Плитка для ванни. Пошуки завершуються тут

Кожного року багато сімей стикається з потребою зробити сучасний ремонт у ванній кімнаті. І вже на цьому етапі виникає багато питань. Яку плитку краще обрати (глянцеву чи матову)? Якої форми? Яких кольорів? Яких виробників? Де знайти відмінний вибір керамічної плитки для ванни? Але ми знаємо відповіді і готові ними з вами поділитися.

Керама Маркет стане вашим гідом у світ керамічної плитки. Тут ви не лише почнете свої пошуки серед різноманітного асортименту облицювального матеріалу, але й з радістю знайдете все, щоб перетворити свою ванну в натхненну кімнату для відпочинку.

В інтернет-магазині підібрані чудові колекції плитки для ванни, які надихнуть вас на експерименти й несподівані дизайнерські рішення. Переглянути є що: 11 000 фотографій плитки поштучно та 2 000 зображень керамічного покриття в інтер’єрі. Такий асортимент задовольнить потреби найвибагливіших покупців.

Керама Маркет пропонує різне покриття керамічної плитки з дивовижною стилізацією та текстурою. Хочете імітацію природних матеріалів ( мармур, дерево, текстиль, камінь, цегла)? Будь-ласка. Створити модну ванну кімнати з нами стане в рази легше та швидше.

В інтернет-магазині є плитка з універсальним покриттям (підходить для стін і підлоги), а є можливість обрати тільки для стін (з декоративним облицюванням) і виключно для підлоги (з антиковзаючим покриттям).

 Наша плитка для ванни має ряд безперечних переваг:

  • –         практична;
  • –         зносостійка;
  • –         легка;
  • –         безпечна;
  • –         якісна;
  • –         стійка до вологості;
  • –         доступна;
  • –         різноманітних форм, розмірів, кольорів;
  • –         різних виробників: іспанський кахель (дорогий та елегантний), польський кахель ( Tubadzin, Paradyz, Cerrol, Goccia, Pilch), турецький кахель (доступний та оригінальний), український кахель (Golden Tile, Cersanit, Інтеркерама, Атем);

Продукцію деяких із вище згадуваних виробників можна купити лише в магазині Керама Маркет у Львові або на сайті https://ceramamarket.com/.

Співпраця з Керама Маркет допоможе вам зекономити і при цьому купити якісну керамічну плитку для ванної, яку ви так довго шукали. Ви створите сучасний та ніжний дизайн своєї ванної кімнати завдяки натуральним відтінкам та правильно підібраним формам плитки. Наша продукція покликана ощасливлювати своїх власників. Ми надамо безкоштовну консультацію перед покупкою і навіть змоделюємо інтер’єр вашої кімнати, але вже з нашою плиткою!

Дякуємо, що обрали нас.