~ King Klinker ~ Онлайн Підбір Клінкерної Плитки ~ 3D Арт Фасад Фото
~ King Klinker ~ Онлайн Підбір Клінкерної Плитки

~ King Klinker ~ Онлайн Підбір Клінкерної Плитки

Вибір клінкерної плитки на фасад будинку по 3D фото прикладів обробки клінкером фасаду приватного, заміського будинку. Варіанти облицювання, колірні рішення, текстура плитки, загальний дизайн будинку в плитці, поєднання з дахом, підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану. Красиві фасади будинків з клінкерної плитки.

Вибір клінкеру на фасад будинку по 3D фото прикладів обробки клінкерною плиткою фасаду приватного, заміського будинку. Варіанти облицювання, колірні рішення, текстура плитки, загальний дизайн будинку в плитці, поєднання з дахом. Фасади будинків з клінкерної плитки.

КОЛЕКЦІЯ OLD CASTLE

Якщо вам необхідно вибрати клінкерну плитку і ви хочете побачити 3D фото фасаду свого будинку в облицювальної плитки різних варіантів – надішліть запит, ми можемо зробити необмежену кількість реалістичних 3D фото поєднань за якими ви легко зможете вибрати підлогову плитку, плитку для сходів (ступенів), тротуарну плитку, плитку для облицювання цоколя (фундаменту), плитку для забору і т.д. Приклади таких фото картинок тут.

HF-01 | Marrakesh Dust

Текстурна клінкерна фасадна плитка під декоративний цегла вигорілого оранжевого кольору з темними включеннями відтінку коричневого добре поєднується з темною облицюванням цокольній плиткою – серія Dark Fortress, білими пластиковими вікнами з білими схилами і червоним дахом. Всі серії клінкерної плитки цієї колекції мають нерівну поверхню – текстуру. Це допоможе в вашому дизайні фасаду будинку створити імітацію старовини. Дизайн цієї клінкерної плитки веде нас в бік східних мотивів.

Декоративні віконниці, кронштейни і підвісні світильники в східному стилі доповнюють загальний дизайн в сучасному східному стилі. Світла фасадна ліпнина відмінно контрастує з кольором облицювальної плитки. Крім червоної даху в цьому варіанті обробки фасаду будинку чудово підійде і класичний варіант кольору – коричнева дах. Якщо ви вирішили купити клінкерну плитку для фасаду обов’язково проведіть роботи по посиленою армування утеплювача, якщо він у вас є. Якщо ви хочете побачити реалістичні фото поєднання цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-02 | Bengali Sunrise

Клінкерна плитка для фасаду коралового кольору (відтінки коричневого) з нерівною, текстурной поверхнею – фото поєднання з коричневим цоколем (фундаментом), темно помаранчевої дахом, білими пластиковими вікнами з білими схилами і світлими елементами фасадного декору. Цокольна частина будинку облицьована клінкером серії Red house тієї ж колекції. У дизайні фасаду будинку застосовані глибокі кольори на контрасті з світлими відтінками.

Стилістика обробки фасаду будинку клінкером цієї серії так само можна назвати східної. Теплі і глибокі кольори зовнішніх стін вашого будинку будуть давати відчуття південного сонця холодної і темної взимку. Якщо ви хочете побачити реалістичні фото поєднання цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

HF-03 | Brick Tower

Облицювальна клінкерна фасадна плитка під цеглу темно коралового кольору (відтінки коричневого) з вираженою текстурою – фото поєднання з світлим фасадним декором, білими пластиковими вікнами з білими схилами і кольором даху Бісмарк – фуріозо. Варіанти з світлим і темним швом.

Якщо ви хочете побачити реалістичні фото поєднання цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-04 | Alhambra Sun

Фасадна, облицювальна, текстурная клінкерна плитка лососевою кольору (відтінки світло коричневого) – фото поєднання з темними декоративними елементами оздоблення фасаду і темно червоним дахом. Варіанти з світлим і темним швом.

