ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 3 питання перед установкою нових вхідних дверей на які треба відповісти

3 питання перед установкою нових вхідних дверей на які треба відповісти

Холодні зимові місяці скоро наближаються. Зараз найкращий час подумати про встановлення нових вхідних дверей, яка забезпечить адекватний захист вашого будинку від холоду. Парадні двері піддається регулярному використанню і суворим зовнішнім впливам. Тому якщо ви думаєте про його заміну, вам необхідно розглянути кілька факторів.

Створіть свій унікальний стиль вхідної групи?

Перше, що люди помітять у вашому будинку – це парадні двері. Тому вона повинна відображати ваш особистий стиль і увага до деталей. Ви вважаєте себе сучасним домовласником, закоханим в сучасний дизайн? Чи любите ви традиційні елементи, такі як дрібні текстури натурального дерева на підлозі або стінах? Що б ви не вибрали, переконайтеся, що ваша нова вхідні двері буде поєднується з іншою частиною будинку. Якщо ви вправний чоловік, то використання різних архітектурних елементів зовнішнього декору для виявлення вашого стилю буде ідеальним. Вам не обов’язково потрібно вибирати складний дизайн вхідної групи, щоб парадні двері виділялася – іноді досить простого акценту.

Порівняти доступні варіанти матеріалів дверей

Для виготовлення парадних дверей використовується ряд матеріалів. Три з найбільш поширених з них – метал, дерево і металопластик. Деревина є кращим варіантом для вхідних дверей приватного будинку, тому що вона міцна, стабільна і має позачасову красу. При правильному фарбуванні деревина може витримувати такі елементи, як вологість і сонячне світло. Але, все ж дерев’яні вхідні двері вимагають регулярного огляду, щоб запобігти зношування, усадку і знос.

Іншим популярним варіантом є металопластик. Вхідні двері з металопластику можуть бути будь-якого кольору і є доступними за ціною. Так само вони не вимагають великого обслуговування. Ви також можете вибрати металеві вхідні двері, які доставлять вам найменшу кількість турбот. Але варто пам’ятати, що металеві двері дешевих виробників з тонкої сталі вкрай схильна до вм’ятин, тому вам може знадобитися більше часу і грошей на ремонт в майбутньому. Попросіть підрядника пояснити вам різні доступні матеріали, а також їх плюси і мінуси.

Розглянемо розмір

І останнє, але не менш важливе: вам потрібно враховувати розмір вхідних дверей, який ідеально підходить для вашого будинку. Ви можете вибрати подвійні двері замість одинарної. Але майте на увазі, що подвійні двері зазвичай ідеальні в великих будинках, які відкриваються в просторий вестибюль. Попросіть експертну консультацію за розміром двері, яка була б найбільш ідеальною.

Розгляньте інші функції, які ви можете включити в двері, щоб зробити її більш привабливою. Наприклад бічні світлові вставки, полуторне двері, двері з верхнім арочним розширенням і т.д. Незалежно від того, що ви вибираєте, переконайтеся, що вхідні двері встановлена ​​дослідним професіоналом. Якщо двері не підходить, ви ризикуєте витратити багато грошей на рахунку за електроенергію в майбутньому. Зверніться до професіонала, щоб оцінити ваш будинок і рекомендувати відповідний стиль вхідних дверей, яка найкраще виявляє унікальний характер вашого будинку.