ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 12 Морських Контейнерів, Об’єднаних в Сучасний Будинок в Горах

12 Морських Контейнерів, Об’єднаних в Сучасний Будинок в Горах

  • 5 min read

Ви коли-небудь спостерігали, як гусінь тягнеться по землі? Ця відмінна картина служить незвичайним натхненням для цього цікавого будинку, спроектованого архітектором Чилі Себастьяном Іарразавалем. Розташований високо над Ло-Барнечей, Сантьяго-де-Чилі, цей прохолодний будинок був спроектований для колекціонера мистецтва з певним напрямком.

Збірний будинок створений з використанням дюжини транспортних контейнерів, які були сконфігуровані і зібрані на місці в цьому приголомшливому місці з видом на гори і горизонт міста. Сучасний індустріальний екстер’єр поєднується з прекрасним дизайном інтер’єру, який фокусується на найдрібніших деталях.

Будинки з контейнера

Проект будинку з контейнерів

З вулиці будинок практично не існує, видно тільки чотири світлових люка, що визирають на вершину пагорба.

Будинок з вагончиків

Готові проекти будинків з морських контейнерів

Передгір’ї Анд пропонує драматичний фон щоб поставити будинок, пропонуючи свіже повітря і зелений простір на околиці щільного міського центру. Але цей драматичний пейзаж також створював деякі перешкоди, а саме скелястий ландшафт і крутий схил ділянки.

Щоб звести до мінімуму час будівництва і витрати, будинок був попередньо зібраний. Що складається з 12 морських контейнерів, сконфигурированних для створення сучасного будинку площею 3700 кв. футів, розташований зигзагами вздовж ландшафту. Контейнери розташовані горизонтально, з похилими задніми секціями, спрямованими вгору до неба.

Побудувати будинок з контейнерів

Морський контейнер будинок

Контейнери зварювали на місці і зашивали сталевими пластинами, яким дозволялося іржавіти, надаючи їм природний, старомодний вид, який змішується з цими скелястими околицями.

Дача з контейнера

Кожна з цих секцій має скляний фасад, що дивиться на краєвид, в той час як похилі кінці також засклені, заливаючи інтер’єри природним світлом.

Будинки з морських контейнерів фото

Балкони забезпечують прямий доступ на вулицю, сприяючи природної вентиляції і повітряного повітрю всередині будинку.

Будинок контейнер ціна

Просто сядь і подаруй дорогоцінний момент собі …

Будівництво з контейнерів

Цей будинок не є Обілення на розважальні площадя на відкритому повітрі. Відкрита частина присвячена плавального басейну, оточеного дерев’яною палубою, відокремленої від будинку через масивну скляну стіну.

Дачний будиночок з контейнера

Подібно фасаду будинку, інтер’єри мають палітру недорогих елементів, які поєднують в собі сучасну, індустріальну естетику.

Будинок з двох контейнерів

Скління від стіни до стіни, від підлоги до стелі, запрошує на відкрите повітря, перетворюючи гори в постійно присутній елемент. Відкритість дизайну додає будинку відчуття павільйону на відкритому повітрі.

Будинок контейнер купити

Відкрита концепція кухні, вітальні та їдальні сприяє соціальному способу життя в цьому широкому просторі, з безперервним відкритим бетоном, сталевими балками і підлогою з натурального дерева, які кричать «пошарпаний шик!».

Житло з контейнерів

Але широкі відкриті простори жодним чином не порушують конфіденційність. Балансуючи громадську і приватну життя, цей будинок має свої затишні місця, щоб ввібрати якесь тихе час – тільки ви і вид.

Будинки з морських контейнерів проекти

Будинок – хитре поєднання закритого і відкритого, сталеві стіни, що прилягають до широко відкритого склу.

Купити будинок з контейнера

У той час як скло починає і закінчує кожну секцію, вікна, розташовані на внутрішніх стінах контейнерів, створюють відкриту атмосферу між цими окремими просторами і навколишнім ландшафтом.

Скільки коштує морський контейнер

Заховані між секціями, захищені простору на відкритому повітрі запрошують світло через будинок зсередини.

Будівництво будинку з контейнерів

Проекти будинків морських контейнерів

Внутрішні сталеві балки і сходи, вкриті іржею, відображають вивітрені матеріали зовнішнього повітря.

Будинки з контейнерів

Будинок оманливе відкритий і яскравий – щось, чого ви, можливо, не очікуєте з першого погляду зовні. Великі обсяги стали набувають легкий, повітряний вид всередині, в поєднанні з великими просторами скла і чистими, простими покриттями.

Готові проекти будинків з контейнерів

Ванна кімната залита жирним чорно-білим кольором, з драматичними умивальниками і ванною з кігтями, що виходять на відкриту терасу, через скляні двері з чорною рамкою.

Скільки коштує побудувати будинок з контейнерів

Повторюючи чорно-білу палітру, головна спальня нагадує нам чорно-білу фотографію – просту, елегантну, позачасову.

Будинки з блок контейнерів

Усередині похилих секцій драбини піднімаються через ці тунелі світла.

Будинки з вагончиків фото

На вершині сходів сонячні спальні зони забезпечують максимальну конфіденційність і вид, дозволяючи вам буквально прокинутися зі сходом сонця.

0 Поділись