[su_spacer size=”100″]

HF-05 | Brick Street

Клінкерна, текстурная плитка для фасаду будинку кольору умбра палена (світлі і темні відтінки коричневого) – фото поєднання з білими архітектурними деталями, білими пластиковими вікнами з білими схилами і зеленим дахом. Фото варіанти з світлою і темною затіркою.

[su_spacer size=”100″]

HF-06 | Bengali Night

Облицювальна клінкерна плитка з текстурованою поверхнею краснобуро оранжевого кольору з включеннями темно коричневого – фото поєднання з темно бірюзовою дахом, білими пластиковими вікнами з білими схилами і архітектурної ліпниною бежевого кольору. Фото варіанти з світлою і темною затіркою.

[su_spacer size=”100″]

HF-07 | Old House

Клінкер для фасаду будинку з текстурної поверхнею бронзового кольору з темно коричневими і гарбузовим включеннями – фото поєднання з червоним дахом, білими вікнами з білими схилами і білим фасадним декором. Фото варіанти з світлою і темною затіркою.

Перед тим як купити плитку для декоративного оздоблення фасаду ви можете вибрати по фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-08 | Deep Purple

Клінкерна плитка для облицювання фасаду будинку з відтінками пурпурного кольору і текстури поверхнею – фото поєднання з чорним дахом, білими рамами пластикових вікон з білими схилами і світлої фасадної ліпниною. Фото варіанти з світлою і темною затіркою.

[su_spacer size=”100″]

HF-09 | Tower Bridg

Текстурна облицювальна клінкерна плитка кольору японський клен (відтінки червоного) – фото поєднання з темно зеленим дахом, світлої архітектурної ліпниною і білими пластиковими вікнами з білими схилами. Фото варіанти з світлою і темною затіркою.

HF-10 | Purple Rain

Фасадна клінкерна плитка пурпурного кольору (відтінки червоного) з текстурної поверхнею – фото поєднання з бордовою дахом, світло бежевим фасадним декором і віконними рамами під дерево.

[su_spacer size=”100″]

HF-11 | Manor House

Клінкерна плитка для оздоблення фасаду будинку кольору Джеральдін (відтінки червоного) – фото поєднання з коричневою дахом і білим зовнішнім декором.

[su_spacer size=”100″]

HF-12 | Red Rock

Облицювальна, текстурная плитка для фасаду будинку лососевою кольору з включеннями умбра палена (відтінки червоного) – фото поєднання з червоним дахом, підшивкою і фасадними елементами декору ванільного кольору і коричневими вікнами.

Перш ніж як купити клінкерну плитку для фасаду ви можете вибрати по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-13 | Amber Sea

Клінкерна, текстурная плитка для оздоблення фасаду будинку солом’яного кольору (відтінки жовтого) з бордовими включеннями – фото поєднання з темно зеленим дахом, світлим фасадним декором, світлої підшивкою покрівлі та вікнами з коричневими рамами.

Купуючи плитку для оздоблення фасаду ви можете вибрати по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-14 | Sun City

Фасадна, текстурная клінкерна плитка абрикосового кольору (відтінки жовтого) з жовто коричневими включеннями – фото поєднання з коричнево зеленим дахом, білими декоративними фасадними елементами і віконними укосами і коричневими вікнами.

При купівлі клінкерної плитки для оздоблення фасаду ви можете вибрати по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити .

[su_spacer size=”100″]

HF-15 | Rainbow Brick

Декоративна клінкерна плитка під цеглу колір шампань (відтінки жовтого) з теракотовими включеннями (темно червоний) – фото поєднання з коричневої дахом, фасадним декором і косяками вікон бежевого кольору і коричневими вікнами під дерево.

