Перфоровані Фасадні Системи / 11+ Дизайн рішень

Перфоровані фасадні системи забезпечують складне і дуже творче розширення асортименту металевих фасадних панелей. Перфоровані рішення для фасадів забезпечує величезні можливості для створення тонких і захоплюючих світлових ефектів. Створення естетики, мінливої зі світлом. Перфорований фасад може повністю трансформувати будівлю, змушуючи його ожити.

Перфоровані панелі з металу

Діапазон різних варіантів перфорації створює величезні можливості для дизайну фасаду, застосовуючи металеві панелі. Доступні в різних профілях перфоровані фасади пропонують просте, але елегантне рішення для створення надихаючих конструкцій. Перфоровані металеві фасади мають величезну гнучкістю дизайну і доступні в різних кольорах і поверхневої обробки.

Переваги:

  • Ідеальне рішення для комбінації з скляними фасадами
  • Істотне ускладнення зовнішніх стін будинку
  • Ідеально підходить для поліпшення зовнішнього вигляду непривабливих фасадів
  • Економічна реконструкція фасадів

[su_spacer size=”50″]

Добре виконані перфоровані і вигнуті облицювальні панелі здатні перетворити будь-яку будівлю в конструкцію, яка буде вражати і захоплювати. Панелі, використовувані для створення цих вражаючих перфорованих фасадів, зазвичай виготовляються з алюмінію через його з легкості і малої необхідності в обслуговуванні. Причому анодування в різних кольорах найбільш прийнятний.

Тут ми розглянемо деякі недавні яскраві конструкції будівель, які зробили перфоровані або вигнуті облицювальні панелі центральної візуальної темою. У деяких випадках дизайнери використовували вигнуті перфоровані панелі.

Перфоровані облицювальні панелі

Перфоровані фасади огортають будівля в прозору шкіру, що надає йому легкий, ефірний вигляд. Перфоровані облицювальні панелі також забезпечують практичні переваги, і одне з них – захист від сонця.

Загорнуті навколо всієї будівлі, перфоровані алюмінієві облицювальні панелі в Вест-йоркширському історичному центрі, вкриті поліефірним порошком, допомагають контролювати рівень світла всередині будівлі, де зберігаються тисячі світло-чутливих історичних документів. Загальний ефект полягає в тому, що фасад здається «плаваючим» над лежить в основі конструкцією. Саме ця здатність перфорованих алюмінієвих панелей облицювання створює оптичну ілюзію, яка надає архітекторам більше можливостей для створення привертають будівель.

Наприклад, зміна структури перфораций і поділ фасаду на горизонтальні смуги можуть зменшити загальну візуальну масу. Інші розумні способи використання цієї техніки для створення приємної естетики включають в себе найменші перфорації біля основи, щоб створити більш людський масштаб на рівні вулиці. Перфорація може розширюватися в міру того, як ми рухаємося вгору щоб підкреслити вертикальний характер будівлі та забезпечити візуальну зв’язок з більшими будівлями поблизу.

Перфоровані панелі з металу перфоровані Фасадні Системи: 11+ Дизайн рішень на фото

Перфорована поверхня алюмінієвих панелей облицювання дозволяє проникати світлу і повітрю, що означає, що у відкритій конструкції потрібно менше механічної вентиляції, але внутрішні області як і раніше захищені від елементів, як в разі SECC & Hydro Arena Car Park в Глазго, Справжня краса цього проекту полягає в тому, що він був спроектований з простою, економічною бетонної внутрішньою обробкою, з перфорованої облицюванням, додає сучасний саван, який має високу сприйману цінність, перевага не губиться на ліенте, яке в даний час орендує структуру. Перфоровані алюмінієві облицювальні панелі тепер обгортають автостоянку таким чином, щоб маскувати бетонне ядро, уникаючи утилітарного вигляду багатьох з цих структур, надаючи йому елегантне і сучасне відчуття.

Вигнуті і перфоровані облицювальні панелі

Облицювальні панелі, будь то перфоровані або суцільні, зазвичай відповідають формі основної будівлі. Проте, легкість анодованих алюмінієвих панелей дозволяє дизайнерам застосовувати вигнуті облицювальні панелі (які також можуть бути перфоровані). Це відкриває світ можливостей, включаючи криволінійні, хвилеподібні – захоплюючі фасади. Чудовим прикладом того, як це може створити фасад, як ніхто інший, є нова будівля Університету Брістоля в області наук про життя.

Архітектори прийняли радикальний підхід до дизайну, який полягав в розміщенні великих експлуатаційних каналів діаметром 1,5 м за межами лінії ізоляції будівлі. Ці експлуатаційні канали були одягнені в панелі з анодованої алюмінієвою обробкою. Переміщення службових каналів назовні будівлі мало практичні переваги, оскільки воно дозволяло реконструювати внутрішні модульні лабораторні приміщення, щоб адаптуватися до майбутніх вимогам.

Перфоровані панелі з металу перфоровані Фасадні Системи: 11+ Дизайн рішень на фото

Загальний зовнішній вигляд, створений вигнутими алюмінієвими панелями на західному крилі приголомшує своїм привабливим промисловим видом, який є ідеальним уявленням про складну наукової діяльності, яка відбувається всередині.

Анодований алюміній для фасадних панелей

Анодований алюміній залишається популярним вибором для фасадів, включаючи вигнуті і перфоровані облицювальні панелі. Це тому, що анодований алюміній є жорстким, зносостійким і не вимагає постійного обслуговування, в той час як його природний металевий блиск доповнює більшість інших фасадних матеріалів.

Анодований варіант панелей – відмінний вибір для перфорації і вигнутих панелей облицювання, тому що він повністю покритий анодуванням. Це пропонує ряд візуальних колірних варіантів, які варіюються від сріблястого металевого покриття до яскравих барвистих варіантів кольору. Його мінімальне обслуговування і великі гарантійні періоди надають клієнтам якісну обробку для будівлі.