Фасад будинку в Середземноморському стилі: Фото роботи по обробці

Проекти будинків в середземноморському стилі все більше і більше набирають популярності серед власників приватних будинків. Позитивним є те, що середземноморський стиль можливо застосувати навіть на невеликому одноповерховому будинку. Слід згадати акуратні і затишні дворики Італії, Португалії, Греції, Іспанії. На вигляд старі будинки виглядають дуже атмосферно за рахунок оформлення в середземноморському стилі. Звичайно, даний напрямок в архітектурі найкраще розкриває свій зміст на тлі великого заміського домоволодіння.

Двоповерховий будинок в середземноморському стилі | Фото Галерея робіт

Проект двоповерхового будинку в середземноморському стилі

Уявіть, як ви заїжджаєте на території заміського будинку з басейном, тінистими альтанками, приємною атмосферою, навіює море і спокій. Двоповерховий будинок в середземноморському стилі – мрія кожного мандрівника, мрійника і романтика. Вікна тут не звичної прямої форми, а з арками. Обов’язково повинен бути присутнім фонтан або басейн, який оточує буйна зелень і зелені насадження в горщиках.

Дизайн фасаду будинку в середземноморському стилі має такі особливості:

  • Облицювання будинку виконана в світлих і теплих відтінках. У теплих середземноморських країнах це необхідно для захисту приміщень від палючого сонця і нагрівання.
  • Дах покритий черепицею і має незначний кут нахилу.
  • Традиційно фасад середземноморського будинку має звичайну побілку, але можна застосовувати декоративну штукатурку з грубою структурою.
  • Як облицювальні матеріали застосовують натуральний або штучний камінь, кераміку або мозаїку, мармурові плити. Декоративними матеріалами прикрашають деякі ділянки стіни, верх і / або низ стіни для створення контрасту.
  • Наявність балкона з кованими поручнями і арочних вікон – особливість середземноморського будинку.

Проекти заміських будинків в середземноморському стилі включають наявність басейну, альтанки, тераси. Важливо створити гармонію будівлі і навколишньої природи. Натуральність, традиційний шарм і практичність – концепція середземноморського стилю. В оформленні фасаду такого будинку не прийнято використовувати дерево, тому на ділянці важливо присутність зелених насаджень. На стіни може наноситися рослинний орнамент у вигляді розпису, мозаїки або натурального каменю.

Проекти будинків в іспанському стилі

Присутність тінистих переходів, практично рівною даху, розташованої на різних рівнях, великий і просторий балкон з бічними квадратними колонами – таким вважається оригінальний іспанський будинок. Проекти двоповерхових будинків в іспанському стилі включають облицювання всієї стіни кам’яною кладкою, а сусідню однотонної штукатуркою. Використання важких матеріалів, масивних архітектурних рішень створює враження солідності іспанського будинку.

Проекти будинків в італійському стилі

Італійські будинку оформлюються не тільки з використанням каменю, штукатурки, але і деревини. Поєднання дерева і каменю виглядає дуже гармонійно. Присутність фресок, мозаїки, кованих елементів і легкої ажурною ліпнини навіює нам настрій заміської вілли на Сицилії.

Дизайн фасаду будинку в середземноморському стилі | Фото Галерея робіт

Проекти заміських будинків в середземноморському стилі | Фото Галерея робіт

Проекти двоповерхових будинків в іспанському стилі | Фото Галерея робіт

Проекти будинків в середземноморському стилі | Фото Галерея робіт