ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 33+ Кращих фото Кухні в Стилі Прованс | Сучасний Кантрі Дизайн

33+ Кращих фото Кухні в Стилі Прованс | Сучасний Кантрі Дизайн

Кухня в стилі прованс не обов’язково повинна бути кітчем або занадто сільської. Насправді, якщо ви додасте сучасні штрихи в загальний дизайн – ви можете здивувати себе, наскільки витонченим може бути кінцевий результат. І коли справа доходить до вашої кухні, це досить легко зробити. Давайте розглянемо ці чудові кантрі кухні – як вони ідеально поєднують в своєму дизайні сучасний і сільський стиль інтер’єру.

Велика кухня в стилі прованс з островом в бежевому кольорі і технікою з нержавійки

Красива, кремова кухня, яка ідеально підходить для сімейних будинків. Ви бачите натяк на сучасні індустріальні стилі, змішані з більш сирими, сільськими стилями і з усіма дерев’яними підлогами. Нейтральний колір допомагає налаштувати загальний тон красиво.

Світло біла кухня в кантрі стилі з островом і буковой підлогою

House by Hoff завжди надихає гарний інтер’єр. Тут ми також бачимо, як красиво сучасні стилі і фасади кухні можуть поєднуватися природним, тонким способом. У цього простору досить просте чарівність, чи не так?

Біла кухня в стилі прованс з кремовими стінами і темними колірними акцентами

Низ кухні строгий і сучасний, але текстури натуральних дерев’яних виробів надають їй популярність маслинової дизайну, яку ми жадаємо.

Біла кухня в стилі прованс з чорною мармуровою стільницею, темною підлогою і сірими стінами

Це трохи темніший відтінок і трохи більш мужній, ніж попередні варіанти. Коли ви додаєте ці шикарні підлоги з дерева і стільці, з постійно мінливими текстурами, ви отримуєте чудове і унікальне поєднання стилів.

Кухня в кантрі стилі темний низ, світлий верх, темна підлога

Ця кухня трохи схожа на куточок художника. Приготуйте деякі страви для сну в цьому природному освітленні. Відкрита стелажна і змішаному середовищі яскраво відображає дизайн кухні в стилі прованс.

Кухня в кантрі стилі салатового кольору з темною підлогою і не обробленой стелею

Тут ми бачимо кухонні меблі в стилі кантрі. Дерев’яні підлоги, відкриті балки і природна обробка визирають через острова. Легкий штрих сучасного мистецтва в інструментах і обладнанні рухає кухню в сучасність.

Бежева кухня в стилі прованс, світла підлога, з дерев’яним акцентом

Легкість і сучасність цього кухонного дизайну зачаровують. Теплота квітів висвітлює весь простір кухні.

Темна підлога на кухні ніжно білого кольору в стилі прованс

Це очевидна сучасна, традиційна кухня, але в поєднанні з цими шоколадними статями і стільницями разом з невеликою кількістю відкритих стелажів ви підтримуєте стиль прованс і додаєте це невимушене відчуття кантрі.

Біла кухня в стилі прованс з чорною стільницею, паркетною підлогою і чорними світильниками

Вона сучасна, вона жіночна – це одна з наймодніших кухонь, які ми коли-небудь бачили. Це трохи романтично з її дерев’яними доповненнями і зеленими штрихами.

Поєднання, контраст кольорів на кухні в кантрі стилі

Ця кухня показує нам ще один спосіб об’єднати ці два популярних стилю разом. Всі елементи цієї кухні – це кантрі стиль, але додавання простих, рівних форм дає нам цей свіжий, сучасний вигляд.

Колір лаванда для кухні в стилі прованс

Ось ще одна традиційна кухня, орієнтована на сім’ю, яка має обидва дизайнерських жанру, об’єднаних у всьому просторі. Вона чиста, вона свіжа, і у неї багато елементів, які ми всі хочемо в функціонуючому просторі.

Світла кухня в кантрі стилі з темним островом, білою підлогою, високими стелями

Змішуючи з промисловими, необробленими матеріалами і дерев’яними кантрі деталями – ви отримуєте цікаву кухню, яка забезпечує стиль прованс в сучасному баченні.

Кухня в стилі прованс з вікном навпроти раковини

У нас тут є дерев’яні підлоги з шевронним малюнком, дерев’яні стільці, шафи в кремовому кольорі і освітлення – все це так красиво поєднуються разом, і ми навіть не сумніваємося в приналежності дизайну до певного стилю.

Великий кухонний острів в кантри стилі з стільницею з масиву дерева

Острів цієї кухні просто чудовий. Це робить його відмінним місцем для готування, розваги або просто проведення часу ввечері. Він також створює головний центр дизайну цієї кантрі кухні

Великий холодильник з нержавійки на білій кухні в стилі прованс

Все, що пов’язано з цим мінімалістичним простором, говорить про сучасному дизайні цієї кухні. Але ця невелика частина дерева з природними і необробленими краями дає простору штрих Провансу.

Кухня студіо в кантри стилі з великим вікном

Ось ще одна кухня, яка захоплює своїми деталями у вигляді грубих стельових балок. Кухонний острів і склепінчаста стеля дають нам необхідні риси кантрі стилю.

Кухня в стилі прованс в бежевих тонах

Підкреслений кремовою природою і в цілому жіночий вигляд цієї кухні в стилі прованс має в той же час багато сучасних елементів.

