ТИП 7 | Оформлення вікон зовні будинку: фото, креслення

ТИП 7 | Оформлення вікон зовні будинку: фото, креслення

Оформлення вікон зовні будинку – важлива процедура, яка дозволяє створити не тільки естетичний зовнішній вигляд, але і захистити його від зовнішніх факторів. Оздоблювальні матеріали повинні володіти відмінними вологостійкість якостями і низькою гігроскопічністю. Це необхідно для того, щоб не відбувалося руйнування облицювання. У теплі сезони випадає достатня кількість опадів, які можуть накопичуватися в структурі матеріалу, взимку вода може кристалізуватися, тим самим, руйнуючи породу. Облицювання повинна бути стійкою до погодних умов, виконуватися з стійкого складу. Вибір нестійкого до вогкості матеріалу можливий в тому випадку, коли забезпечується достатній рівень вентиляції в приміщенні.

Оздоблення вікон зовні - ТИП 7

[column col=”1/2″]

ТИП 7-1

Декоративне оздоблення вікон зовні фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 7-2

Оздоблення вікон зовні декоративним пінопластом фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 7-3

Декоративне оздоблення вікон зовні фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 7-4

Декоративне оформлення вікон зовні фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Популярні матеріали для зовнішнього облицювання вікон

  • Штукатурка, шпаклівка з цементного складу.
  • Сталеві пластини, покриті захисною полімерною фарбою. Даний формат застосовується на віконних прорізах як кам’яних, бетонних стін, так і на деревних будинках.
  • Полівінілхлорид (ПВХ). Пластикові пластини дуже практичні у використанні, прості в установці.
  • Лиштви з дерева. Використовуються для оформлення укосів зі зрубу і встановлюються врівень.
  • Натуральний або штучний камінь, плитка.

Як виконується облицювання вікна пластиком

В першу чергу необхідно виготовити укоси по потрібному розміру. Заготовки обробляються пінним складом, а потім прикріплюються гвинтами до вікна. Далі необхідно заповнити шви герметиком, який виключає проходження вологи всередину і протягів. Якщо ви бажаєте досягти кращої фіксації облицювання, тоді використовуйте міцні дюбелі з шурупами.

Фахівці рекомендують використовувати санітарний герметик. Саме він здатний виключити розвиток грибка і цвілі. Укоси слід завчасно обробити ґрунтовкою. Завдяки цьому герметик і піна набагато краще буде зберігати зчеплення.

Облицювання вікон зовні каменем або плиткою

Після того, як ви виконали ґрунтовку стін, слід прикріпити плитку або кам’яну кладку на морозостійкий клей. Можливо також застосовувати герметик на силіконовій основі, який точково наноситься по всій площині декоративної заготовки. Затирати шви варто епоксидної або силіконової основою.

Оформлення вікон дерев’яними лиштвами

Лиштви з дерева повинні бути просочені захисним засобом, яка продовжує термін служби матеріалу. Мідні цвяхи без капелюшків використовуються для кріплення наличників до віконної рами. Для цього слід використовувати пробивальних апарат, замість звичайного молотка, який може візуально пошкодити структуру деревини.

Leave a Comment