Вирішивши купити декоративну клінкерну плитку для оздоблення фасаду свого заміського будинку ви можете вибрати по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-16 | Bastille Wall

Декоративна клінкерна плитка під цеглу колір шампань (відтінки жовтого) з теракотовими включеннями (темно червоний) – фото поєднання з коричневої дахом, фасадним декором і косяками вікон бежевого кольору і коричневими вікнами під дерево.
[su_spacer size=”100″]

HF-17 | Red House

Клінкерна плитка для фасаду будинку кавового кольору (відтінки коричневого і червоного) – фото поєднання з темної дахом і цоколем, білим фасадним декором і косяками вікон, підшиваючи білого кольору і темними рамами пластикових вікон.

Збираючись купити оздоблювальну клінкерну плитку для фасаду свого будинку ви можете вибрати по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

HF-18 | Dragon Hill

DRAGON HILL ~ King Klinker ~ Светлый шов

Облицювальний клінкер для фасаду будинку бурого кольору (відтінки коричневого і червоного) – фото поєднання з темно сірої дахом і обробкою фундаменту, білими елементами архітектурного декору, білої підшивкою покрівлі і коричневими вікнами.

[su_spacer size=”100″]

HF-19 | Dark Fortress

Плитка для оздоблення фасаду будинку вугільно сірого кольору – фото поєднання з сірими деталями фасадного декору, сірої підшивкою даху, темно сірої дахом і обробкою цокольній частині будинку і білими вікнами.

[su_spacer size=”100″]

HF-20 | Monastic Cellar

Клінкерна облицювальна плитка кам’яно вугільного кольору (відтінки сірого) – фото поєднання з темної дахом і цокольній облицюванням, білим декором, білими вікнами і білими схилами вікон.

Не поспішайте купувати клінкерну плитку для оздоблення фасаду будинку! Ви можете легко зробити вибір по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-21 | Aria Rustica

Декоративна, текстурная клінкерна плитка кольору Бургундія (відтінки червоного) – фото поєднання з бордово коричневої дахом, коричневої цокольній плиткою, білим фасадним декором і білими вікнами всередині.

Хочете купити клінкерну плитку для обробки зовнішніх стін будинку? У нас ви можете легко зробити вибір по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-22 | Frozen Island

FROZEN ISLAND ~ King Klinker ~ Темный шов

Оздоблення фасаду будинку клінкерної плиткою під цеглу кольору ніагара (відтінки синього) – фото поєднання з теракотової дахом і цокольній плиткою, білими вікнами і білої фасадної ліпниною, білими схилами пластикових вікон і білої підшивкою покрівлі.

[su_spacer size=”100″]

HF-23 | African Soul

Облицювання зовнішніх стін фасаду будинку клінкерною плиткою ванільного кольору (відтінки коричневого) – фото поєднання з світло коричневою дахом і облицюванням фундаменту, світлим фасадним декором, білими віконними рамами і косяками вікон.

[su_spacer size=”100″]

HF-24 | Smooth Jazz

Декоративна клінкерна плитка під стару цеглу кольору Сомон з включеннями кавового кольору (відтінки коричневого) – фото поєднання з дахом і цокольній облицюванням сизого кольору (відтінки синього), бежевій фасадної ліпниною і підшивкою даху, а так само білими вікнами і укосами.

Збираючись купити декоративну клінкерну плитку під стару цеглу для фасаду свого будинку ви можете легко зробити вибір по фото сполученням цієї серії облицювальної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану або цоколя (фундаменту) – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

HF-25 | Brazilian Coffee

Фото облицювання фасаду двоповерхового будинку декоративної клінкерної плиткою під цеглу кольору бістро з красовато коричневими включеннями в поєднанні з цокольній плиткою французько сірого кольору, дахом, підшивкою і вікнами кольору мусон (відтінки сірого) і зовнішнім декором з віконними укосами білого кольору.

