Коли люди шукають найоригінальніший, природний і в той же час доступний матеріал для своїх будинків, вони можуть раптово прийти до найголовнішого. Земля може дати нам стіни, підлогу і дах. У багатьох випадках, за умови професійного підходу до планування та будівництва, будинок, побудований під землею, може виявитися більш надійним, дешевим і ефективним будівництвом.
І тепер ми хочемо дізнатися, чи потрібно бути мільйонером і витрачати багато грошей на зведення і підтримку пагорба? У той же час ми розглянемо деякі з найбільш яскравих прикладів, коли будинок будується на пагорбах або підземних будинках із зовнішнім і внутрішнім оглядом.
Заглиблене житло під землею
Почнемо з будинків знаменитостей і кращих зірок спорту. І в цьому списку ми не можемо пройти повз еко-будинку Гері Невілла, який відомий своєю функціональністю і оригінальним зовнішнім виглядом.
Будинок зовні має форму пелюсток квітки, але насправді це цілий будинок, побудований на пагорбі. З ціною 3,2 мільйона євро це один з найдоступніших розкішних будинків в світі. Ряд кімнат має люк. У будівлі є тренажерний зал, тераса і теплиця. Крім того, наявність системи збору дощової води, яка постачає будинок водою, а також інші екологічно чисті системи, такі як вітряк і сонячні батареї, що забезпечують електроенергією. Будинок можна вважати автономним.
Підземне житло
Іншим яскравим прикладом інновацій та розумного інвестування в підземну нерухомість є будинок Малатор в Друідстоуне, Уельс. Цей будинок був побудований для Боба Маршалла-Ендрюса, члена Англійського парламенту (1997-2010). Житло вважається одним з найбільш інноваційних будинків 20-го століття.
Hobbit Home в Вальсі, Швейцарія. Цей підземний будинок, який об’єднує «Голландський дизайн» і «Швейцарська якість» за заявою власників, знімається в оренду. Ви можете ближче познайомитися з віллою.
Будинок, побудований в пагорбах або під землею
Більшість екстер’єрів сучасних горбистих будинків виконані в кольорі і формі навколишньої природи. Це робиться для того, щоб не конфліктувати з навколишнім середовищем, створюючи враження про злиття з природою. Територія будинку і фасад зазвичай завершуються за допомогою місцевої сировини – мармуру, каменю або їх бетонних імітацій. Дах зазвичай плоска і гладка. У багатьох випадках він виступає в якості платформи для шару грунту з травою і іншої зелені.
Наявність двору і басейну або зони барбекю у дикої природи серед пагорбів – ще одне захоплююче перевага підземних будинків. Але цей варіант вимагає довгострокового ландшафтного планування та бетонної заливки стін для захисту території від зсуву.
Будинок в землі: фото
Вбудована конструкція будинку дозволяє приховати частину будівлі під землею. Однак це може вплинути на рівень природного освітлення. Тому дизайнери часто вдавалися до установки панорамних вікон.
Комплекс будівлі також може включати гараж. Це частина композиції, яка різко збільшує можливості проживання. Багато хто з сучасних домовласників приватного будинку мають автомобіль. Таким чином, гараж прямо при дорозі був би величезним бонусом для власника автомобіля.
Будинок під землею власноручь
Будівництво тераси для будинку, побудованого на пагорбі, – ще одна блискуча можливість зробити унікальне житло вашої мрії. Дійсно, захоплюючий загальний вигляд з пагорба, природна обробка стін і стелі повинні надихати життєстверджуючі ідеї і плани на майбутнє.
Навіть невелике місце для відпочинку на ганку будинку може мати такий же надихаючий ефект.
Внутрішній інтер’єр підземних будинків: будинок під землею проект
У більшості підземних будинків відсутня природне світло, і ми повинні компенсувати цей недолік штучним освітленням. Ми рідко бачимо пихаті люстри, як правило, є вбудований світлодіодний світильник стельові світильники. Ще одна проблема, яка буде актуальною при декоруванні підземних приміщень, відсутність вільного простору і багато вузьких кімнат. Це можна вирішити за допомогою розсувних і секційних дверей, скляних перегородок і продуманої обробки.