ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 15+ Ідей Жовтої Кухні, Дизайн яких перетворить Ваш Дім: фото приклади

15+ Ідей Жовтої Кухні, Дизайн яких перетворить Ваш Дім: фото приклади

Кухня – одна з найулюбленіших і використовуваних місць будинку, тому чому б не дати їй можливість бути основним центром будинку, зробивши її жовтою.

Жовта кухня – це кращий спосіб прикрасити інтер’єр. Ось кілька жовтих кухонних ідей, які допоможуть не тільки освітити простір кухні, але і весь будинок.

Якщо ви сумніваєтеся в додаванні жовтого відтінку на кухню, м’який відтінок жовтого кольору може бути саме тим, що вам потрібно. Пастельний колір добре працює з різними відтінками дерева і кухонних меблів.

Яскраві прилади можуть бути відповіддю на всі ваші колірні дилеми. Вони легко змінюються, з’являються в різних яскравих відтінках і дають великий ефект в будь-якому місці. Якщо у вас є біла кухня – це прекрасно. Він підсилює ефект контрасту, дозволяючи білому кольору бути ще більше вагомим в дизайні кухні.

Давайте подивимося правді в очі, не всі є прихильниками такого веселого кольору. Тому, якщо ви все ще хочете використовувати яскравий колір на своїй кухні, подумайте про використання його в невеликих дозах. Ідея полягає в тому, щоб додати жовті акценти тут і там, щоб додати цей пучок кольору. Зробіть решту декору простий, щоб яскравість кольорів виділялася.

Ідея полягає в тому, щоб мати сміливий відтінок жовтого кольору, що займає центральну сцену. У той же час зберігаючи спокійне оточення. З’єднайте яскрава пляма з монохромного палітрою для кращого результату.

Дайте вашим шаф увагу, яку вони заслуговують, якщо вони будуть пофарбовані в жовтий колір. Сміливий відтінок жовтого кольору буде мати велике значення в тому, наскільки простора ваша кухня. З’єднайте жовті шафи з яскравими і сонячними кольорами для ідеальної безшовної комбінації.

Плитка в значній мірі важлива для кухні. Графічні плитка – модний варіант. Вибирайте плитку, яка виділяється жирним відтінком. В цьому випадку розглянемо варіант плитки, що має жовтий колір. Сміливий колір в поєднанні з іншими яскравими відтінками буде особливо добре працювати на кухні з нейтральної палітрою.

Рамка вашого кухонного простору з жовтою обробкою підкреслює ваш поточний декор. Контраст полягає в тому, щоб яскравий жовтий колір кухні був оточений темними деталями.

Жовтий барний стілець може бути саме тим, що потрібно вашій кухні для цього сучасного виду, який просто вражає. Ідея полягає в тому, щоб виділити колір у кімнаті. Використовуйте яскравий жовтий колір для яскравого відтінку або пастельно-жовті кольори для більш м’якого відтінку.

Отримайте химерний жовтий колір щоб оживити вашу кухню. Подивіться, як він може грати при освітленні – від блідо жовтого, до салатовому.

Хочете, щоб на кухні був жовтий відтінок? Додайте лимони. Лимони – це сміливий натяк на колір, який можна переставляти, коли ви вирішите це зробити. Це відмінний спосіб додати яскравий відтінок без шкоди для вашого декору.

Якщо у вас є обідній стіл в якості частини вашого кухонного декору, додайте жовті стільці. Ці жовті плями яскравого кольору викликають витонченість в просторі вашої кухні.

[su_spacer size=”200″]

Сучасна жовта кухня від Snaidero

Жовтий не м’який колір, відповідно до цієї сучасної жовтої кухні італійської компанії Snaidero. Ця сучасна кухня має живим і яскравим відтінком – ідеально підходить для центру будинку.

Яскраво глянцеві шафи, виконані стилістом Ferrari Pininfarina, пропонують масу стильного зберігання з абсолютно сучасним дизайном.

Відповідний кольоровий острів створює центр зорового тяжіння.

Форма і матеріал деталей з нержавіючої сталі просто заворожують

Чи готовий ви тут готувати їжу, обідати або розважати гостей? Нам здається так!