[su_spacer size=”100″]

HF-26 | Chocolate Tree

[su_spacer size=”100″]

HF-27 | Blues Shadow

[su_spacer size=”100″]

HF-28 | Industrial Revolution

[su_spacer size=”100″]

HF-29 | Silesian Story

[su_spacer size=”100″]

HF-30 | Heart Brick

[su_spacer size=”100″]

HF-31 | Irish Pub

HF-32 | Street Life

[su_spacer size=”100″]

HF-34 | Small Town

[su_spacer size=”100″]

HF-35 | Winter Palace

[su_spacer size=”100″]

HF-37 | Wall Street

[su_spacer size=”100″]

HF-38 | Never Land

[su_spacer size=”100″]

HF-39 | Red Square

[su_spacer size=”100″]

HF-41 | Gothic Smile

[su_spacer size=”100″]

HF-43 | Glacier Cave

[su_spacer size=”100″]

HF-44 | Arctic Storm

[su_spacer size=”100″]

HF-45 | Aztec Ghost

[su_spacer size=”100″]

HF-46 | Silver Rose

[su_spacer size=”100″]

HF-48 | Astro House

[su_spacer size=”100″]

HF-50 | Old Factory

КОЛЕКЦІЯ DREAM HOUSE

Якщо ви побачите схожу модель на ваш будинок і хочете подивитися 3D фото фасаду свого будинку в клінкерної плитки різних варіантів – надішліть запит, ми можемо зробити необмежену кількість реалістичних 3D візуалізацій – фото з вибраними вами типами плитки. Приклади таких фото картинок тут.

01 | Ruby Red

Червона гладка клінкерна плитка під цеглу в поєднанні з коричневою дахом, коричневими пластиковими вікнами з білими схилами і білим фасадним декором. Червоний колір фасаду заміського будинку і, в тому числі клінкерної фасадної плитки під цеглу, є найпоширенішим кольором. Вже не знаю звідки така любов до червоного кольору. Десятиліття радянського союзу, червоні прапори, стіни кремля – ​​напевно підсвідомо люди тягнуться до влади і грошей після стількох років панування червоного кольору в навколишньої дійсності. А може просто хочеться чогось яскравого, барвистого, але факт є факт – клінкерна плитка з відтінками червоного кольору сама ходова.

Облицювальна плитка червоного кольору найбільше підходить під темні кольори даху – коричнева, темно червона, бордова і т.п. У контрасті з насиченими кольорами стін фасад будинку чудово виглядає світла ліпнина – фасадний декор: карнизи, молдинги, пілястри і т.д. Купуючи клінкерну плитку для фасаду червоного кольору ви точно не створите приводів для запитань від здивованих сусідів вашої заміської нерухомості. Ви також можете побачити масу інших фото прикладів фасадів красивих будинків в облицювальної плитки в нашій фотогалереї. Якщо ви хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

03 | Natural Brown

Темно коричнева гладка клінкерна плитка в поєднанні з коричневою дахом, коричневими пластиковими вікнами з білими схилами і світлої фасадної ліпниною. Коричневий колір клінкерної плитки в дизайні фасаду приватного будинку так само є одним з класичних кольорів. Якщо ви хочете отримати більш спокійний, строгий і уравновешанний фасад – коричневий колір облицювальної фасадної плитки ваш вибір. Коричневий колір – колір землі, колір основи, колір спокою.

З клінкерної фасадної плиткою коричневого кольору добре поєднується дах темно зеленого кольору або того ж коричневого. Особливо ефектно виглядають звичайні білі рами пластикових вікон з білими схилами за рахунок контрасту з коричневим кольором стін фасаду будинку. Істотно облагаражівает фасад вашого будинку наявність архітектурного декору, пофарбованого світлими тонами фарби. Контраст кольорів завжди справляє запам’ятовується враження. У це можна легко переконатися по нашій фотогалереї красивих фасадів будинків. Якщо ви хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

04 | Wild Wine

Бордова гладка клінкерна плитка з темно коричневими колірними плямами в поєднанні з червоним дахом, коричневими пластиковими вікнами з білими схилами і білими елементами фасадного декору. Дике вино – чудове назви для цього кольору клінкерної облицювальної плитки. Глибоко червоні відтінки з темними включеннями – червоне вино в гарній пляшці чи не так? Неоднорідність кольору фасаду завжди вигідніше і цікавіше виглядає в порівнянні з клінкером одного кольору. Додайте гри кольору в дизайн оздоблення фасаду вашого будинку.

Клінкерна плитка цієї серії буде добре виглядати з червоною, темно бордового дахом або з класичної коричневої дахом. Фасадні елементи декору пофарбовані у світлі кольори додадуть вашому фасаду ще більше індивідуальності і смаку. Створіть свій гарний дизайн фасаду будинку за допомогою цієї клінкерної плитки. Якщо ви хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

05 | Sekret Garden

Червоно коричнева гладка клінкерна плитка в поєднанні з коричневою дахом і фасадної ліпниною бежевого кольору. Цей фото варіант кольору клінкерної плитки має світлі і темні тони коричневого кольору, що йдуть в сторону червоного. Облицювальна плитка цієї серії буде чудово виглядати на фасаді будинку з нотками англійського стилю. Як завжди універсально виглядає поєднання стін будинку з темної дахом і темною обробкою цоколя.

Наші красиві фото приклади будинків підтверджують це! Облицювальна плитка цієї серії з успіхом може застосовуватися як на стінах фасаду, так і на цокольній частині будинку. Якщо ви хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

07 | The Crimson Island

Гладка, фасадна клінкерна плитка насиченого фіолетового кольору в поєднанні з бордовою дахом і білим фасадним декором. Crimson Island можна перевести як багряний острів. І дійсно, якщо ви хочете створити у себе місце насичених, глибоких кольорів – клінкерна плитка з цієї серії вам може підійти. Облицювальна плитка темних відтінків кольору завжди дасть загальному вигляду вашого будинку глибину, строгість і затишок. Так само вибір таких кольорів допоможе вам візуально зменшити розміри будинку якщо він у вас не маленький.

Подивіться, як може кардинально відрізнятися загальний вигляд фасаду вашого заміського будинку в залежності від кольору міжплиточних шва. Якщо ви застосуєте світлий шов, до фасаду підійдуть темні кольори даху і цоколя. При темної затірки будуть добре виглядати світлі кольори даху і цоколя, на наш погляд. При застосуванні клінкерної плитки для облицювання цоколя зазвичай використовують темну затірку для швів. Хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

08 | Polar Night

Гладка клінкерна плитка темно синього, смарагдового кольору в поєднанні з червоним дахом і світлим декором фасаду будинку. Хочете, щоб фасад вашого заміського будинку виглядав у скандинавському стилі – облицювальна клінкерна плитка “Північна Ніч” дозволить втілити ваше бажання в життя. Північне сяйво, як яскрава пляма в тьмяному, темному оточенні – застосуєте світлі кольори на окремих частинах фасад вашого будинку. Наприклад перший поверх в темній клінкерну плитку, а другий поверх і цоколь в більш світлих тонах обраної вами плитки.

Як завжди контрастні елементи виглядають чудово. Фасадний декор світлого кольору, яскрава, наприклад червоний дах і звичайні білі віконні рами легко створюють гарний фасад вашого окремого будинку. Переконайтеся в це по нашим фото прикладів кращих фасадів будинків! Хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

09 | Sunny Shore

Фасадна клінкерна плитка темно оранжевого кольору в поєднанні з фасадним декором темного кольору і темної дахом. Сміливим квітам клінкерної плитки, фото якої ви бачите, і сміливе доповнення, у вигляді фасадного декору темного кольору. Яскраво незвично і красиво. Колір штукатурки в поєднанні з клінкерної плиткою підбирайте з тих же відтінків, які є у плитки – варіруются тоном.