Шпалери для кухні в стилі прованс

Дизайнер додає трохи химерного чарівності в цю кухню. Візерункові, акцентні шпалери прекрасно поєднуються з цим яскравим простором. Текстерно відмінності і контраст з однотонними кухонними фасадами завжди дають необхідний ефект.

Кухня в стилі прованс з відкритими верхніми ящиками – полицами

Ця кухня показує нам, як класичні, відкриті стелажі можуть бути перетворені в більш сучасний вигляд. Тут знову ми бачимо ідеальне поєднання текстури і сучасного дизайну, відточені в просторій і відкритій зоні.

Кухонна барна стійка з темною стільницею

Використання нейтрального кремового тону прекрасно підходить для кухні в стилі прованс. У поєднанні з таким природним освітленням і традиційними акцентами ви отримуєте більш сучасний дизайн.

Велика кухня в кантри стилі зі світлого дерева з дубовой підлогою

У цій чудовій відкритій кухні змішана студійна атмосфера і прованс. Цей сучасний колір чудово поєднується з усіма натуральними дерев’яними фрагментами, які народжують цю атмосферу.

Коричневий низ, світлий верх, біла стільниця на кухні в кантрі стилі

Ця краса поєднує в собі безладні дерев’яні вироби з приладами з нержавіючої сталі таким цікавим способом. На щастя, цей дизайн дає вам все, що вам потрібно в просторі, від текстури до інтересу до кожної деталі.

Кухня в стилі прованс з чорними фасадами, світлої стільницею, дубовою підлогою

Кухня дає нам класичний, чорно-білий дизайн кухні, повний сучасного тони і дрібку ароматів кантрі. Ми бачимо це в фасадах з натурального дерева. І світлий, паркетна підлога також є штрихом до нашого стилю.

Комод під старовину в якості кухонного острова в стилі прованс

Це відмінний приклад традиційної сімейної кухні, в якій підкреслюється старовинний дух. Цей немолодий комод, який займає центральне місце в просторі, є таким унікальним об’єктом, який покращує цей затишний, кантрі стиль.

Біла кухня в стилі прованс, темна дубова підлога, чорна стільниця

Цей дизайн кухні в стилі прованс трохи простіше, але нюанси, які ми шукаємо, легко розпізнаються. Ми бачимо трохи жіночого, сучасного шарму, витканого в усіх приладах і світильниках. Але в парі з глибокими статями з твердих порід дерева і традиційним дерев’яним фасадом кухні ви отримуєте домашню атмосферу, яку ми всі любимо в наших будинках.

Біла кухня в стилі прованс з круглим обіднім столом

Ця кухня має як м’яку, кантрі сутність, так і шик, який містить тільки сучасні стилі. Чіткий білий низ кухні і плиткові підлоги створюють основу для цієї легкої суміші.

Кухонний фартух під камінь в кантрі стилі

Це простір дає нам більш унікальний дизайн кухні. З кам’яної акцентної стіною, мармуровою стільницею і деревом у вас є так багато матеріалів, які збираються разом, щоб створити модний, сучасний стиль прованс на вашій кухні

Велика біла кухонна раковина з чорним краном

Ця приголомшлива кухня може бути нашим особистим фаворитом. Раковина в стилі кантрі, яскраві білі і темніші варіанти обладнання дають нам унікальний підхід до сучасного дизайну кухні.

Кухня в стилі прованс з коричневою підлогою, білими фасадами і технікою з нержавійки

І ось ще один погляд на кухню в сучасному стилі кантрі. Знову ж таки, ми бачимо гарне поєднання текстур і чітких нейтральних кольорів, які з’єднують минуле з сьогоденням з витонченістю і елегантністю.

Світла глянсова підлога на бежевій кухні з островом в стилі прованс

Дизайнер радує нас цим полірованим стилем кухні. Стільці, підлогу і кухонний фартух – три видатних елемента, які добре поєднуються з стилями Провансу і сучасними баченнями.

Сучасна біла кухня в стилі прованс з великими вікнами

Ця кухня сучасна з першого погляду, але ви також зможете легко помітити ці елементи Провансу. Маленькі відкриті полиці і деталі з дерева, як правило, пом’якшують все строгі лінії.

Яскраво жовта кухня в стилі прованс з темним фартухом і світлою підлогою

Навіть коли ви змішуєте два протилежних стилю, ви можете використовувати яскраві кольори. Цей сонячний колір задає тон для веселого, унікального простору – наповненого органічними елементами, які ви знайдете в дизайні кантрі кухонь.

Кухня в кантри стилі з темним низом, світлим верхом, балки на стелі

Від низу до верху ця кухня дає нам більш мужній і незвичайний погляд на сучасну кухню в стилі прованс.

Світло зелений колір кухні в стилі прованс

Дизайнер демонструє маленьку кухню, яка занурюється в атмосферу Провансу. Але ми все ще бачимо, завдяки нержавіючої сталі і вибору світильника популярність сучасного стилю.

Сучасна кухня в кантрі стилі з дерев’яними акцентами

Ось кантрі кухня, у якій є тільки кілька штрихів в сучасному стилі, який нам подобається. Дизайн острова, а також вибір сантехніки і побутової техніки з нержавіючої сталі досить вдало поєднуються з цим сільським простором.

Поєднання світлого полу з білою кухнею в стилі прованс

Менше безладу, оновлені прилади, м’які деревні тони … все це робить гарне злиття стилів, яке одночасно романтично і привітно.

CONTENT: