Особливості та переваги ремонту будинку «під ключ»

Щоб якнайшвидше заселитися у свій новий будинок та отримати найкращий результат не на шкоду якості, варто детально продумати план дій, оптимізувати процеси з чорнового та чистового оздоблення, раціонально розподілити задачі серед бригад. Власнику нерухомості не доведеться робити всього цього, якщо він замовив ремонт будинку «під ключ». У такому разі всі організаційні завдання, оптимізацію процесів та безпосереднє виконання ремонтних робіт бере на себе компанія, що надає послуги.

Чим відрізняється ремонт будинку «під ключ» від традиційного підходу?

Ремонт «під ключ» – це комплексний підхід до виконання завдань однією компанією від створення проєкту до передачі закінченого об’єкту замовнику. Головні відмінності від традиційного підходу в тому, що власнику не доведеться наймати різних підрядників, особисто контролювати терміни та якість виконання робіт на кожному етапі, займатися організацією процесів. Повний спектр завдань беруть на себе представники однієї будівельної організації.

Плюси ремонту будинку «під ключ»

Тож, звернувши увагу на особливості ремонту у форматі «під ключ», отримуємо наступні переваги такого підходу:

 • Оптимізація процесів для найкращого результату
  Спеціалісти компанії точно знають, коли та за яких умов варто виконувати конкретні ремонтні роботи, скільки часу потрібно дати вистоятися стяжці чи тинькуванню та переходити до наступних етапів. Водночас доки одні майстри вичікують момент для проведення своїх робіт, інші виконують суміжні завдання.
 • Мінімізація турбот для власника
  Організація ремонтних робіт, погодження черговості виконання завдань майстрами, доставка матеріалів, техніки, обладнання, прибирання сміття та інші завдання виконує одна й та ж компанія за договором. Тому власнику лишається просто прийняти готовий об’єкт у визначений час. Проте за бажанням він завжди може особисто приїхати та проконтролювати, як проводяться роботи.
 • Відповідальність за результат на одній компанії
  У разі недоробок, неякісного результату власнику не доведеться шукати крайнього, розв’язувати питання з різними бригадами, які зможуть перекладати вину одне на одного. Тут відповідальна одні фірма і саме вона у разі незадовільного результату гарантовано буде виправляти ситуацію своїм коштом.
 • Економія на роботах та матеріалах
  Традиційно, що більший об’єм робіт замовляє власник житла, то дешевше виходить це в сумі. Тому комплексний підхід вважається економнішим. Також компанія точно прорахує кількість матеріалу з урахуванням всього комплексу процесів, тому товари не доведеться купляти з запасом.

Таким чином, відремонтувати будинок «під ключ» – це зручно, вигідно, надійно та безпечно. Головне отримати гарантії від підрядника, що будуть прописані у договорі.