Це ще один приклад застосування контрастів в дизайні фасад будинку. Приглушено сонячні кольори стін зовні будинку вишукано виглядають в поєднанні з темними елементами декору на фасаді. Чи не однорідність кольору фасадної плитки надає більше динаміки екстер’єру. Ми можемо надати вам фото будь-яких комбінацій клінкерної фасадної плитки в поєднанні з штукатуркою – надішліть запит! Будь-які поєднання фасадної і цокольної облицювальної плитки.

[su_spacer size=”100″]

10 | Desert Rose

Гладка клінкерна плитка приглушено жовтого кольору в поєднанні з сіркою дахом і світлим фасадним декором. Сонячно, світло і радісно – такий ефект справляє клінкерна плитка цієї серії. Додайте злегка темних тонів на вашій даху і цоколі і ви отримаєте яскравий дизайн фасаду будинку.

Застосування світлою, білої фарби для фасадних елементів декору є традиційним і, можна сказати. стандартним рішенням в обробці зовнішніх стін. Пофарбувавши фасадну ліпнину в світлий колір, ви ніколи не помилитеся – це завжди буде виглядати красиво. Ще більше фото красивих фасадів будинків в нашій фотогалереї. Хоч колір у цій серії і специфічний, але ця плитка так само може бути застосована для облицювання цоколя вашого будинку. Хочете підібрати клінкерну плитку – це легко зробити за нашими фото сполученням цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

11 | Desert Rose Tone

Фасадна, гладка клінкерна плитка жовтого кольору з яскравими, темно бордовими плямами в поєднанні з світло коричневою дахом. Це варіант облицювання фасаду будинку клінкерної плиткою під цеглу ще яскравіше ніж попередні. Додані темні коричневі кольорові плями. Кому то такий фасад може здатися занадто рябим, а кому то потрібне свято кожен день.

Застосовуючи клінкерну плитку під цеглу на фасаді свого будинку обов’язково не забудьте про більш потужної і спеціальної армування утеплювача під монтаж клінкеру, якщо звичайно ви утеплюєте ваш фасад пінопластом або мінеральною ватою. Але, все таки, ми думаємо, що цей малюнок клінкерної плитки більше підходить для облицювання паркану вашої ділянки – чи не так? Якщо ви хочете побачити реалістичні фото поєднання цієї серії фасадної клінкерної плитки з підлоги плиткою, плиткою для сходів (ступенів), тротуарною плиткою, плиткою для облицювання паркану – надішліть запит, ми легко можемо це зробити.

[su_spacer size=”100″]

12 | Misty Morning

Клінкерна плитка графітового кольору в поєднанні з темно сірої дахом і білими декоративними елементами оздоблення фасаду будинку. Якщо ви купите клінкерну плитку цієї серії, ви отримаєте графічний, витриманий і строгий дизайн екстер’єру будинку. Якщо вам подобаються ілюстрації, виконані в олівці – це ваш вибір.

Додавання архітектурної ліпнини до такого фасаду тільки підкреслить строгість і чіткість ліній облицювання зовнішніх стін будинку. Клінкер даної серії ідеально поєднується з будь-якими квітами стін вашого якщо ви вирішили застосувати її для облицювання фундаменту. Відвідавши сторінку нашого сайту з безліччю прикладів красивих фасадів будинків в облицювальної плитки ви обов’язково знайдете відповідний для вас варіант обробки фасаду клінкером. Як вибрати клінкерну плитку для фасаду, ступенів, для сходів, тротуарну або для забору – ми можемо легко відповісти на це питання за допомогою фото підбору за артикулами конкретного виробника: надішліть запит.

[su_spacer size=”100″]

13 | Golden Autumn

Фасадна, гладка, двоколірна клінкерна плитка в коричневих тонах. Листя опадає, сонце раніше заходить, навколо буйство осінніх відтінків кольору – золота осінь, прекрасний мотив для дизайну фасаду вашого будинку. Поєднання ще не увявшіх квітів з опалим листям створює приємну, теплу атмосферу.

