Оригінальний Фасад Стіни Будинку: Простота плюс Краса

Робити будинок красивим можна різними методами, але запорука краси будівлі – це завжди його фасад. Який матеріал був використаний для обробки? Чи добре поєднується колір стін з забарвленням віконних рам? Чи можна розпізнати загальний стиль будівлі? Все це питання, якими варто задатися перш ніж почати оформляти фасад стіни будинку. На сьогоднішній день існують десятки цікавих ідей дизайну екстер’єру, ви можете вибрати одну з них, а можете комбінувати їх між собою.

Оздоблення стін фасаду будинку

Навіть звичайний будинок можна зробити досить нестандартним за рахунок правильно оформленої стіни. Облицювання тут стилізована під деревину, хоча не менш приголомшливий ефект може дати штукатурка стін фасаду будинку. Колір еспресо перехід в окрас кава з молоком, цей градієнт на кожній частинці матеріалу робить будівлю екстраординарним, надає йому відтінок сучасності. Нестандартний рельєф будівлі можна розпізнати завдяки тіням, які відкидають деревні плитки під невеликим нахилом. Незважаючи на деяку хаотичність розташування матеріалу, тут видно ідеально рівні лінії, які показують, що кожна частка зайняла потрібне місце.

Штукатурка стін фасаду будинку
Архітектори Austin Maynard Architects
Площа225.0 m2
Утеплення стін фасаду будинку

Нестандартна ідея оздоблення стін фасаду будинку

Красиво оформлена стіна буде виглядати симпатичніше, якщо саме на цій стороні будинку будуть вікна. Вони оживляють кожну сторону фасаду споруди. Специфіка розташування вікон в даному випадку полягає в тому, що вони знаходяться не посередині будови, а у самих країв. Причому на протилежній стороні будинку також знаходиться скляна поверхня. Тобто можна буквально подивитися крізь споруду. Такий архітектурний задум створює враження, ніби будівля складено, як партія гри в тетріс, де кілька квадратів залишилися незаповненими. А подивившись на спорудження з боку, бачимо, що вікна ще й кутові.

М'яка покрівля для стін будинку фасад

Наступна особливість будинку полягає в тому, що зовні не видно поділ між першим і другим поверхами. Хмарно обробка стін фасаду будинку дозволяє створити щось дійсно неповторне і оригінальне. Причому на перший погляд складно зрозуміти, що саме тут зроблено нарізно зі стандартами, будинки просто привертає своїм незбагненним чарівністю. У разі такого архітектурного рішення вам не доведеться шукати відповіді на запитання як задекорувати стіну фасад між поверхами.

Фарбування стін фасаду будинку

М’яка покрівля для стін будинку фасад гірше не зробить, якщо створити правильну комбінацію. В даному спорудженні лише одна стіна декорована нетиповим чином, а ось інші сторони будівлі покриті панелями. Це не тільки креативне рішення, а й економія істотної кількості грошей. Як правило, чим більш привабливо і нетипово виглядає матеріал, тим вище його вартість. Крім того, деревне варіант обробки – це дуже складний, а відповідно і дорогий монтаж.

Чим обробити стіни фасаду будинку

Створення привабливого фасаду будинку як креативний проект

Чим обробити стіни фасаду будинку? Якщо проект передбачає зведення відразу декількох конструкцій, то краще використовувати два основні варіанти оформлення фасаду. На фото видно, як коричневе забарвлення здорово поєднується з білим, в результаті чого виходить строкатий контраст і вельми симпатичний екстер’єр. Тут природне змішалося зі штучним, темне зі світлим. Щоб територія будинку виглядала максимально гармонійно, варто облаштувати навколишню територію за допомогою соковито-зелених кущів і дерев.

Оригінальний Фасад Стіни Будинки

Почавши створювати привабливу на вигляд будівля, важко зупинитися. Адже існують сотні чудових ідей по створенню дизайну будівлі. Але краще віддати перевагу простоті, яка часто таїть в собі чимало прекрасного.

Оригінальний Фасад Стіни Будинки

Михайло Жванецький колись жартував: «Ремонт неможливо закінчити, його можна тільки припинити».

Оригінальний Фасад Стіни Будинки

Тому в процесі створення проекту майбутньої споруди слід враховувати тимчасові рамки.

Міні-бар на стіну у вигляді фасаду будинку

Дивно, що фасад всього однієї стіни будинку здатний повністю змінити зовнішній вигляд будівлі. Його колір і фактура формують загальний стиль споруди. Одна деталь може зробити будинок сучасним і додати йому наліт шику, в той час як покривши стіни споруди особливою обробкою, ви зробите будівлю більш природним і природним. Роблячи утеплення стін фасаду будинку, додайте трохи творчості в цей проект і зробіть своє житло ще більш розкішною.

Оштукатурювання стін фасаду газосилікатного будинку
Чим задекорувати стіну фасад будинку між поверхами
Розпис стін фасадів будинків
Оригінальний Фасад Стіни Будинки