ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 12 Фото Фасадів Будинків з Графіті | Вуличний Стріт-Арт

12 Фото Фасадів Будинків з Графіті | Вуличний Стріт-Арт

Графіті на фасаді будинку – мейнстрім сьогоднішнього дня. Художники беруть на себе створення так званого «вуличного мистецтва» по всьому світу. Все більше і більше фасадів будинків отримують цю нову шановну форму мистецтва.

Кращими прикладами фасадів будинків, прикрашених художниками, є ті, які розглядають мистецтво і архітектуру як єдине ціле, працюючи один з одним, а не конкуруючи – використовуючи фасад будинку так само, як художник буде використовувати полотно.

Архітектурна фірма спільно з художником створила цей фасад сюрреалістичного будинку «2 Girls», розташованого в Мельбурні, Австралія. На фасаді представлені фотографії із серії маскараду «Урожайні ляльки»

Художник завжди захоплювалася древнім азіатським мистецтвом, і це захоплення змусило її створити серію декорацій в японських будинках з мінімалістськими білими фасадами.

Відомий вуличний художник відправився на публічний фестиваль в Перті в 2015 році і написав цей дивовижний будинок в стилі комори з її фірмовим салоном з використанням трафаретів.

Цей витончений 3-поверховий будинок побудований з 31 судноплавних контейнерів, тому вуличне мистецтво уілілось в самому будівельному матеріалі.

Домовласник і художник менш традиційну картинку на фасаді – намалювали свій будинок в серії відтінків очей, створюючи загальний графічний візерунок, що нагадує мистецтво коміксів.
Її будинок в повній мірі відповідає природним ландшафтом, який його оточує.

Цей художник добре відомий своєю колоритною дерев’яним мистецтвом, використовуваним в меблів. Тому, коли він побудував для себе будинок, здавалося природним використовувати ті ж барвисто пофарбовані дерев’яні панелі на фасаді свого будинку.

Здається, що графічна установка на фасаду зроблена з ретельно створеної серії панелей, але насправді панелі являють собою 100 вуличних знаків з відбиваючим малюнком. Відбиває якість панелей означає, що це зображення видно навіть вночі – до тих пір, поки на нього воно освітлене.
Фасад цього будинку – це застосування абстрактного мистецтва аж до поштової скриньки на розі ділянки.

Hello House був створений у співпраці з художником Роуз Нолан. Ідея полягала в тому, щоб створити артистичне, привітне будівлю. Думаю, що вони досягли своєї мети, чи не так?

У той час як попередні 9 прикладів художньо творчих фасадів є завершеними творами – цей фасад покритий спеціальною фарбою для малювання, так що домовласники можуть самі постійно міняти зовнішній вигляд фасаду будинку.