ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасад Каркасного Будинку ~ Чим обшити зовні: 15+ фото сучасних облицювальних матеріалів

Фасад Каркасного Будинку ~ Чим обшити зовні: 15+ фото сучасних облицювальних матеріалів

Технологія зведення каркасної споруди активно набирає популярність, особливо серед любителів заміського відпочинку. Але яким би оригінальним не було простір усередині, фасад каркасного будинку залишається його візитівкою.

Правильно виконана обробка забезпечує захист будівлі від негативного впливу атмосферних опадів, перепадів температур, УФ-випромінювання. Тому, головний, що цікавить замовників питання, ніж обшити фасад каркасного будинку зовні? Для цього можна ознайомиться з одними з кращих проектів.

Призначення і особливості обшивки фасаду

Оздоблення фасаду каркасного будинку деревом і каменем

Проект житлового будівництва включає використання дерев’яних брусів і утеплювача. Щоб приховати недоліки конструкції, будівельники й архітектори використовують кілька варіантів зовнішньої обшивки – камінь, мінеральна штукатурка, дерево, сайдинг, фасадну дошку. Найефективніші способи обшивки – дерево і камінь. Зовнішня обробка каркасного будинку, фото і переваги якої ми розглянемо, повинна відповідати важливим критеріям:

  • зносостійкість;
  • Відповідність конструкції;
  • теплоізоляція;
  • Стійкість до агресивного середовища;
  • Міцність і довговічність.

Оздоблення фасаду каркасного будинку чудово поєднується з природою, ландшафтом, що створює загальну атмосферу заміського володіння.

У чому популярність каркасних будинків на лоні природи?

Оздоблення фасаду каркасного будинку – варіанти дерева на фото
Футуристичний фасад каркасного будинку на фото

Перш ніж обшити фасад каркасного будинку зовні, потрібно уявити загальну картину будови. Архітектори нашої компанії застосовують нестандартні форми, оригінальні ідеї облицювання. Швидкомонтовані житлові будівлі на лоні природи, в лісових поглибленнях, оточені на галявині деревами, вимагають особливого підходу у вирішенні реалізації проекту.

Тому для створення повної гармонії використовуються панорамні вікна, високоякісні матеріали. Цілісні колоди, зі спеціальною технологією монтажу, формують дорогий і розкішний зовнішній вигляд будинку. Оздоблення фасаду каркасного будинку, варіанти яких Ви бачите на фото, показують, наскільки просторі, прості, відкриті об’єкти зовні. Незважаючи на це, в них створена особлива атмосфера – запам’ятовує, що приносить помірну і спокійне життя.

Дерево – кращий матеріал для фасаду каркасного будинку

Німецький мистецтвознавець Йоганн Вінкельман говорив: «Будівля може стати і бути прекрасним і без прикрас завдяки одним своїми пропорціями». Фасад каркасного будинку, обшитий каменем і деревом, є прекрасним підтвердженням цих слів.

Переваги використання дерева для фасадної обробки

Чим обробити фасад каркасного будинку з великими вікнами

Дерево – основний матеріал фасаду каркасного будинку, що забезпечує не тільки естетичні, але і технічні характеристики. Самі стіни погано протистоять зовнішнім впливу, та й вид їх не дуже гарний. Такі матеріали як фальш-брус, блок-хаус, натуральне дерево сосна, дуб, кедр здатні повністю змінити ситуацію. Виконана обробка бічних стін, виступає також утеплювачем.

Для обшивки будинку на пагорбі такий варіант обраний неспроста – будівля прекрасно вписується в природне оточення. Якщо б були підібрані інші матеріали, типу сайдингу або клінкерної цегли, вид був би не такий ефектний.

Облицювання фасаду каркасного будинку дерев’яними панелями

Зовнішня обробка каркасного будинку, фото якої чітко демонструє лаконічність форм, виконана в вертикально розташованих брусах. Архітектори продумали той фактор, щоб облицювання гармоніювала з панорамними вікнами, візуально роблячи будівлю ще вище. Облаштована тераса стає основним місцем відпочинку і проведення часу з друзями, родиною.

Як сучасно обшити фасад каркасного будинку

Незважаючи на те, що обшити зовнішню частину можна з різних сучасних матеріалів, класика переважає в створенні архітектурних проектів. Наші фахівці знають, що облицювання з дерева буде виглядати презентабельно, забезпечуючи високі технічні показники. У представленому проекті видно, наскільки різноманітні форми, лінії, конструкція споруди.

