обрамлення вікон пінопластом своїми руками дозволить вам заощадити значну частину бюджету. Назвемо основні переваги даного оздоблювального матеріалу:

  • Бездоганна теплоізоляція. Ви напевно часто чуєте про утеплення будинку пінопластом. Також і обрамлення вікон з пінопласту надійно перепинить потрапляння холоду, вологи в приміщення. Це особливо актуально в опалювальний сезон.
  • Невелика вага матеріалу, легкість у проведенні монтажних робіт.
  • Матеріал здатний надійно прикріплятися практично до будь-якої поверхні стіни.
  • Має стильний зовнішній вигляд. Дизайн пінопласту дуже універсальний – його просто обробити, надати потрібну форму, пофарбувати, покрити іншими складами. Подібне обрамлення буде надавати будівлі солідність.
  • Цінова доступність. Кожен користувач зможе дозволити собі придбати достатній обсяг матеріалу.
  • Незамінний для захисту вікна від вологи, атмосферного тиску, температури, утворення грибка і цвілі.

Ідеї ​​в обрамленні вікон за допомогою пінопласту

Даний матеріал буде незамінним для вирівнювання невдалої поверхні будівлі Можливо підібрати будь-яку товщину, кут нахилу і текстуру матеріалу. Оздоблення пінопластом в поєднанні зі штукатуркою створить достатній декоративний формат. Не варто поєднувати матеріал з цеглою, натуральним або штучним каменем, на вініловий сайдинг. Найбільш естетично пінопласт виглядає на одноманітною поверхні.

Практичність, легкість, довговічність – все це переваги облицювального пінопласту. Вона здатна досить ефектно перетворити екстер’єр будівлі, надати йому стильний і продуманий дизайн.

Leave a Comment