ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 3-х Поверховий Будинок з 31-го Морського Контейнера

3-х Поверховий Будинок з 31-го Морського Контейнера

Розташований в 5 милях від Брісбена, Квінсленд, Австралія і спроектований Тоддом Міллером з Ziegler Build, цей 3-поверховий будинок площею 6 000 кв. Футів виконаний з 31 нового 20-футового вантажного контейнера і включає кабінет, домашній офіс, майстерню, тренажерний зал і блискучий басейн з морською водою, а також чотири спальні і чотири ванні кімнати.

Крім того, він включає в себе резервуар для води ємністю 3000 л, сателітну проводку і сонячну батарею. Всі ці функції самі по собі вражають, але архітектурні елементи транспортних контейнерів додають цей додатковий штрих вуличного шику до вже розкішно захоплюючого простору.

Будинок знаходиться на ділянці 706 м2 в районі Грейсвілл і виходить вікнами на річку. Стіни скління відкриваються до статі на кожному рівні, що забезпечує відмінний вид і дозволяє охолоджуючим бризом тропічного клімату Квінсленда проникати в різні зони всередині.

Передня частина являє собою оригінальний профіль з візуальним ефектом, створюваним текстурами контейнерів, а також додаткової деталізацією деревом.

Приголомшливе мистецтво графіті створює динамічний фасад на одній зі сторін будинку, який гармонійно поєднується з вуличними шикарними елементами естетики.

Кольори графіті витягуються з фундаменту, тягнуться вгору і згортаються прямо за рогом.

Басейн з морською водою виконує дві функції, пропонуючи місце для купання, а також охолодження повітря до того, як він потрапить в будинок. У той час як на цій стороні будинку немає будь-якого графіті, внутрішня зона підпорядкована басейну.

Сімейна кімната, розташована поруч з басейном, має велике полотно сучасних графіті, що створює безпосередній зв’язок з мистецтвом на зовнішній стороні будівлі. Навіть кольори всередині полотна схожі на кольори, які використовуються на зовнішніх картинках.

У безпосередній близькості від сімейної кімнати довгий зал охоплює ширину будинку, що з’єднує бічний двір з входом і сходовим прольотом в фойє, який веде до вітальні, кухні і їдальні, а також до 3 спалень, кабінету і вбиральні.

Комбінація оцинкованих труб і стінок з гофрованої сталі створює унікальний промисловий вид, який творчо врівноважує стіну з картинами. Крім того, повторення в стелі дерев’яної облицювання пом’якшує загальну картину і створює зв’язок з видом за дверима.

Деревина також використовується в інших творчих композиціях, таких як вхідні двері з дерева різних розмірів і товщини.

Сходи ведуть вгору до загальної зоні зліва і до приватних зон справа.

У той час як нижній рівень відрізнявся індустріальної естетикою всередині контейнера, другий рівень пропонує багатший, теплий вид, створений з більш глибокими стінами. А в той час як стіни мають дуже глибокий відтінок, великі простори скління залишають кімнати світлими і яскравими.

Архітектурні деталі стовп і балки відображають конструкцію контейнера і порожнечі. Створені цими деталями ефекти дозволяють подвоювати висоти і велику відкриту планування. Белые кухонные шкафы контрастируют с древесно угольной стеной. В то время как рука тянется к столу из красного дерева.

Прямо поруч з кухнею знаходиться обідня зона, встановлена в власному контейнері, у якого зняті більшість її сторін, текстура контейнера на стелі нагадує дошку.

Передпокій поділяє спільну зону від спалень і офісу, а сходи в кінці залу веде в майстерню. Гліфт освітлення в коридорі – кумедний контраст з індустріальним простором.

Дивно, скільки різних текстур використовувалося в цьому дивовижному будинку.

Спальня величезна і має великий гардероб за стіною головах.

В окремій ванній кімнаті приголомшлива настінний розпис, яка триває в оточенні ванни – абсолютно неймовірна.

Цей будинок з 31-го контейнера включає в себе 3 рівня відкритих просторів і захоплюючі обробки стін, стелі та підлоги. Цікаві порожнечі і художні особливості створили будинок, який є одночасно практичним і захоплюючим. Це будинок, яким можна пишатися.