На цьому фото клінкерної плитки, як і на багатьох інших, ви можете побачити кардинальну різницю в загальній картинці зовнішнього вигляду вашого будинку в залежності від кольору міжплиточних шва – затірки. Не забувайте звертати на цей невеликий нюанс, щоб потім із задоволенням милуватися своїм красивим фасадом. Безліч фото варіантів кольору фасаду будинку ви можете побачити у нас нас сайті і з легкістю підібрати вподобаний вам варіант. Як вибрати клінкерну плитку для фасаду, ступенів, для сходів, тротуарну або для забору – ми можемо легко відповісти на це питання за допомогою фото підбору за артикулами конкретного виробника: надішліть запит.

[su_spacer size=”100″]

14 | Tobacco Leaf

Гладка клінкерна плитка коричневого кольору в поєднанні з коричневою дахом, коричневими пластиковими вікнами з білими схилами і світлим фасадним декором. Просто гарний коричневий колір облицювальної клінкерної фасадної плитки з більш світлими відтінками. Поверхня плитки гладка. Зовнішній вигляд відповідає спокійному, строгому дизайну фасаду будинку. Стилістика знову ж більше англійська.

Зовнішні акценти, такі як фасадний декор, не обов’язково повинні бути білого або світлого кольору – експериментуйте з відтінками плиткового кольору в більш світлій гаммі. Клінкер цієї серії виробника чудово підходить як облицювальна плитка для цоколя вашого будинку. Як вибрати клінкерну плитку для фасаду, ступенів, для сходів, тротуарну або для забору – ми можемо легко відповісти на це питання за допомогою фото підбору за артикулами конкретного виробника: надішліть запит.

[su_spacer size=”100″]

18 | Volcanic Black

Фасадна клінкерна плитка темно коричневого, майже чорного кольору в поєднанні з сіркою дахом, коричневими пластиковими вікнами з білими схилами і білим фасадним декором. Темний низ, світлий верх – класика дизайну. Клінкерна плитка, фото якої ви бачите, швидше за все знайде найбільше застосування на цоколі вашого заміського будинку. На глибокому темному кольорі ще більш вражаюче виглядає фасадна ліпнина білого або світлого кольору.

Знову ж кардинальна різниця в дизайні фасаду будинку в залежності від кольору швів облицювальної плитки. Облицювальна плитка таких кольорів, напевно, найбільш ходовий матеріал для облицювання цокольної частини вашого будинку. Як вибрати клінкерну плитку для фасаду, ступенів, для сходів, тротуарну або для забору – ми можемо легко відповісти на це питання за допомогою фото підбору за артикулами конкретного виробника: надішліть запит.

[su_spacer size=”100″]

20 | Tibetan Flame

Темно помаранчева, гладка клінкерна плитка з бордовими відтінками в поєднанні з бордовою дахом, коричневими пластиковими вікнами з білими схилами і більш темною коричневою плиткою цоколя. Так само світлий, майже білий декор фасаду на контрасті з кольором зовнішніх стін будинку.

На цих прикладах як цокольній плитки застосовані кольору з тієї ж колекції Dream House, тільки більш темних кольорів. Як вибрати клінкерну плитку для фасаду, ступенів, для сходів, тротуарну або для забору – ми можемо легко відповісти на це питання за допомогою фото підбору за артикулами конкретного виробника: надішліть запит.

[su_spacer size=”100″]

22 | Ice Power

Гладка клінкерна фасадна плитка крижаного сірого кольору в поєднанні з цоколем кольору червоного дерева і червоним дахом. Фасадна комбінація облицювальної плитки і штукатурки того ж кольору, що і плитка, але з значно більш світлим тоном. Колір декоративних елементів на фасаді узятий з відтінку цокольній плитки, так само більш світлого тону.

Контрастними елементами на фасаді є декоративні віконниці в темному, коричневому кольорі. Як вибрати клінкерну плитку для фасаду, ступенів, для сходів, тротуарну або для забору – ми можемо легко відповісти на це питання за допомогою фото підбору за артикулами конкретного виробника: надішліть запит.

Content