Облицювальний матеріал приймає всі негативні фактори зовнішнього середовища, особливо при розташуванні в лісі або заміській ділянці. У таких зонах підвищений вплив вологи, клімат може відрізнятися більш суворими умовами. Підвищена енергоефективність і продовження терміну служби – ось головні переваги вибору дерева для основи обробки зовнішньої частини.

У чому особливості оздоблення фасаду будинку каменем?

Чим обшити фасад каркасного будинку зовні

Фасад каркасного будинку з лицьової і задньої сторони оброблений каменем. Цей матеріал вважається самим міцним, довговічним для конструкції споруди, але в той же час досить важкий. На сьогодні для професіоналів не проблема виконати обробку, так як є відмінна, недорога альтернатива – штучний камінь.

Імітація натуральної кладки створює загальне враження достатку, розкоші, престижу. Завдяки наявності у команди фахівців безцінного досвіду, кладка виконується в удосконаленої техніки, яка стійка до будь-яких навантажень, пошкоджень. Задекорована частина цоколя стала відмінним обрамленням будови, що плавно переходить в природний ландшафт.

Чим можна зробити фасад каркасного будинку в сучасному стилі

Архітектори добряче попрацювали, щоб виконати баланс двох матеріалів. Реалізована оздоблення фасаду каркасного будинку, фото якої ми зараз бачимо, повністю передбачає всі деталі самої будови – великі вікна, кілька поверхів, димохід, тераса. Камінь в поєднанні з деревом, в грамотно розташованих сторонах, виділяють всю красу будівлі разом з природним оточенням.

Дерева, каміння, звичайна трава, а не газон, все це передбачено для того, що люди могли сповна відчути свіжість повітря, природну красу навколишнього світу.

Внутрішній простір – важлива частина житлового будівництва

Обшивка каркасного будинку – це зовнішня складова, за порогом якого відкриваються нові дизайнерські межі. В даному випадку проект виконаний в одній стилістиці. Усередині кімнати оброблені натуральним деревом, керамогранітом, каменем. Підлогове покриття з паркету також відповідає одній колірній гамі, що надає бездоганно дорогий вид.

Дизайнери застосовують класичні напрямки оформлення, які полягають в застосуванні мінімум зайвих меблів, дорогий обшивці, використання контрастного світла.

Облицювання стін в кімнатах виконана в сірому кольорі, що синхронізує мінімалізм і сучасний стиль хай-тек. Незважаючи на монотонність, людина не відчуває дискомфорту і характерного холоду відтінків. Це досягається за рахунок натуральності матеріалів, їх благородства і теплоти текстури. Для заміських будинків і котеджів такий варіант оформлення найпопулярніший і затребуваний.

Дзеркала, сходи з металевими перегородками, люстра, елементи декору – все складові інтер’єру виготовлені з дорогих порід дерева, що мають єдину палітру основного тону. Великі вікна наповнюють будинок світлом, сонячні промені грають на поверхні, яка блищить, відбиваючи свою природну красу. Важливо не переповнювати приміщення зайвими виробами, щоб не зіпсувати природність простору.

Нічний фасад – зачаровують видовище

Фасад Каркасного Будинки з нічним підсвічуванням

Фасад каркасного будинку – це не просто технічно виконане облицювання, а цілий ряд окремих елементів. Одну з важливих частин займає підсвічування в нічний час. Лицьова сторона будівлі має панорамні вікна, відмінно висвітлюють зовнішню частину. Незважаючи на це, проектувальники передбачили наявність підсвічування по цокольній частині і даху.

Фасад Каркасного Будинки з нічним підсвічуванням

Фасад каркасного будинку, фото якого показує весь проект в своєму задумі, це втілення нестандартної ідеї облицювання. Використання таких матеріалів, незважаючи на дорогу вартість, стає провідною лінією в багатьох замовленнях на будівництво швидкомонтованих житлових об’єктів. Розташований навколо ліс виглядає таємниче, а освітлений по периметру будинок став справжнім його гідністю.

Фотогалерея – Фасад Каркасного Будинку

Відео – Зовнішня обробка блок-хаусом фасаду каркасного будинку